dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł50 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu kasztanowym! atrakcyjna cena za m2! Powierzchnia: 49,5 m Liczba pokoi: 2 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka Dodatkowe pomieszczenia: 2 piwnice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

569 000 zł62 m² 9 244,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,55m2 położone na parterze w budynku przy jednej z głównych ulic Białegostoku - Kopernika. Lokal po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białystok,podlaskie

645 000 zł45 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2. Lokal położony na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku z cichobieżną windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł66 m² 14 786,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: stylowe, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz jasnej, przestronnej i stylowo urządzonej przestrzeni do życia - ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

498 000 zł40 m² 12 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjnym apartamentem położonym w kołobrzeskim Podczelu - prawdziwej oazie dla turystów poszukujących regenerującego wypoczynku nad morzem. Ta dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera Ludwika

Piła,wielkopolskie

399 000 zł65 m² 6 147,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

NA sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe dyskretny urok przedmieścia 3-pokojowe w bloku na I piętrze z dwoma balkonami Mieszkanie o powierzchni 64,90 m2, w bloku, i piętro, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

455 000 zł47 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Koninie /osiedle Diamentowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 46.9 m2, położonego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orkana

Jelenia Góra,dolnośląskie

629 000 zł75 m² 8 338,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł68 m² 20 531,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja - Żoliborz, sady Żoliborskie, rezydencja Arteco. Osiedle chronione, ogrodzone, z własną strefą rekreacyjną tylko dla Mieszkańców. Cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł50 m² 11 952,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

655 000 zł41 m² 15 813,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Pruszkowie Adres: ul. Staszica 1D Piętro: 9 / 11 Budynek: nowoczesny blok z 2017 r. z monitoringiem Eleganckie, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł38 m² 12 077,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania wyposażone mieszkanie na Szczepinie, w niskim budynku- centrum. Można przejąć najemców. Lokal ma powierzchnię 38, 50m2. Składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielińskiego

Kartuzy,pomorskie

461 000 zł54 m² 8 521 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży: mieszkanie w Kartuzach przy ul.Bielińskiego Na sprzedaż: Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,10 m2 - umeblowane - do remontu lub do zamieszkania Opis: - salon - sofa, fotele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

778 000 zł50 m² 15 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji seaport budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

487 000 zł56 m² 8 743,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w pożądanej lokalizacji, blisko morza, centrum i dworca? To właśnie tu ul. Piastowska 7 w Kołobrzegu. Najważniejsze atuty: dworzec pkp i pks zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na III piętrze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr 58 b2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

423 418 zł52 m² 8 075,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie bez prowizji i pcc - oszczędzasz już na starcie 2 pokoje, duża kuchnia, pełna infrastruktura i szybki dojazd do centrum Najważniejsze atuty: - mieszkanie gotowe do odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

250 000 zł30 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 29,5 m2 - Jelcz-Laskowice, ul. Działkowa parametry * powierzchnia 29,5 m2 * duży pokój z oddzielną kuchnią *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 138 000 zł95 m² 11 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie wykończone w standardzie premium - gotowe, by od razu w nim zamieszkać. To propozycja dla wymagających - idealna zarówno jako prestiżowa inwestycja, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł46 m² 13 603,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż nieruchomość po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 45,57m2 przy ul. Mielecka 12. Atuty mieszkania: - po generalnym remoncie - nowa instalacja elektryczna - dwustronne - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł51 m² 9 245,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,73 m, położone na Kadzielni jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

249 900 zł38 m² 6 524,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane w samym sercu miasta w dzielnicy Stare Miasto. To doskonała propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

467 000 zł48 m² 9 729,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Okazja! bez prowizji! Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Cicha bezpieczna i spokojna okolica. Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł71 m² 11 974,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam Państwu do zaoferowania przestronne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na parterze w 4-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł62 m² 11 347,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania 3 pokojowego znajdującego się na 9 piętrze w 10-cio piętrowym bloku mieszkalnym w gdańskiej dzielnicy Zaspa. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Gdynia,pomorskie

2 980 000 zł107 m² 27 873,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera Ludwika

Piła,wielkopolskie

499 000 zł65 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Obniżka ceny! dyskretny urok przedmieścia mieszkanie 3-pokojowe w bloku na I piętrze z dwoma balkonami Mieszkanie o powierzchni 64,90m2, w bloku, i piętro, 2 balkony, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

579 000 zł44 m² 13 061,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

336 000 zł44 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu słonecznym. Lokal znajduje się na parterze W wysokim ocieplonym bloku. TO idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł121 m² 10 771,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

7-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem - bez prowizji i podatku pcc Poznaj przestrzeń, która daje Ci pełną swobodę - zamieszkaj w funkcjonalnym, 7-pokojowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Racibórz

Racibórz,śląskie

460 000 zł144 m² 3 196,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania zadbanego, przestronnego i gotowego do zamieszkania? To jest idealne dla Ciebie i Twojej rodziny! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł57 m² 24 882,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż w idealnym stanie, 58 metrowe mieszkanie z 10 metrowym tarasem z widokiem na niebo i dachy kamienic w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się Z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł35 m² 21 357,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe z loggią w świetnej lokalizacji na Powiślu, przy ul. Fabrycznej 4. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość zieleni, doskonałą komunikację oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Garwolin,mazowieckie

310 000 zł51 m² 6 126,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie 50,6 m z możliwością wydzielenia 3 pokoi idealne dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,90 mkw z balkonem typu loggia, położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mysłowice

Mysłowice,śląskie

230 000 zł29 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o przytulnym mieszkaniu w sercu Mysłowic, które jest gotowe do zamieszkania od zaraz? Ta świeżo wyremontowana kawalerka łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnym układem idealna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura znajduje się mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni: 34m2. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Kapuściska. Lokal znajduje się na 2 kondygnacji, w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w przedwojennej kamienicy po generalnym remoncie .Przestronne 70 m , 2 piętro, bardzo ładnie wykończone. Cena mieszkania 399.000zł plus garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartografów

Marki,mazowieckie

749 000 zł66 m² 11 419,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 65,59 m2 położone przy ul. Ząbkowskiej. W cenie mieszkania jest przynależne miejsce postojowe oraz ogródek o powierzchni ok. 40 m2. Stan idealny, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Poszukujesz własnego M4 w doskonałej lokalizacji, w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji miejskiej? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie! Polecamy na sprzedaż M4,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij