dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

530 000 zł54,09 m² 9 798,48 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. bł. Karoliny w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 54,09 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,91 m² 25 034,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38,50 m² 6 467,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe - centrum miasta Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , wyposażone w samym sercu miasta. Doskonała, funkcjonalna wersja oprogramowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Avia w krakowskich Czyżynach. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 950 zł65,70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Partyzantów w Chełmie. Lokal znajduje się na I piętrze w kamienicy i ma ogromny potencjał do aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,99 m² 19 977,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się: - salon - Kuchnia - Łazienka z wanną - Korytarz - Sypialnia Jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,65 m² 4 485,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: krotoszyn, ul. Zdunowska centrum miasta, wszędzie blisko, w sąsiedztwie Rynku. - powierzchnia: 64,5 m . - układ pomieszczeń: - pokój 1 11,5 m , z oknem, - pokój 2 24,9.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł67,19 m² 6 236,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "komfort" oferuje na sprzedaż mieszkanie z tarasem w Świdnicy(dolnośląskie). Nieruchomość o pow. użytkowej 67,19m2 składa się z 2 pokoi tj. salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68 m² 15 441,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedaż mieszkania 3 pokojowego z loggią ( w księdze wieczystej 67,6 m2 + 2 m2 piwnica o łącznej powierzchni 69, 6 m2) na ogrodzonym osiedlu Fort Bema, w cichej enklawie ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

207 993 zł23,37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowa inwestycja na Kaszubach! Porcelanowa Dolina - inwestycja premium położona na skraju Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu lasów, jezior i rzeki Pilicy. Idealna dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie - Warszawa, białołęka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 749 zł86,74 m² 10 499,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł42,79 m² 15 564,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem, miejsca postojowe, niska zabudowa. Planowana data odbioru na IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, deweloperskie.

Szczegóły ogłoszenia

969 150 zł74,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w trzypiętrowym budynku z 2008 roku o powierzchni łącznej 74,55 m2 + dwa balkony o powierzchni łącznej 7,20 m2. Na balkonie dolnym i górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 027 550 zł96,55 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 97 m | Przestronny ogród 105 m | Prywatna zieleń | Prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo | Bliskość morza | Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o podwyższonym standardzie - 63,80 m | 1. piętro | budynek z 2019 r. | ul. Cieplińskiego 14 07-410 ostrołęka Film prezentujący mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 875 zł43,43 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,90 m² 15 372,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Bezpieczna kawalerka z widokiem na morze - Gdańsk Żabianka | 10 min do plaży | IX piętro Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację nad samym Bałtykiem z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 39,58 m z balkonem, położony na ósmym.