dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

431 232 zł48 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł37 m² 15 606,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim blokuz zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5min pieszo: galeria Westfield Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

470 000 zł47 m² 10 084 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Edit: [sprzedane] Mieszkanie po generalnym remoncie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na znajdującego się w Opolu dzielnica Zaodrze Jasne, słoneczne mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

462 780 zł33 m² 14 161 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny, 500m od granic Wrocławia Rynek wtórny, lokal z kw, gotowy do wykończenia. Powierzchnia 32,68m2 wraz z naziemnym miejscem postojowym. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

933 368 zł69 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie z dwoma ogródkami (ekspozycja na północny wschód oraz południe) o wielkości 68,63 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na parterze. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł59 m² 11 646,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie dostępne inne metraże * wykończenie wnętrza pod klucz * oferta kredytowa Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

535 982 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł39 m² 6 842,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przytulne 2 pokoje po remoncie | gotowe do wprowadzenia | blisko centrum Elbląga Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,73 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

645 000 zł93 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m , położone w samym sercu Trzebnicy tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

654 000 zł53 m² 12 792,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 7/10 piętrze w budynku z 1980 roku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu naprzeciwko Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł117 m² 10 427,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 5 pokojowego z dużym balkonem o powierzchni użytkowej 117 mkw. Powierzchnia całkowita mieszkania to około 130 mkw, gdyż poddasze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

883 201 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze niskiego bloku przy ul. Malborskiej na Woli Duchackiej. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z parkami, placami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Brzesko,małopolskie

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 48 m 3 pokoje, loggia | Brzesko, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie na VI piętrze w bloku z windą w dogodnej lokalizacji Na Skarpie. Możliwość zakupu przez obcokrajowców! Mieszkanie jest ustawne z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

1 948 500 zł78 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament w sercu Starego Podgórza! Dostępna jeszcze w tym roku! Mieszkanie od dewelopera/ Bez prowizji/bez pcc Mieszkanie w kameralnej inwestycji, tylko 13 apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 985 000 zł77 m² 25 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Super lokalizacja - zbieg ulic Mokotowskiej, chopina i Kruczej; tuż przy Placu Zbawiciela; 7 minut do stacji metra Politechnika. 3 minuty do Planu Konstytucji! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł49 m² 12 274,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - gdynia chylonia, ul. Morska Blisko stacji skm Gdynia Leszczynki (ok. 800 m). Idealne dla rodziny, na start lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Lokal 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

475 812 zł60 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż gotowe na już, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,10 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

789 000 zł68 m² 11 635 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone w spokojnej, zielonej części Gołąbek. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

568 900 zł53 m² 10 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie W sercu nadodrza | 2 pokoje | ul. Trzebnicka Idealne mieszkanie dla studentów lub jako inwestycja pod wynajem super lokalizacja Wrocław, nadodrze, ul. Trzebnicka Szukasz miejsca na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne w pełni rozkładowe i przytulne mieszkanie 45 m2 Dwa pokoje na Teofilowie - ul. Rojna 6 Lokal składa się z: - przedpokoju z dużą, praktyczną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Gliwice,śląskie

725 000 zł114 m² 6 359,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Usytuowane w samym centrum miasta, 10 minut spacerem od rynku w Gliwicach, przy ul. Kościuszki z wielkimi możliwościami aranażacyjnymi,.4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 113.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

539 000 zł65 m² 8 266,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,20 m2 , wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą w świetnej lokalizacji na os. Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł63 m² 12 460,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 63 m2. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na 2 piętrze, w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

727 586 zł89 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w I etapie nowoczesnej inwestycji w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Szamotuły,wielkopolskie

393 104 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i komórką lokatorską w Szamotułach Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Szamotuły, to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł57 m² 14 638,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania :3 pokoje na styku Śródmieścia i Woli Idealne dla rodziny lub jako inwestycja (grunty uregulowane) Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

400 000 zł43 m² 9 248,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwa pokoje W gdynia chylonia, 5 min. Pieszo do skm! lokalizacja Nieruchomość umiejscowiona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Trójmiasta - Gdyni Chylonia. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

525 000 zł47 m² 11 165,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 47.02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł86 m² 15 069,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta pięknego apartamentu W prestiżowej lokalizacji gdyni, w samym sercu miasta. Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną propozycją 4-pokojowego, stylowego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górna

Gliwice,śląskie

363 824 zł41 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

979 000 zł51 m² 19 121,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Gotowiec inwestycyjny lub wymarzone "M" przy samej Starowiślnej! Szukasz nieruchomości, która broni się sama swoją lokalizacją? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

845 430 zł35 m² 23 862 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mikroapartament idealny pod inwestycję Architektoniczny Unikat | Perspektywa na Odrę | Inwestycyjna Perła Wrocławia Zapraszamy na ulicę Księcia Witolda 48. W zrewitalizowanych murach zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

1 189 000 zł59 m² 20 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 996 zł28 m² 15 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Kłodzko,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Kłodzko ul. Okrzei. Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone na trzecim piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Kłodzku. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batorego

Olecko,warmińsko-mazurskie

379 000 zł50 m² 7 512,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szukasz słonecznego, jasnego, wyposażonego mieszkania ? Chcesz wprowadzić się do nowoczesnego M3 i nie marnować czasu na długi i stresujący remont ? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł48 m² 9 377,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [spółdzielcze własnościowe z kw] Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,88 m2,.