dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Leszno,wielkopolskie

329 999 zł28 m² 11 773,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowocześnie wykończone, bezczynszowe mieszkania w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Oferujemy mieszkania w trzypiętrowej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

455 000 zł64 m² 7 109,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam Państwu nietuzinkowe, przestronne mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, o zmienionym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł41 m² 14 948,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

627 000 zł66 m² 9 555,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

524 900 zł36 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka Z balkonem gotowa do wejścia! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

210 000 zł44 m² 4 740,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 44,30 m2, położone na IV piętrze w bloku na os. Jasnym. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł32 m² 13 281,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o dogodnym układzie, zlokalizowane przy ul. Strzegomskiej 196 we Wrocławiu. Dobra lokalizacja i funkcjonalny układ sprawiają, że mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

823 460 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,68 m2, usytuowane na czwartym piętrze (winda) w nowoczesnej kamienicy przy ulicy Stary Rynek nr 30 w Elblągu. Apartament jest absolutnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł28 m² 14 872,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów na prezentację Takiej ceny jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domplus Nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 3-piętrze w bloku 4- piętrowym o powierzchni około 45 m2 położone przy ulicy Budowniczych lgom w Lubinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tulce,wielkopolskie

6 999 000 zł81 m² 86 407,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

> wyjątkowa oferta. Polecam na sprzedaż dwa mieszkania w zabudowie bliźniaczej, położone w cichej i spokojnej okolicy Tulec [gmina Kleszczewo], niespełna 2 kilometry od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

321 179 zł29 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

499 755 zł52 m² 9 531,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

759 900 zł60 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław - Huby | Okolice ul. Gajowej Cena: 759 900 zł Powierzchnia: 60 m Cena za m : 12 667 zł Piętro: 1 / 5 Rok budowy: 1980, zadbany, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

442 137 zł37 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł20 m² 28 637,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jednopokojowe idealne pod inwestycję lub dla singla, pary. Doskonała lokalizacja w okolicy ul. Poznańskiej i Wilczej. Lokal o pow. 19,52 m2 znjduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jana Pawła II

Stalowa Wola,podkarpackie

395 000 zł53 m² 7 495,26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone w samym centrum miasta, przy ul. Jana Pawła II 13. Lokal znajduje się na 7. piętrze w bloku z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

328 298 zł36 m² 9 064 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł72 m² 11 930,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Brak prowizji po stronie Klienta Kupującego. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,70 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

920 000 zł78 m² 4 848,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 77,52 m zlokalizowana w nowoczesnej inwestycji Nowa Przystań nad Odrą. Lokal został zaprojektowany z myślą o możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

775 000 zł53 m² 14 655,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Kolorowym w Krakowie. o powierzchni 52,88 m2 znajduję się na trzecim piętrze 3-piętrowego bloku, składa się z: - umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Zabrze,śląskie

250 000 zł52 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas! Mieszkanie w sercu Zabrza! Lokalizacja: ul. Marii Curie-Skłodowskiej Powierzchnia: 52,5 m , Położenie: 4. piętro, blok z windą Na sprzedaż mieszkanie, które urządzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

499 000 zł38 m² 13 239,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | czuby/węglinek | Wysoki standard | Balkon 8,66 m | Miejsce w garażu podziemny Mam przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł48 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Oferta ważna do końca roku tylko 555 000 pln! Przestronne, własnościowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

1 225 000 zł81 m² 15 123,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jeśli poszukujesz przestronnego i komfortowego trzypokojowego mieszkania na warszawskich Włochach, to jest to nieruchomość dla Ciebie! Mieszkanie To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 227 000 zł71 m² 17 281,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cenisz sobie luksusowe otoczenie, projekty, które charakteryzują się wyjątkowością? Jeśli tak to oferta jest skrojona pod Ciebie. Przestronny 3 pokojowe mieszkanie w powstającym na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 269 000 zł90 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań w budynku - wyjątkowego usytuowania - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

142 000 zł16 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W samym centrum łodzi ul. Jaracza 25? ?do sprzedania kawalerka w Łodzi ul. Jaracza 25 znajdująca się na 2 piętrze w kamienicy, która nie jest jeszcze wyremontowana na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

560 000 zł35 m² 16 032,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie przepiękne mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie przepiękne z zachowanym klimatem kamienicy. Lokal wykończony pod klucz, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

548 068 zł61 m² 8 998 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Otwock,mazowieckie

899 000 zł62 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w otoczeniu zieleni na strzeżonym, cichym osiedlu przy stacji Otwock-Śródborów. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świstacza

Szczecin,zachodniopomorskie

680 000 zł58 m² 11 673,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe idealne dla rodziny. Nieruchomość świeżo po remoncie. Położona w spokojnej dzielnicy Szczecina - Kijewo. Ogromną zaletą tej lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł64 m² 18 672,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Ursynowie. Położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku z windą. Lokal jest cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł60 m² 14 789,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, świetnie doświetlone, nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo zadbanym i całodobowo chronionym apartamentowcu z 2016 roku, zlokalizowanym na Nowodworach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blokowa

Białystok,podlaskie

629 000 zł60 m² 10 685,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe | Białystok, ul. Blokowa, os. Wysoki Stoczek Oferuję na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 000 zł42 m² 8 998,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie po przebudowie, gotowe do zamieszkania w Fordonie!-tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

859 999 zł56 m² 15 221,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.5 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku przy ul. Zdrowej (wrocław, stare Miasto). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

547 795 zł62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę mieszkania z nowej inwestycji, która będzie oddawana do użytku już w lipcu 2025 roku - nowy 6 piętowy blok, z halą garażową, wspólną kotłownią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

580 000 zł39 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowe do zamieszkania, słoneczne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ul. Promiennej, okólnej oraz Bandurskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł48 m² 8 692,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Toruniu, ul. Łyskowskiego** **powierzchnia:** 48,2 m **pokoje:** 3 **piętro:** 4 / 4 **balkon:** 2,3 m **dodatkowo:** Piwnica **opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

553 400 zł46 m² 12 030,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Płacisz teraz 33400zł resztę w kwietniu 2026 roku cena jak u dewelopera kupujesz cesję po cenie dewelopera mieszkanie zaraz będzie do odbioru. Prawdopodobnie dalej obniżą stopy procentowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij