dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł47 m² 12 745 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

* tylko w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 9 piętrze, vis a vis Atrium Promenada. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Lublin,lubelskie

699 000 zł62 m² 11 228,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Wykończone mieszkanie w bloku z 2012 roku, położone jest na siódmym piętrze w bloku z windą przy ul. Lwowskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

180 000 zł78 m² 2 304,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Ofertą sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,10 m2, położone w Dobrej Nowogardzkiej przy ul. Traugutta. Idealne dla wieloosobowej rodziny, duży balkon typu loggia, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł24 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Okazja inwestycyjna! Polecamy 1-pokojowe na Ursynowie, mieszkanie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2006 r., cegła Ekspozycja południowa Wysoki parter z widokiem na zieleń Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł46 m² 13 957 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie o pow. 46,5m2 przy ul. Orzyckiej składające się z: pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki Przedpokoju Balustrady francuskiej Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

338 760 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w przytulnym, dwupokojowym mieszkaniu z balkonem i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

825 000 zł70 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty Położenie nieruchomości w bliskiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza zapewnia możliwość sprawnego dotarcia do Śródmieścia Gdańska. Stan deweloperski umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

939 200 zł59 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

455 000 zł60 m² 7 545,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy do zaoferowania mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze w budynku 4-piętrowym, wybudowanym w 1980 roku przy ulicy Boeinga 16 w Olsztynie. Budynek położony na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 251 135 zł57 m² 22 081 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja położona jest w kwartale ulic Wołoskiej, marynarskiej, domaniewskiej i Postępu, vis-à-vis Westfield Mokotów. Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

728 703 zł53 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie zapewni ci po prostu więcej miejsca. Dwa ogródki, bez prowizji! Zadzwoń podręczyć swojego agenta o szczegóły oferty. Osiedle Piastów, mistrzejowice: - tramwaj? Jak najbardziej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

486 400 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta na wyłączność Na sprzedaż świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w bloku z lat 80. przy ul. Moniuszki. Lokal położony na spokojnym osiedlu, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł89 m² 5 950,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (88,9 m2) z balkonem (+ ok. 3 m2) oraz piwnicą (+ ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komuny Paryskiej

Karpacz,dolnośląskie

799 999 zł75 m² 10 652,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 75,10 m2 położony w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Karpacza - ul. Komuny Paryskiej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

275 000 zł51 m² 5 350,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!tylko 5350 zł/m2! Przestronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, w samym sercu Koszalina! Polecamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,4m2 położone na pierwszym piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

656 100 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł61 m² 11 803,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 3-pokojowe (60,20m ) położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Hawelańskiej (wjazd do osiedla przez szlaban) Okna wychodzą na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Górczewska 222 | Widok na panoramę miasta | Blisko przyszłej stacji metra Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Kielce,świętokrzyskie

580 000 zł85 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania znajdującego się w spokojnej i zielonej części Kielc Nowy Folwark. Mieszkanie znajduje się w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

624 382 zł63 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

311 850 zł28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie usługowe w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bienice

Bienice,zachodniopomorskie

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne mieszkanie położone w miejscowości Bienice (zachodniopomorskie, gmina Dobra, powiat łobeski). Lokalizacja (dobry dojazd): - nowogard -15 km - Dobra -3 km - Goleniów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

649 500 zł42 m² 15 282,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: 8 minut spacerem na plażę w Jelitkowie, pełna infrastruktura handlowo-usługowa tuż pod blokiem, świetna komunikacja - tramwaj, autobus, skm, w pobliżu Galeria Przymorze, park Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

384 000 zł57 m² 6 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jasne i ustawne 3-4 pokoje ul. Wiejska Idealne pod inwestycję i dla rodziny ul. Wiejska , dzielnica Bema, białystok Budynek: 4-piętrowy (blok niski) cegła. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

2 028 270 zł100 m² 20 294,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia w wysokim standardzie pod klucz Nowoczesna Inwestycja || Balkon || Dostępna Hala Garażowa Zachęcam do kontaktu tel. Doradca ds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kubusia Puchatka

Banino,pomorskie

699 000 zł74 m² 9 474,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie prywatne Funkcjonalne mieszkanie z 2 ogródkami w Baninie! lokalizacja: banino jest prężnie rozwijającą się miejscowością znajdująca się na pograniczu Gdańska. Osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

917 956 zł72 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% pcc | brak prowizji Dostępność mieszkań może ulec zmianie. W ofercie biura znajdują się lokale z różnych inwestycji na terenie Warszawy. Lokalizacja * Sklepy i centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku wewnątrz, którego znajduje się wspólne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł68 m² 13 135,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,44 m2 znajdujące się przy ul. Bukowskiego na warszawskiej Pradze-Południe (gocław). Lokalizacja: - warszawa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł65 m² 21 616,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania położonego w kamienicy z lat 50-tych przy Alei Wyzwolenia. Lokal znajduje się w budynku z cegły, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

470 000 zł34 m² 13 770,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowe już Latem Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Loretańska

Częstochowa,śląskie

348 000 zł43 m² 8 184,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42, 52 m2 na drugim piętrze w budynku trzykondygnacyjnym z windą, o podwyższonym standardzie, na ul. Loretańskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

381 956 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

594 000 zł52 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 51,66m zlokalizowane IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

399 500 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł50 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bielany | ul. Sokratesa | 50 m | 2 pokoje | Balkon | Metro Młociny Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na warszawskich Bielanach , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

425 000 zł47 m² 9 133,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969