dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie. Obecny układ i potencjał inwestycyjny: aktualnie w mieszkaniu wydzielono 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prochowa

Warszawa,mazowieckie

858 000 zł43 m² 19 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio komfortowe 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie na 3cim piętrze przy ul. Prochowej w Warszawie bardzo blisko ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł34 m² 13 649,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony przy ul.Żeglugi Wiślanej w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł35 m² 19 075,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Sitnika 1, z pięknym widokiem na Park Moczydło. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z lat 50. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

627 572 zł34 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Pełna Własność Funkcjonalny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul. Rydlówka Opis mieszkania :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Psie Pole Zgorzelisko ul. Gorlicka powierzchnia 49,32m2 dwa oddzielne pokoje i kuchnia, łazienka z kabiną i wanną Wysoki standard: drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł99 m² 7 282,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta W sercu szczecina! Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 98,87 m , położone na pierwszym piętrze eleganckiej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł81 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Sródziemnomorskiej 55 ( Stegny , Mokotów, warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 415 608 zł142 m² 24 055,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny Apartament z widokiem na zieleń - Mokotowska Perła Luksusu. Na sprzedaż prestiżowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 141,99 m , zlokalizowany na 6 piętrze apartamentowca, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

489 999 zł53 m² 9 315,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam jasne, dwustronne mieszkanie 52,6 m2sprzedam jasne, dwustronne (okna wychodzą na front budynku oraz na podwórze na jego tyłach), ciepłe i ciche mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 52,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł58 m² 13 469,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,91 m , usytuowane na 4. piętrze (ostatnim) w nowoczesnym budynku z windą. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rowerowa

Wrocław,dolnośląskie

649 900 zł50 m² 12 915,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestrzennego mieszkania z bezpośrednim widokiem na park? Zależy Ci na dobrze skomunikowanej okolicy? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

779 000 zł74 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta tylko w naszym biurze Nowa cena Mieszkanie na ul. Koszalińskiej 74 m | 3 pokoje | 2 balkony | Jeśli marzysz o przestronnym, jasnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Częstochowa,śląskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Prądzyńskiego w dzielnicy Tysiąclecie. Trzy ustawne pokoje z ekspozycją okien na wchód i zachód.