dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

630 482 zł53 m² 11 895,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Nie czekaj,oferta limitowana! Termin oddania - Sierpień 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Kłobuck,śląskie

230 000 zł118 m² 1 949,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania z ogródkiem w Kłobucku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Kłobucku przy ulicy Orzeszkowej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Gdynia,pomorskie

1 649 100 zł69 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią Lublin

Lublin,lubelskie

298 095 zł25 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca września 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

578 050 zł43 m² 13 309,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

DO odbioru na koniec 08.2026 KUP DZISIAJ W ATRAKCYJNEJ CENIE - POMOŻEMY ZDOBYĆ KORZYSTNE FINANSOWANIE - KUP BEZ PROWIZJI! Biuro sprzedaży dewelopera - NIE POBIERAMY PROWIZJI od klienta! - Wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

499 847 zł27 m² 18 512,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe - 26,25m2 + ogródek 18,23m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

435 000 zł45 m² 9 645,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

*** 2 niezależne pokoje *** *** I piętro *** *** wyposażone *** Oferujemy słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Włoszczowa,świętokrzyskie

510 000 zł56 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe we włoszczowie W standardzie apartamentu, gotowe do zamieszkania, wystrój I wyposażenie zostaje - możliwość wprowadzenia się bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wielkanocna

Ełk,warmińsko-mazurskie

540 000 zł86 m² 6 242,77 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie na ulicy Wielkanocnej w Ełku + mozliwosc kupna miejsca parkingowego za bramą na pilot! Dwupiętrowe, 3/4 piętro. 4 pokoje, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

995 893 zł63 m² 15 785,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowopowstającą inwestycję na Zabłociu Opis inwestycji: nowa inwestycja przy ulicy portowej to kameralne i nowoczesne osiedle składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

697 500 zł67 m² 10 407,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, z szybkim dojazdem do centrum, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i gotowego jeszcze w tym roku - ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Orunia Górna ul. Olimpijska Mieszkanie, które spełni Twoje oczekiwania - gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Warszawa,mazowieckie

937 000 zł47 m² 19 995,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przy wyborze mieszkania kluczowa jest lokalizacja. Tutaj lokalizacja jest wybitna topowa: samo centrum Warszawy tuż przy wejściu do metra Świętokrzyska, jednym z piękniejszych parków Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Piętro pierwsze, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z łazienką. Ogrzewanie gazowe zapewnia komfort cieplny. Okna plastikowe gwarantują dobrą izolację. Instalacja elektryczna została całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

1 178 806 zł74 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamentowiec Szaserów 46 nowoczesność z historią w sercu Pragi. Planowane zakończenie budowy: IV kwartał 2025 roku. Miejsce postojowe W garażu podziemnym: 59 000 zł Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

750 000 zł123 m² 6 112,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie z kominkiem i garażem Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 122,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

455 000 zł28 m² 16 408,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kraków Kliny, ul. Borkowska Parter 2 pokoje balkon Cena: 455 000 zł Kraków Kliny, ulica Borkowska - małe lecz funkcjonalne mieszkanie usytuowane na parterze trzypiętrowego bloku wzniesionego w 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł88 m² 5 684,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 020 833 zł64 m² 16 068,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spacerem do stacji Metra Mińska! 25 min do Centrum komunikacją! Najlepsza lokalizacja na Pradze Południe, kamionek! Osiedle wybudowane przez cenionego, bezpiecznego dewelopera, w nowoczesnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęgowo,pomorskie

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2 położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł50 m² 13 607,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,9 m , usytuowane na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 2011 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zborowskiego

Zakopane,małopolskie

890 000 zł57 m² 15 724 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w super lokalizacji - ścisłe centrum, 100m od Krupówek, ul. Zborowskiego. Mieszkanie o powierzchni 56,60m2 na I piętrze w bloku z przełomu lat 70/80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

701 603 zł42 m² 16 539,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dla wymagających klientów Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu z ekspozycją północno - wschodnią w samym centrum Poznania. Tutaj połączysz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

403 000 zł46 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Olsztynie Zatorze, ul. Tczewska | 46,4 m | 415 000 zł Szukasz ustawnego mieszkania z balkonem, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w okolicy Sky Towera. Idealna propozycja dla inwestora, studenta lub młodej pary, która szuka mieszkania blisko centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Studencka

Katowice,śląskie

547 757 zł46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 46 m Parter z ogródkiem Zielony widok na Park Zadole Rekuperacja Ogrzewanie podłogowe Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy, kiedy za oknem rozciąga się zieleń Parku Zadole. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł39 m² 19 290,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowa propozycja dla osób, które poszukują apartamentu w prestiżowej lokalizacji, w nowoczesnym, kameralnym budynku o podwyższonym standardzie. Parki, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Kraków,małopolskie

531 942 zł35 m² 15 112 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 2 pokoje - w tej cenie! * Posiadam w sprzedaży całą inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazurska

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

412 782 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna Inwestycja Mieszkaniowa w Lidzbarku Warmińskim Zakup bezpośrednio od dewelopera | Termin oddania: do 20 lipca 2025 r Wyłączna sprzedaż: optimum Nieruchomości - Optimum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

170 000 zł52 m² 3 292,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ciekawym rozkładem pomieszczeń w Rydułtowach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu M-3 w Rydułtowach na osiedlu Orłowiec. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wzgórzu wolności 3 pokoje, balkon oferta dostępna tylko U nas Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 8 piętrze , w bloku z windą nowego typu. Blok oddalony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

318 000 zł44 m² 7 227 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Pasłęk, ul. Kopernika 35 Sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44 m, położonego na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku przy ul. Kopernika w Pasłęku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

659 259 zł54 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! *promocja* - do mieszkania miejsce W hali gratsi! - nie czekaj! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 36 m2 mieszczące się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. Łódzkiej 50/52a Niewątpliwym atutem nieruchomości jest duży balkon typu loggia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

440 000 zł51 m² 8 678,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Domplus Nieruchomości: przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. około 50,70 m2 mieszczącego się na 2-piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

478 000 zł35 m² 13 657,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży biura Rzeszowskie Nieruchomości komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuławska

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł39 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie w niskim budownictwie z lat 60-ych (czyli to nie jest jeszcze wielka płyta). Na zlokalizowane na 4 piętrze mieszkanie składają się: - 2 pokoje ok. 16 i 9 m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

825 000 zł47 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przepięknie urządzone z dbałością o każdy szczegół dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 47 m2. Lokalizacja: józefosław, ulica Wilanowska 2j /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł41 m² 20 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Nieruchomość Jeśli szukasz przytulnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania kawalerkę położoną na.