dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe W górnym sopocie, z okien widok na las Mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na 8 piętrze 10 - piętrowego wieżowca z windą przy ulicy 23 Marca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 920 zł75,40 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Nowe mieszkanie A5 w inwestycji Domkove Widzew Przestronne mieszkanie A5 o powierzchni 75,40 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu Domkove Widzew, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 251 zł112,30 m² 9 370 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Nowe mieszkanie A7 w inwestycji Domkove Widzew Przestronne mieszkanie A7 o powierzchni 112,30 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu Domkove Widzew, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 560 zł75,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Nowe mieszkanie C5 w inwestycji Domkove Widzew Przestronne mieszkanie C5 o powierzchni 78,20 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu domkove, to funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

508 999 zł39,50 m² 12 886,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka z osobną kuchnią | 39 m + piwnica | ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m z dodatkową piwnicą (4,2 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł48,52 m² 13 499,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marii Callas budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,50 m² 7 592,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł284,34 m² 8 261,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o imponującej powierzchni 284,34 m , położony na prestiżowym osiedlu Osiedle Bażantowo jednej z najbardziej pożądanych i luksusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 220 zł42,05 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 220 zł42,05 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 749 zł59,31 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 336 zł82,60 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis; wyjątkowy apartament w stanie developerskim Premium zlokalizowany na 3 piętrze (winda ) w kameralnym bloku ,tylko 8 mieszkań w malowniczym Karczewie zaledwie 15 km od Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

864 954 zł77,50 m² 11 160,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł73,56 m² 8 360,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Home Profi prezentuje ofertę przestronnego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oaza spokoju z malowniczym widokiem Szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy sielski spokój małego miasteczka z szybkim dostępem do nadmorskich plaż? To mieszkanie w Sianowie zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do Otwocka, gdzie przy ul. Sportowej czeka na swojego właściciela dwupokojowe i w pełni rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: - salon o powierzchni 13,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,27 m² 13 192,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Warszawa, rembertów, ul. Kramarska / Czwartaków - 2 pokoje / 49,27 M2 / balkon We speak English mieszkanie gotowe idealne na inwestycję lub do odświeżenia cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 142 zł40,21 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 632 zł47,08 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 312 zł46,28 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł39,10 m² 12 148,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje - Wrocław Szczepin ul. Głogowska nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Głogowskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 39,1.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Lubelskiej w Sosnowcu - Zagórzu. Lokal jest po remoncie, jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł32 m² 15 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 32 m z balkonem Huby, wrocław .Na sprzedaż przytulna i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m , usytuowana na 2/6 piętrze na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55 m² 12 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie położone we Wrocław przy ul. Św. Wincentego - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji, w pobliżu Rynku oraz Ostrowa Tumskiego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł40,50 m² 7 876,54 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Arkadia Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie - Zazamcze, 2. piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,50 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł85,13 m² 2 584,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 rodzinnym-.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł109,38 m² 2 194,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nieruchomości oferuje 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 rodzinnym-.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł65,50 m² 5 175,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M4 czyli 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m 2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w Lubrańcu ul. Brzeska W lokalu znajdują się :.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł52,73 m² 4 513,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Centrum Włocławka. W skład nieruchomości wchodzą : 2.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł22 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mikrokawalerka - Osiedle Kazimierza Wielkiego Powierzchnia : 22 m Piętro : 4/4 Cena sprzedaż: 185 000 zł do negocjacji! Czynsz : 322 zł Idealna dla 1 osoby Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,40 m² 7 455,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne i wyjątkowo zadbane, przytulne mieszkanie z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! mieszkanie 3 pokojowe W śródmieściu Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,22 m2 usytuowane na 1 w 3 piętrowej kamienicy w Gorzowie Wlkp. przy ul. B.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dużej. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam, śliczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,2 m , usytuowane na wysokim parterze - 0/3 pietra w kameralnym bloku z 2017 roku na zamkniętym osiedlu na Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł41,34 m² 18 118,05 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1989 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł70,10 m² 11 126,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, w którym odpoczniesz, wypijesz kawę na tarasie lub poopalasz się na słonecznym balkonie? Idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń, bezpieczeństwo i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł52,10 m² 13 339,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kraków krowodrza górka ul. Opolska Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,1m2, położone na 9 piętrze w budynku wielorodzinnym z lat 70 tych przy ulicy Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Youhouse prezentuje: ładne, wygodne i zadbane mieszkanie na 1 piętrze, w centrum miasta. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie. Informację: - ogrzewanie centralne zasilane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł40,77 m² 10 522,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą o powierzchni 40,77 m , zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Witaj przy ul. Naramowickiej w Poznaniu. Naramowice od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,26 m² 9 169,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność zaprezentować słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26m , zlokalizowane w poszukiwanej części Bolesławca. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kraków Krowodrza Górka Prądnicka Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni około 22 metrów kwadratowych w budynku wielomieszkaniowych w świetnej lokalizacji. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki i lokalu mieszkalnego w Sanoku przy ul. Ciepłej. Działka: osobna działka nr 762/4.

Szczegóły ogłoszenia

414 129 zł56,73 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,64 m² 6 066,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

To rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,64 m , usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim, bloku przy ulicy Reymonta. Z przedpokoju, wyposażonego w pojemną szafę, masz.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł60 m² 24 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,25 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49,01 m² 13 446,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem - Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego. Biuro Park Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,01 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł21,10 m² 16 587,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaży udziałów apartamentu w spokojnej i urokliwej dzielnicy Zakopanego. To doskonałe miejsce dla osób szukających komfortowego miejsca w górach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij