dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

662 600 zł62 m² 10 687,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 26 Kwietnia włącznie! okazja! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

669 200 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc. Nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Dębniki - sąsiedztwo Zalewu Zakrzówek. Gotowy budynek - klucze dostępne od ręki. Mieszkanie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleńki

Dawidy Bankowe,mazowieckie

589 000 zł47 m² 12 531,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | nowy budynek 2026 | duży narożny ogródek | Dawidy Bankowe ul. Oleńki Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,72 m , położone na parterze nowego budynku z 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł53 m² 20 566 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kochanowskiego, dzielnica Satare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

625 000 zł53 m² 11 757 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tu nie kupujesz mieszkania. Tu kupujesz codzienny rytuał życia 650 metrów od morza. Ustronie Morskie to jedna z tych lokalizacji, które nie potrzebują reklamy ale ta nieruchomość sprawia, że chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Listopadowych

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł58 m² 11 931,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,25 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł76 m² 8 202,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (76,2 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Łódź,łódzkie

369 000 zł53 m² 6 936,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Najciekawsze mieszkanie na Bałutach! ul. Zbożowa To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Zielona część Bałut. Parki i tereny spacerowe. Kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

445 000 zł45 m² 9 860,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 45,13m na trzecim piętrze w budynku o niskiej zabudowie przy ul. Wici 36 w Łodzi. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

619 488 zł57 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w Niepołomicach Podłężu | Kameralne osiedle z garażami i placem zabaw. Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkania o powierzchni od 40 do 60 m w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł41 m² 10 463,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu wykończone dwupokojowe mieszkanie o metrażu 41 m2 z balkonem oraz klimatyzacją w sypialni mieszczące się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł137 m² 11 678,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny Apartament 5,6-Pokojowy Szukasz przestrzeni, która zapewni Twojej rodzinie maksymalny komfort, a jednocześnie prestiżowy adres w północnej części Krakowa? Na sprzedaż luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł57 m² 14 832 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe mieszkanie z ogromnym tarasem | Bemowo | ul. Widawska Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym, 7-piętrowym budynku z 2004 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

780 890 zł65 m² 12 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fedorowicz

Biała Podlaska,lubelskie

400 000 zł57 m² 6 978,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

#Rezerwacja# Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,72 m , położone przy ul. Aliny Fedorowicz. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

730 000 zł45 m² 16 401 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Wielickiej. Budynek ogrodzony, z cichobieżnym windami, dużym garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

443 000 zł39 m² 11 359 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM ? +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Odbiór już w czerwcu! Mieszkania bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł35 m² 21 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone na 5. piętrze z 6 w budynku z 1964 roku, wyposażonym w nową windę (2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców Wielickich

Wieliczka,małopolskie

759 000 zł52 m² 14 529,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnie zaaranżowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Wieliczce przy ul. Strzelców Wielickich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł72 m² 24 861,10 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bliska Wola Tower | 15 piętro | zachody słońca Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Bliska Wola Tower na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na 15 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

2 790 000 zł104 m² 26 904,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości oferta premium Apartament z Widokiem na Rzekę i Stare Miasto Riverview Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament, który oferuje niezrównany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł62 m² 3 189,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie do remontu w budynku posadowionym w sąsiedztwie domów Jednorodzinnych w spokojnej zielonej części Górnego Sobięcina 2 duże pokoje jasna kuchnia ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

355 000 zł40 m² 8 987,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Wrocław,dolnośląskie

1 198 000 zł85 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł37 m² 21 478,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

716 790 zł36 m² 19 905,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Investkon Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji przy ul. Stępkarskiej w Gdańsku. Prezentowany lokal to mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

420 000 zł28 m² 14 867,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w świetnej lokalizacji z widokiem a morze! Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa), łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 460 zł43 m² 14 206,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł55 m² 17 960,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży trafia mieszkanie w biznesowej części Mokotowa, szczególnie rekomendowane dla osób potrzebujących większej przestrzeni do codziennego życia, 55m2 z możliwością aranżacji 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Kraków,małopolskie

2 450 000 zł130 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego. /Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

799 799 zł70 m² 11 432,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 70 m 2 x Balkon: 3,5+3,5 m Układ: 4 pokoje (salon z aneksem + 3 x sypialnia) 1 piętro Stan: deweloperski, gotowe do odbioru. Krótki opis Funkcjonalne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Warszawa | mokotów | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | 1 499 000 zł Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kustronia

Lublin,lubelskie

375 000 zł48 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowa niższa cena Mieszkanie idealne na start! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Kalinowszczyźnie w Lublinie. Pierwsze zdjęcie jest wizualizacją sypialni,która niewielkim nakładem finansowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

298 300 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Kraków,małopolskie

443 000 zł29 m² 15 424,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1-pokojowe ( Z możliwością wydzielenia 2 pokoju ) Z balkonem! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mierzeja Wiślana, dzielnica Płaszów. Okolica posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

1 059 500 zł82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztero pokojowe mieszkanie z tarasem i loggią w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia.