dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

434 365 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie z balkonem 62 m 2015 r. Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w nowoczesnym budynku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

841 000 zł44 m² 19 113,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Junony

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł38 m² 14 608,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, o wysokim standardzie z ogródkiem do którego możesz wprowadzić się od razu w przytulnej i spokojnej okolicy! O mieszkaniu: powierzchnia mieszkania: 37,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

615 000 zł59 m² 10 424 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania, położonego na 5 piętrze, na osiedlu Piaski przy ul. Waszyngtona. W mieszkaniu przeprowadzono remont z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpinalskiego

Lublin,lubelskie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin Czechów Północny, ul. Stanisława Szpinalskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł65 m² 11 452,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na sprzedaż, o łącznej powierzchni 65,49m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy po kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

450 000 zł28 m² 15 929,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w świetnej lokalizacji z widokiem a morze! Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa), łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł28 m² 19 107,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z potencjałem i z widokiem - Wola, ul. Smocza | 8 min do Centrum Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

399 000 zł85 m² 4 688,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Wolności 338, na 2. piętrze zadbanego budynku z wyremontowaną klatką schodową. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,30 m , położone na pierwszym piętrze budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym Osiedlu Belweder przy ul. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł61 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Budynek / osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

887 000 zł66 m² 13 484,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Grota Roweckiego - Ruczaj Mieszkanie 3 pokojowe - możliwość najmu dla 3 osobnych najemców 2 piwnice Miejsca postojowe dla mieszkańców 65,8m2 Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Oława,dolnośląskie

579 000 zł78 m² 7 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 77,5 m z dwoma balkonami | Oława, ul. Fryderyka Chopina Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone przy ul. Fryderyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Makler zaprasza serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą eleganckiego, 2-pokojowego apartamentu, położonego w prestiżowej inwestycji w centrum Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł46 m² 16 163,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na z osobną kuchnia na Warszawskim Mokotowie. Komunikacja: - przystanek autobusowy "wróbla" - 5'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sulmierzycka

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł67 m² 13 955,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trójstronne Mieszkanie na Warszawskich Włochach, w bloku z 1997 roku. 3 - pokojowe mieszkanie o dok. pow. 66.7m2 przy ul. Sulmierzyckiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł51 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 51 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Turka

Turka,lubelskie

430 000 zł46 m² 9 368,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 usytuowane w Turce - drugie piętro w niskim bloku z 2007 r. Mieszkanie jest dwu stronne (wschód-zachód) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

549 500 zł38 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż komfortowy, wykończony apartament w prestiżowej inwestycji w Sztutowie - jednej z najbardziej malowniczych miejscowości na Mierzei Wiślanej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł18 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Park Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 17,5 m , położonej w centralnej części miasta zlokalizowanej przy ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni z oknem - idealna dla pary, studenta lub na start! Odbiór już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł69 m² 11 231,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce | Park | 70 m | Antresola | Klimatyzacja | Balkon | Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł59 m² 15 025 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja nieruchomości do 30.04.2026r. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m z balkonem i komórką lokatorską, położone na 4. ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł52 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opis kazimierz 2-pokojowe mieszkanie 52 m Z oddzielną kuchnią I ogródkiem | ul. Starowiślna Cena: 1 500 000 zł | Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

1 075 000 zł97 m² 11 082,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu jedynego w swoim rodzaju apartamentu, usytuowanego na III i IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

689 000 zł100 m² 6 910,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Hot Lokalizacja Zaledwie 6 minut autem do Potu Łódź Tkalnia - 1,2km Sklep spożywczy Warzywniak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł38 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pańskiej Budynek po remoncie, z widokiem wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wczasowa

Białystok,podlaskie

595 000 zł81 m² 7 323,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81,25 m , położone na drugim piętrze (2/2) w domu jednorodzinnym, zlokalizowanym przy spokojnej i zielonej ul. Wczasowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

609 000 zł52 m² 11 711,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w Starej Hucie w os. Teatralnym. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Bielsk Podlaski,podlaskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie w ścisłym centrum miasta, spokojna okolica, miejsca parkingowe, obok basen, plac zabaw, sklepy, urzędy itp. Mieszkanie na 1 piętrze, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł34 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Inwestycja z potencjałem narożne mieszkanie w centrum Rzeszowa, gotowe do zamieszkania! Idealna oferta zarówno dla inwestora, jak i dla osób poszukujących komfortowego mieszkania blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł57 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 - pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem - Kwitnąca 9, bielany, warszawa Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 15. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Kwitnącej 9 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Olecko,warmińsko-mazurskie

177 000 zł28 m² 6 230,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena - 177.000 zł zamiast 198.000 zł Olecko, ulica 11 Listopada, na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 28,41 m2 położona na 1 piętrze budynku mieszkanego. To komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł57 m² 8 572,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na parterze z ogródkiem Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,04 m , położone na parterze kameralnej zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł177 m² 12 891 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1998

***we speak english - please do not hesitate to contact us*** dwupoziomowe mieszkanie 177 m | 7 pokoi | 3 łazienki | ostatnie piętro | garaż | ochota racławicka Namiastka domu w Centrum miasta.