dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

689 000 zł33,26 m² 20 716 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Zamieszkaj nad malowniczą Notecią koło Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,70 m² 6 604,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w Żarskiej Wsi o powierzchni całkowitej 90,70 m .

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł56,40 m² 4 326,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł56 m² 18 910,71 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 3 pokoje | 56 m | balkon | garaż | ul. Walerego sławkacena: 1 059 000 zł Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 50 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 837 zł81,37 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 81,37 m2 - Pruszcz Gdański | Gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 81,37 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł50 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni ok 51m2 znajdujące się w ocieplonym bloku z cegły przy ul.Granicznej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł122,50 m² 4 710,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość piętrowa, mieszkalno-usługowa przy kompleksie usługowo handlowym Lwowska 23 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Czy szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej części Bydgoszczy? Zależy Ci na pierwszym piętrze i wygodnym dostępie do wszystkiego, co potrzebne na co dzień? A może myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41,80 m² 12 416,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m z balkonem oraz piwnicą 3,3 m , położone w spokojnej części uzdrowiskowej miejscowości Krynica-Zdrój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł39,55 m² 2 503 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł31 m² 18 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, osiedle Stegny, przy ulicy Barcelońskiej. Powierzchnia 31 m2. Wysokość pomieszczeń 2,57 m. Funkcjonalny rozkład przestrzeni. 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł66,41 m² 9 998,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na oglądanie i przekonać się, że to mieszkanie spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w sercu Nowego Miasteczka? Mamy do zaoferowania mieszkanie o łącznej powierzchni 69 m , które może stać się Twoim wymarzonym miejscem po remoncie! Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja tylko U nas - oferta na wyłączność cisza | spokój | zieleń wymarzone miejsce do życia garaż W bryle budynku premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 425 zł33,25 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 616 zł87,44 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament 87,44 m W prestiżowej inwestycji Kraków Wola Justowska Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 87,44 m usytuowany w ekskluzywnej,.

Szczegóły ogłoszenia

522 719 zł43,64 m² 11 977,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetnie nasłonecznione, dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem w świeżo wybudowanej inwestycji Rondo Ceglana na Brynowie. Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji, ani.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w sercu Wrzeszcz Dolny w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,45 m² 17 907,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Serdecznie polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie - 33,45 mkw z ogródkiem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę przytulnego mieszkania 2-pokojowego położonego na 3 piętrze kamienicy w Głogowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł92,50 m² 8 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,5m2 z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - Rzeszów, os.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł79,80 m² 18 170,43 zł/m²

 

Piętro:18/31

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie (3 oddzielne pokoje, ale można 1 pokój otworzyć na kuchnię, obecnie pokój ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53,90 m² 10 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Krzyki, ul. Zefirowa, 2 pokoje, 53,90 m2, osobna, jasna kuchnia, łazienka- wc osobno, piwnica; i piętro w budynku IV piętrowym z 1993 roku, mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł62,30 m² 7 833,07 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Santockiej w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52 m, os. Victoria Silver Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym i zielonym osiedlu Victoria. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 746 zł53,86 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 55 m Eleganckie, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, idealne jako komfortowe lokum dla rodziny lub inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania na sprzedaż na osiedlu Drabinianka, ulica. Miłosza w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni od 35 m2 z ogrodem do.