dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł67 m² 8 909,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

To mieszkanie już ma wszystko, czego potrzeba przestrzeń, świetny układ i jasne, trójstronne doświetlenie. Wystarczy odrobina pracy i około 15 tys. zł, by zyskać zupełnie nowy efekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

409 800 zł48 m² 8 500,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Stalowe

Kraków,małopolskie

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w starej części Nowej Huty w osiedlu Stalowym. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bzowa

Wrocław,dolnośląskie

429 900 zł27 m² 16 101,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Ciche mieszkanie 1-pokojowe w nowszym budynku z 2005 roku przy cichej uliczce na Grabiszynie. Kawalerka we Wrocławiu o powierzchni 26,7 m.kw.na wysokim parterze. Łazienka z wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Becka

Kraków,małopolskie

1 732 745 zł112 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentacje! Elegancka, nowoczesna architektura w niskiej zabudowie Apartament z dużym ogrodem | Wola Justowska, ul. Józefa Becka | Zacisze Nad Rudawą Na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

435 000 zł38 m² 11 507,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2 pokojowe ( 1 sypialniowe ) o powierzchni 37,6 mkw, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym , w samym centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Przedstawiam bezczynszową ofertę sprzedaży mieszkania na I piętrze w zielonej uliczce Białego Kamienia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

526 492 zł31 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne studio z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

876 000 zł80 m² 10 944,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach Świetna i spokojna okolica to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Kameralna zabudowa, połączona z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze w bloku z lat 30., przy ul. Hallera 118. Idealne zarówno dla siebie, jak i pod inwestycję. Opis mieszkania Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Warszawa,mazowieckie

1 265 000 zł63 m² 19 990,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,28 m, usytuowane w budynku z 1990 roku, wykonanego w technologii rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

989 000 zł114 m² 8 660,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lublin, ponikwoda dwupoziomowy apartament z oranżerią i ogromnym tarasem Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany przy ul. Strzembosza w Lublinie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

662 702 zł43 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasień || 2 Pokoje || 42,91 m || Balkon || 4 piętro z 4 || Stan Deweloperski Zapraszam do kontaktu tel. Doradca ds. Nieruchomości Numer licencji zawodowej: 31548 Niniejsze ogłoszenie służy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Torfowa

Kraków,małopolskie

690 000 zł57 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trójstronne 3-pokoje z balkonem i parkingiem! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w pobliżu Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł36 m² 5 492,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciepłe mieszkanie, położone na parterze w bloku po spłaconej termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

2 240 000 zł93 m² 24 057,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,11 mkw., położone w sercu Wilanowa, przy Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z 2017 roku, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fredry

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł98 m² 4 327,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego lokalu mieszkalnego (w adm przekształcony na użytkowy), przystosowanego pod świadczenie usług, położonego na parterze (wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł49 m² 14 708,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Idealny pod wynajem jak i do zamieszkania apartament znajdujący się na osiedlu z basenem i siłownią. W pełni wykończony i wyposażony, dzięki czemu gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabędzia

Lublin,lubelskie

399 900 zł45 m² 8 845,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Bronowicach przy ul. Łabędzia Nieruchomość usytuowana jest na 9 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z dwiema nowymi windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

1 350 000 zł99 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z windą, na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Na układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 197 340 zł68 m² 17 499,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio, nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie, 68m2, aleja Pokoju Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 68m2, w pełni wyposażone z dwoma klimatyzacjami i podwójnym miejscem w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

254 990 zł51 m² 4 999,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

300 zł czynsz za dwupokojowe mieszkanie w centrum Głogowa? Tak tanio w eksploatacji już dawno nie było! Brzmi genialnie prawda ? Oferuję Ci dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

824 571 zł83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

209 999 zł43 m² 4 883,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2: - salon - sypialnia z balkonem - kuchnia - łazienka z wc 2 windy dostępne dla mieszkańców Blok jest dostosowany do osób niepełnosprawnych Czynsz - 300zł (co, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Boguszowie Gorcach. Spokojna zielona okolica miasta. Mieszkanie do wprowadzenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

559 000 zł66 m² 8 469,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m zlokalizowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Niepodległości 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopińskiego

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł64 m² 11 023,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m , Gdańsk Chełm Piętro: parter z 4 Rok budowy: 1992 Stan prawny: własność z księgą wieczystą, bez obciążeń Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Słupsk,pomorskie

180 000 zł26 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe, położone na I piętrze przy ul. Solskiego w bloku z lat 70-tych. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda bojler elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 348 000 zł72 m² 18 722,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne, przestronne oraz w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 71,6 m . Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

940 000 zł35 m² 27 089,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 315 o powierzchni 34,70 m w stanie deweloperskim znajduje się w jednym z trzech budynków inwestycji Apollo Resort. Za projekt inwestycji odpowiada uznane szczecińskie biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

579 000 zł49 m² 11 898,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Łódź,łódzkie

309 000 zł44 m² 6 973,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 44,31 m - parter, centrum Łodzi - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,31 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Monte Cassino

Koszalin,zachodniopomorskie

359 000 zł48 m² 7 542,02 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta wyłącznie w naszym biurze. Możliwość zakupu przez obcokrajowców! Mieszkanie (47,60m2) świeżo po kapitalnym remoncie dostępne od ręki. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł116 m² 12 703,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży, wygodne, przestronne mieszkanie położone we Włochach. Lokal przearanżowany w stosunku do pierwotnego układu. Aktualne rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń obrazuje rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrówki

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Cena do indywidualnej negocjacji! Zapraszamy do obejrzenia i zakupu przestronnego, trzypokojowego mieszkania (z możliwością wyodrębnienia dodatkowego pokoju), usytuowanego w urokliwej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

316 473 zł36 m² 8 842,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam do zakupu mieszkanie z wyodrębnioną własnością. Księga wieczysta i uregulowane grunty. Odrębna własność na mieszkanie I grunt - nie jest to spółdzielcza własność. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

1 399 999 zł64 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

460 000 zł58 m² 7 975,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! 3-pokojowe mieszkanie w Pile os. Zamość w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

239 000 zł51 m² 4 688,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje 50.98m2 z dużym balkonem ul Przemysława Polecamy Państwu przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie do wlasnej aranżacji, na ul. Przemysława w zadbanym bloku, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

550 000 zł50 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie położone w Lublinie przy ulicy Dunikowskiego. Lokal składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz przedpokoju o łącznej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij