dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

505 000 zł55 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,88 m2 usytuowane na parterze, do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

397 000 zł40 m² 9 827 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Wrocław, stabłowice Dodatkowe możliwości: - zakup z opcją płatności ratalnej bez weryfikacji bankowej (min. 40% wpłaty własnej) - możliwość zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

628 000 zł37 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,53 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł68 m² 17 668,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne, doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 67,86 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

679 000 zł96 m² 7 109,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

595 851 zł40 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,99 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

237 000 zł32 m² 7 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Proponujemy Państwo do sprzedaży ładne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31,50 m2, położne na III piętrze przy ul.Grobla Św. Jerzego. Budynek wybudowany w 1996 r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tychy,śląskie

329 000 zł34 m² 9 820,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferta na wyłączność Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 33,5 m , położone na 2 piętrze w budynku z windą w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

319 000 zł62 m² 5 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania na trzecim piętrze w niskim bloku w Boguszowicach. Powierzchnia lokalu to 62m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoikuchniprzedpokojułazienkiwc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł41 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokoje | oddzielna kuchnia | po remoncie | Praga-Południe, ul. Kobielska Na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 40,81 m , położone na parterze solidnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sardyńska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł64 m² 12 992,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje, 63,5m2, do remontu, pod inwestycje, pierwsze mieszkanie, duży balkon, piwnica, ulica Sardyńska, stegny Mokotów " Rodzinny kredyt mieszkaniowy" Budynek: wysoki blok mieszkalny, 10-cio piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

939 000 zł70 m² 13 414,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego. Nieruchomość usytuowana jest na 7. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalmacha

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

350 000 zł50 m² 6 972,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie (podłogi, syfity, ściany, przyłącza, instalacje) w Kędzierzynie - Koźlu przy ul. Pawła Stalmacha, pietro 3. Powierzchnia mieszkania 50,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 867,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 2 pokoje, o powierzchni 38 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. 4 na Starej Ochocie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

499 000 zł24 m² 21 099,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w znanym obiekcie Dune Beach Resort w Mielnie tuż przy plaży w pierwszej linii zabudowy od plaży. Jest to oferta, które może połączyć twój wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Otwock,mazowieckie

449 000 zł47 m² 9 512,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży narożne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m , położone na 4 piętrze z 4 w budynku z 1973 r. w Centrum Otwocka. Układ I standard: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł36 m² 35 183,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mówiąc po krótce mam przyjemność zaprezentować państwu wszystko co najlepsze: od zewnątrz nieruchomość od strony widokowej z tarasem oferuje Państwu wachlarz możliwości ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, po generalnym remoncie, urządzonego i wyposażonego, oraz gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł66 m² 14 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bez prowizji od Kupującego Warszawa, ochota - ul. Korotyńskiego > autobus i tramwaj: 100 m > 300m od budynku szkoła podstawowa z pływalnią > 2 min pieszo do parku Szczęśliwickiego 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł53 m² 11 996,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalnej mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2009 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Żeglugi Wiślanej. Mieszkanie w budynku z II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

420 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym! Przestronne 4 pok. mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Balladyny 4 (lsm os. Słowackiego, lublin),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

1 489 000 zł177 m² 8 393,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 177m2 w modernistycznym budynku w centrum Łodzi, ostatnio użytkowane jako pracownia architektoniczna. Idealne zarówno do zamieszkania jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bazarowa

Łódź,łódzkie

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zamieszkaj w odnowionym mieszkaniu w sąsiedztwie Manufaktury! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź Polesie, ul. Bazarowa 10 Metraż: 36,5 m O mieszkaniu: to świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł31 m² 17 500,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,37 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

495 000 zł41 m² 12 073,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapytaj o finansowanie i otrzymaj dodatkowy 1% rabatu! Uwaga. Możliwość wykończenia pod klucz. Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym 19,76 m2 z wyjściem na balkon 4,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

434 365 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie z balkonem 62 m 2015 r. Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w nowoczesnym budynku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

841 000 zł44 m² 19 113,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Junony

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł38 m² 14 608,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, o wysokim standardzie z ogródkiem do którego możesz wprowadzić się od razu w przytulnej i spokojnej okolicy! O mieszkaniu: powierzchnia mieszkania: 37,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

615 000 zł59 m² 10 424 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania, położonego na 5 piętrze, na osiedlu Piaski przy ul. Waszyngtona. W mieszkaniu przeprowadzono remont z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpinalskiego

Lublin,lubelskie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin Czechów Północny, ul. Stanisława Szpinalskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł65 m² 11 452,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na sprzedaż, o łącznej powierzchni 65,49m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy po kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

450 000 zł28 m² 15 929,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w świetnej lokalizacji z widokiem a morze! Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa), łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł28 m² 19 107,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z potencjałem i z widokiem - Wola, ul. Smocza | 8 min do Centrum Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

399 000 zł85 m² 4 688,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Wolności 338, na 2. piętrze zadbanego budynku z wyremontowaną klatką schodową. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,30 m , położone na pierwszym piętrze budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym Osiedlu Belweder przy ul. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł61 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Budynek / osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

887 000 zł66 m² 13 484,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Grota Roweckiego - Ruczaj Mieszkanie 3 pokojowe - możliwość najmu dla 3 osobnych najemców 2 piwnice Miejsca postojowe dla mieszkańców 65,8m2 Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Oława,dolnośląskie

579 000 zł78 m² 7 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 77,5 m z dwoma balkonami | Oława, ul. Fryderyka Chopina Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone przy ul. Fryderyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Makler zaprasza serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą eleganckiego, 2-pokojowego apartamentu, położonego w prestiżowej inwestycji w centrum Bydgoszczy. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij