dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł62 m² 14 292,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61,5 m2, parter/3 w budynku z 2016r., Białołęka Nowodwory. Sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

497 204 zł50 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji Bez pcc Prosto od dewelopera Możliwość wykończenia pod klucz Niski Czynsz! Zadzwoń ostatnie dostępne w tej lokalizacji 10 plusów mieszkania (49,89 m + taras + ogródek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

899 000 zł120 m² 7 496,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 119,93 m2. Na działce o pow. 350 m2. Brak skosów! wysoki standard! ogródek! Lublin ul. Nałęczowska - Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Stargard,zachodniopomorskie

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z ładnym widokiem w ustronnym miejscu na stargardzkiej Starówce. Powierzchnia użytkowa 46,02 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł63 m² 7 870,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zastanawiasz się nad przeprowadzką do nieruchomości zaprojektowanej według Twoich oczekiwań, gdzie będziesz cieszyć się ciszą i spokojem oraz tworzyć swój idealny klimat? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

324 714 zł36 m² 9 044,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od developera w super lokalizacji blisko Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Oferta lokali z całej inwestycji Pomoc w finansowaniu zakupu Opcja wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

6 000 000 zł145 m² 41 379,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament W mennica residence Wysoki standard | 4 sypialnie | 2 miejsca garażowe | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 145 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

389 000 zł48 m² 8 104 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie po generalnym remoncie gustownie wykończone. Mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na III piętrze wieżowcu z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 240 zł70 m² 10 770 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

980 000 zł66 m² 14 848,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne mieszkanie z narożnym ogrodem w centrum Józefosławia | 66 m + ogród 130 m Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zuchów

Zdzieszowice,opolskie

434 535 zł74 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Budowa zakończona. Inwestycja deweloperska "apartamenty na Zuchów" składa się z siedmiu budynków jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł40 m² 17 215,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci prowizji* [mieszkanie odebrane i gotowe do obejrzenia!] Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chudów

Chudów,śląskie

399 000 zł54 m² 7 413,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

DO zamieszkania! idealne dla rodziny lub pod inwestycję tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu bardzo ładne i ustawne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

456 720 zł57 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne I gotowe do nabycia Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

411 775 zł45 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł33 m² 7 361,78 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super okazja! tylko U nas Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 33,28 m , zlokalizowana na 10 piętrze wieżowca na spokojnym i zielonym osiedlu Wyżyny. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

499 990 zł43 m² 11 723,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ekspozycja zapewniająca sporo naturalnego światła Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Konin,wielkopolskie

499 000 zł151 m² 3 311,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę na przestronne mieszkanie o powierzchni 100,7 m2, usytuowane na pierwszym piętrze, ul. Chopina. To niezwykle atrakcyjna nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł45 m² 13 606,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 45 m , Gdańsk Ujeścisko Słoneczne Wzgórza Gotowe do zamieszkania, w pełni urządzone mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2016 roku idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legendy

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią o łącznej pow. 47 m2 w dzielnicy Bemowo. Składa się dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

456 802 zł26 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to budynki nowe. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

359 000 zł30 m² 11 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie atrakcyjną kawalerkę z ogródkiem, która jest zlokalizowana na Zaodrzu. Lokal znakomicie nadaje się pod najem, bo właśnie do niedawna był wynajmowany. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł60 m² 15 922,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w zielonej części Ursynowa. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na zielonym Ursynowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

975 780 zł72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

330 000 zł59 m² 5 559,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,36 m2 położone na drugim piętrze niskiej zabudowy na os Ustronie. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, widnej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska

Warszawa,mazowieckie

989 184 zł77 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

WE speak english / мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie. W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 081 575 zł109 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze bez skosów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na I piętrze wieżowca .Budynek został wyposażony w nową windę oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

428 830 zł35 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września / października 2025r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

595 000 zł48 m² 12 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz mieszkania, które jest w pełni wyposażone i do wprowadzenia od zaraz? Mamy coś dla Ciebie! stan prawny: lokal stanowiący odrębną nieruchomość z Księgą Wieczystą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

680 000 zł36 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. dr. Jana Piltza (podgórze, ruczaj). Nieruchomość jest w stanie dobrym, do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł48 m² 7 216,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty : Oferta dostępna tylko w biurze prestige Nieruchomości! Oferta dedykowana dla inwestorów, mieszkanie obecnie wynajmowane, stopa zwrotu na dobrym poziomie! Dostępność od końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł59 m² 16 101,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie własnościowe na sprzedaż o powierzchni 59,39 m znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z 2016 roku, na osiedlu Promenady Wrocławskie. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz nieruchomości po remoncie na Podzamczu? Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 , które składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Częstochowa,śląskie

355 000 zł67 m² 5 282,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 67,2m2, położone w Częstochowie przy ul. Okólnej 105. Mieszkanie o powierzchni 67,20m2 i przynależna do niego piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł51 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż bardzo ładne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m 2 z dużym ogródkiem na parterze 5 -piętrowego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smolna

Sopot,pomorskie

1 884 317 zł97 m² 19 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł170 m² 2 651,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Częstochowa,śląskie

280 016 zł33 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.