dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 699 000 zł142 m² 19 007 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończony, komfortowy apartament/penthouse z ogrodem zimowym/tarasem, o powierzchni 142 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agnieszki

Rzeszów,podkarpackie

444 000 zł55 m² 8 094,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 54,82 m z własnym ogródkiem - ul. Budziwojska! mieszkanie W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

293 296 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczecin, gumieńce, apartament z basenem, siłownią, studio, kawalerka, winda, balkon. Oferta bezpośrednia. 0% prowizji od kupującego. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Na prezentowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

529 000 zł40 m² 13 061,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w bloku z 2006 roku zlokalizowane w Ząbkach. Osiedle strzeżone z ochroną 24g. Na powierzchnie mieszkania składa się: - pokój dzienny 15,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Lublin,lubelskie

915 000 zł66 m² 13 912,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,77 m2 zlokalizowane przy ul. Chabrowej na Sławinie. Do mieszkania przynależy duży ogród o powierzchni 70 m2. Wykończenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł45 m² 13 281,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 45,10 m2 w prestiżowym kompleksie skyres. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł181 m² 27 348,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest piękny apartament w świetnej lokalizacji, w prestiżowej i unikalnej inwestycji Patria na warszawskim Powiślu. W pobliżu Park Rydza-Śmigłego, agrykola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paska

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni około 150 m (powierzchnia w akcie notarialnym 123 m ), położone w dzielnicy Drzetowo-Grabowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dęblin,lubelskie

345 000 zł54 m² 6 374 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ciekawa alternatywa! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Lotnisko w Dęblinie Mieszkanie o powierzchni 54,13 m znajduje się na 4 piętrze i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł102 m² 24 579 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, w pełni umeblowany 4 pokojowy Apartament o powierzchni 101.71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goławicka

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Targówek Mieszkaniowy- ul. Goławicka 13 min. pieszo do stacji metra Targówek Mieszkaniowy parter z loggią i zejściem do ogródka 36 m2 po gruntownym remoncie 2 pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

3 950 000 zł209 m² 18 899 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Opis: absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 830 000 zł82 m² 22 443 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny, wykonany w wysokim standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 81.54 m2 z 16 metrowym tarasem położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł37 m² 15 606,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim blokuz zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5min pieszo: galeria Westfield Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł52 m² 23 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Lublin,lubelskie

871 200 zł88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość pod zamieszkanie lub inwestycję w Lublinie, położona w samym centrum miasteczka akademickiego - ul. Sowińskiego 8/6. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśmiana

Namysłów,opolskie

620 000 zł98 m² 6 301,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, codzienny komfort i możliwość wprowadzenia się od razu bez remontów i zbędnego stresu? Ta oferta będzie idealna dla Ciebie, jeśli myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostowa

Bielsko-Biała,śląskie

620 000 zł52 m² 11 877,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w samym centrum Bielska-Białej, w świetnej lokalizacji przy Galerii Sfera. To propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Drawno,zachodniopomorskie

340 000 zł81 m² 4 182,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

0% prowizji dla kupującego Oferuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 81,30m,2 położonego na 1 piętrze niskiego bloku mieszkalnego w Drawnie za cenę 340 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł137 m² 21 897 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 137 metrów z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wapienna

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szczecin, warszewo, apartament z ogródkiem, garaż, 3 pokoje, taras, ogród, piwnica. Oferuję na sprzedaż apartament o powierzchni 60 m2 w urokliwej i atrakcyjnej dzielnicy Warszewo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu. Nieruchomość charakteryzuje świetny rozkład oraz dobra lokalizacja. Istnieje możliwość zaaranżowania salonu z kuchnią i balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 54 m | Różanka | ul. Obornicka | winda | balkon Są mieszkania, w których wszystko po prostu działa. Wchodzisz i od razu widzisz swoją codzienność poranną kawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 695 zł34 m² 16 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz mieszkania, które będzie pracować na siebie od pierwszego dnia najmu? Ta 2-pokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności

Siemianowice Śląskie,śląskie

365 000 zł52 m² 7 081,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Centrum Siemianowic Śląskich, przy ulicy Jedności 1b, znajdujące się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania( liczony bez balkonu) to 51,54 m2. Układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

1 089 000 zł62 m² 17 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,31 m , położone na zamkniętym osiedlu Reduta, w sercu Prądnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Lublin,lubelskie

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała inwestycja! 2-pokojowe mieszkanie 51 m na 2. piętrze w ogrodzonym bloku z miejscami postojowymi zlokalizowane przy ul. Legionowej 21 (wieniawa, lublin). Na 51 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielany ul. Starej Baśni - autobusy i tramwaje: 300 m - metro : 1,3 km do stacji Stare Bielany Rozkładowe mieszkanie 56 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem, z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

480 000 zł70 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Skoczowie na Osiedlu Górny Bór położone w bloku na 4 piętrze. Lokal mieszkalny o powierzchni 70,50m2 składa się z : kuchni - 7,30m2, łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynkowa

Siedlce,mazowieckie

374 000 zł31 m² 11 884,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Rynkowej 15 w Siedlcach. Mieszkanie o powierzchni 31,47m2 plus duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł46 m² 17 995,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż | 835 000 zł | 46,4 m2 | mieszkanie | 3 pokoje | Krasiczyńska 2 | Warszawa Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

349 999 zł46 m² 7 692,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie odremontowane mieszkanie 2 pokojowe 45,5 m2 z kuchnią, lodżią i wielką piwnicą aż 16m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego, ocieplonego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł45 m² 21 111 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 45 metrów położony w kamienicy z 1933 roku przy ul.Mickiewicza przy Placu.