dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

609 000 zł59 m² 10 360,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł72 m² 16 713,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu do sprzedaży trzy pokoje na Kabatach z dużym balkonem przy ul. Szajnowicza o pow. 73m2. Na w/w powierzchnię składa się salon połączony z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

489 000 zł62 m² 7 938,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

! rezerwacja! Gorąco polecam nowoczesne i komfortowe mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Trzypokojowy lokal o powierzchni 61,60m to idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 774 500 zł71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spokój i cisza w sercu Starego Podgórza - tylko 12 mieszkań w jednym budynku, winda, garaż podziemny, rekuperacja i klimatyzacja. Prezentowane mieszkanie to przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

115 000 zł44 m² 2 593,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu za odstępne prawo najmu mieszkania w systemie tbs o powierzchni 44,34 m , zlokalizowanego w Inowrocławiu na osiedlu Rąbin przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok,podlaskie

454 000 zł52 m² 8 798,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie - wysoki standard - II piętro - nowa cegła (2001 r.) - BACIECZKI - Komisji Edukacji Narodowej - ok. 8 minut od Centrum Białegostoku. Rezerwacja Posiadamy klucze! cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkacego

Zabrze,śląskie

241 000 zł46 m² 5 289,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, mieszkanie 45,56 m w Zabrzu oś Helenka idealne dla Ciebie! Cena: 24100zł Lokalizacja:Zabrze ul Witkacego Powierzchnia: 45,56 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/2 Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

599 998 zł32 m² 18 668,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji Powierzchnia: 32,14 m Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

369 990 zł63 m² 10 515,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70m2 w Piechowicach dwupoziomowe, powierzchnia z pomieszczeniem przynależnym 70 m2 po podłodze bezczynszowe bardzo jasne: 6 okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, gotowe do zamieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Straszyna. Mieszkanie: 58 m , 3 pokoje, 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, osiedle gen. Stanisława Maczka

Łańcut,podkarpackie

499 900 zł70 m² 7 141,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 68,8 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku. Budynek znajduje się w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł42 m² 20 456,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,17 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. Bokserskiej 73. Osiedle zamknięte, budynek z ochroną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

660 000 zł68 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko W onyx home! idealne mieszkanie dla rodziny! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 68,40 m2 usytuowanego na 4 piętrze budynku z 1992 roku w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Firlika

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł52 m² 12 507,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie, mam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Vivenda przytulne, 2-pokojowe - w stanie do zamieszkania. Powierzchnie i układ mieszkania jest na zdjęciu. Dodatkowo w cenie jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe , loggia W dobrej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Facimiech, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

400 000 zł52 m² 7 751,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Homelia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Paderewskiego 29a. Dużym atutem mieszkania jest bezpieczny dziedziniec z pełną prywatnością dla mieszkańców, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Kraków,małopolskie

820 000 zł47 m² 17 562,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania przy ul. Biskupiej 4 (plac Biskupi). Szukasz inwestycji w sercu Krakowa? To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

503 193 zł41 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odbierz lokal już dziś! Inwestycja gotowa - wykończ lokal i zarabiaj jeszcze w tym roku w jednym z najbardziej popularnych kurortów nadmorskich w Polsce! Mielno to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży duże 69,6 m2, trzypokojowe (z możliwością łatwej zmiany na 4 pokoje), ustawne mieszkanie usytuowane na I piętrze w budynku bliźniaczym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 364 000 zł99 m² 13 843,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 98,53m2 z dwoma balkonami i loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Poznań,wielkopolskie

622 500 zł40 m² 15 416 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy! Nowe apartamenty w Antoninku w otoczeniu lasów stawów z balkonem / tarasem W sprzedaży apartamenty 1-3 pokojowe (28 do 74m2) w cenie już od 468 000zł.Antoninek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł64 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza przy ul. Romaszewskiego 8, tuż przy Parku Olszyna, 800m pieszo do metra Słodowiec. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł101 m² 9 881,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Samo Centrum Wrocławia - 4 pokojowe mieszkanie przy Placu Bema Mam przyjemność przedstawić niezwykle klimatyczną nieruchomość położoną nieopodal Wrocławskiego Rynku w nowej plombie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł71 m² 14 722,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż - 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 71,31 m (pow. użytkowa 63 m2), kraków, ul. Władysława Łokietka Powierzchnia całkowita razem z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

542 000 zł35 m² 15 485,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Inwestycja Podedworze 13, która postała z myślą o ludziach poszukujących miejsca idealnego na szczęśliwy dom. Mieszkanie o powierzchni 34.05 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie na Dziesięcinach do wprowadzenia Środkowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 stanowiące odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł63 m² 12 413 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe jasne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu start przy ul. Nowatorów w Gdańsku, wybudowanym w 2021 roku przez dewelopera Inpro. Lokalizacja: nowoczesne kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgrodzie

Warszawa,mazowieckie

786 178 zł47 m² 16 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Bez pcc. Bez prowizji. Rozkład: - salon z aneksem kuchennym 16,79 mkw - sypialnia 9,89mkw - sypialnia 7,03mkw - łazienka 3,94mkw balkon 4,56mkw Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł48 m² 13 522 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień otwarty środa 15.10 godzina 15.00 - 19.30, piątek 17.10 godzina 11-18 Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ul. Łukowska 9 Przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

159 000 zł34 m² 4 635,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży oferuję małe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Mieszkanie o powierzchni 34,30 m2 skłąda się z 2 pokoi w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

350 000 zł36 m² 9 752,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w dobrym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 36 m2, położone na II piętrze w nowej zabudowie przy ulicy Szarych Szeregów. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

905 374 zł65 m² 13 958,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Kameralna inwestycja, wśród zieleni, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żarecka

Częstochowa,śląskie

238 000 zł33 m² 7 212,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana - rezerwacja Do sprzedania mieszkanie M 3 o powierzchni 33 m usytuowane na 2 piętrze 4-pietrowego, kameralnego bloku w dzielnicy Raków przy ul. Żareckiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | rojna/kaczeńcowa | komunikacja miejska | wsch-zach | dwie komórki | cicha okolica Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia