dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o przeznaczeniu handlowo-usługowym przy ul.Śląskiej. Lokalizacja: osiedle Zawarcie położone jest na lewym brzegu Warty i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 442 zł59,47 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł177 m² 5 649,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Nietuzinkowy apartament (177m 2 ) na trzecim piętrze z balkonami! (jeden mały, drugi koło 12m 2 ) w odnawianej i monitorowanej kamienicy z pięknym świetlikiem w Centrum, własny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 910 zł80,46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie 79,81 mkw w stanie deweloperskim na Osiedlu Śląskim. Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska, która jest gratis do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,80 m² 5 895,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na pierwszym piętrze w Centrum Żar 2 pokoje, kamienica, pierwsze piętro Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy w Ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem na południu Rzeszowa na ul. Miłosza opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 48 m2 - piętro: pierwsze z 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ema Nieruchomości ma w swojej ofercie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Częstochowie przy ul. Żareckiej, powierzchnia ok 51 m2, położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł58,60 m² 14 163,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 Pokoje | 58,6 m | Balkon | Nowy Mokotów - Augustówka 0% pcc | Bez Prowizji | Aktywny Styl Życia Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter Warszawy łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63,40 m² 12 444,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63,4 m z dużą komórką i dwoma miejscami w hali garażowej Prezentuję wygodne i świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł133,84 m² 18 156,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie: mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2023roku, podczas którego zostały wymienione wszystkie instalacje. Mieszkanie zostało wykończony w wysokim standardzie, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 43 m Mam do zaoferowania słoneczne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł47,30 m² 24 312,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - Wyspa Spichrzów, ul. Chmielna | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone w prestiżowej inwestycji na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł47 m² 10 829,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie od właściciela. Przyjemne słoneczne mieszkanie z oknami wychodzącymi na dwie strony. Lokal przeszedł pełen remont wraz z wymianą elektryki i instalacji wod-kan. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,90 m² 5 296,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,90 m zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku w Kraśniku Fabrycznym przy ul. Sikorskiego 12 Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,20 m² 11 635,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie położone w świetnie skomunikowanej części miasta. Mieszkania Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon, - dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,58 m² 12 723,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką płytą"; - niski czynsz administracyjny. Szukasz taniego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w ścisłym centrum Mińska Mazowieckiego - tuż przy deptaku. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł107,31 m² 5 861,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Marzysz o mieszkaniu z klimatem w sercu miasta? Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m , położone na 3. piętrze przedwojennej kamienicy z 1938.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł80,12 m² 8 612,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł113,27 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 904 zł36,96 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które nadąży za Twoim tempem życia? Ta dwójka na 3. piętrze przy ul. Filmowej to idealny balans między funkcjonalnością a stylem. Zapomnij o marnowaniu miejsca tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 32m2, plus piwnica 9,642m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym. Pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł58,30 m² 30 874,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58.3 m2 przy ul. Piastowskiej (gdańsk Jelitkowo) w inwestycji "apartamenty Nadmorskie". Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,97 m² 11 475,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Top lokalizacja | idealne pod inwestycję | blisko rynku wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,97 m , usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł61,62 m² 17 526,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej, skweru Kościuszki, waterfront oraz Sea Towers. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

603 900 zł28,70 m² 21 041,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 28 m z 14m2 ogródkiem. Wysokość 3,48m! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy?.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Gdynia - Pustki Cisowskie | 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na las Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Gdyni - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34,20 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie świetna lokalizacja przy wum | 34,2 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,2 m , położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43,62 m² 12 265,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe (43,62 m ) z 2019 r. w dzielnicy Ponikwoda. Atuty: - duży balkon 10 m (otwarty widok), - 3 ostatnie piętro - cisza i prywatność. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż własnościowe, przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie 36,70 m2 w Gorzowie Wlkp. ul. Marcinkowskiego po kompletnym remoncie. Idealne dla pary albo singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Południowo - wschodnie I spacer 3D I 2 pokoje z opcją 3 I cisza I metro I 2 balkony O mieszkaniu Dwupokojowe, rozkładowe, narożne mieszkanie na południe i i.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł94,26 m² 5 251,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zamiana lub sprzedaż. Mieszkanie trzypokojowe mieszczące się na parterze w kamienicy zlokalizowanej przy głównej ulicy w Bielawie, o powierzchni 94,26 m2, do sprzedaży lub zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38 m² 16 553 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - blisko metra, w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,0 m , położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami. Budynek z 1977 roku wykonany w technologii rama.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 939 zł62,44 m² 10 200,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł62,50 m² 20 240 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł52,80 m² 5 852,27 zł/m²