dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

515 000 zł36 m² 14 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Jasne 2 pokoje na Ochocie do remontu, ale w świetnej lokalizacji, dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł53,10 m² 2 919,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Chocianowie przy ulicy Głogowskiej. Nieruchomość o powierzchni 53,10 m2 składa się z 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,60 m² 17 312,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł54,97 m² 8 368,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie o powierzchni 54,97 m 2 na osiedlu Stadion w Grójcu. Składa się z: przestronnego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni, dużej przestronnej kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Posiadamy na sprzedaż piękny lokal jednopokojowy w inwestycji apartpark, budynek Rubus. Inwestycja Apartpark to kompleks apartamentowy wybudowany w 2020 roku, na swoim terenie posiada recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł112,44 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 373 300 zł92,23 m² 25 732,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament od ulicy chmielnej na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 184 zł37,68 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Zakup bez pcc- 2% - oszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 402 zł27,25 m² 15 941,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Siemianowicach Śląskich przy ulicy pck. Układ funkcjonalny: - salon z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,80 m² 6 089,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Braci Śniadeckich 6. IV piętro, 46,8 mkw., 2 pokoje, łazienka z wc, przedpokój, piwnica i balkon. Spółdzielcze własnościowe bez.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł35 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w zadbanym budynku z cegły przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł138,85 m² 24 342,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy apartament z ogrodem oraz tarasem położony w samym sercu dzielnicy Wola Justowska przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł33 m² 16 212,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

- znakomita lokalizacja _ stary mokotów - obok metra pola mokotowskie - obok linii tramwajowej W różnych kierunkach warszawy - blisko parku - obok sgh - blisko szpitala mswia - obok kina iluzjon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem-33m2. Ta oferta dotyczy mieszkania o pow. 33m2 składającego się z: salonu z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 248 487 zł88,90 m² 14 043,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Koła ul. Sienkiewicza. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację oraz praktyczny układ pomieszczeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł41,50 m² 1 325,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 położony na parterze budynku mieszkalnego w miejscowości Różanna 37. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 243 955 zł63,69 m² 19 531,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W stanie deweloperskim Z ogródkiem Gdańsk Strzyża | Nowoczesny Koncept Mieszkalny | Miejsce postojowe w hali garażowej | Komórka lokatorska ***** opis inwestycji: to wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 947 zł53 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Bydgoszczy, to propozycja dla osób, które szukają połączenia miejskiego stylu życia z komfortem nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 190 zł52,02 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy etap inwestycji powstający w samym sercu Lublina, na jednej z najstarszych dzielnic miasta powstaje nowe osiedle oferujące komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł48 m² 5 414,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48m , położone na drugim piętrze, czteropiętrowego budynku po generalnym remoncie z 1950 roku. Na funkcjonalną przestrzeń mieszkania wliczamy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe na najwyższym piętrze w 3 piętrowym budynku. W spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno do galerii handlowej Sarni Stok, jak i zielonych łąk idealnych.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52,69 m² 6 073,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w okolicy Małej Poczty, w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu sklepy (dino,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Korfantego w Katowicach w dzielnicy Koszutka. Dwa duże pokoje, okna na dwie strony świata, w pobliżu pętla tramwajowa- doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,31 m² 5 069,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaż jest komfortowe mieszkanie 2 - pokojowe w dobrym stanie technicznym. Usytuowane na 2 piętrze w bloku wielorodzinnym. Położonym w spokojnej i cichej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł162,97 m² 3 061,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poddasze Z potencjałem inwestycyjnym Klimatyczne wnętrze | Przestronne | Historyczna kamienica | Położone w sercu Wildy | Dla inwestorów / rodzin Metraż i potencjał - całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,97 m² 14 888,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł65,86 m² 12 602,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 64,05 m , położone w Krzeszowicach zaledwie 15 minut spacerem do centrum. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł73 m² 8 068,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży komfortowego, przestronnego mieszkania Na Skarpie w Toruniu Słoneczne i praktyczne, które będzie idealne dla rodziny, pary. Świetnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł65 m² 10 907,69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Tylko U nas W ofercie!.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł31,88 m² 8 626,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie | Stargard, osiedle Lotnisko I 31,88 m I 2 piętro Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli marzysz o własnej,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,50 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 45,5 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 795 zł60,49 m² 10 262,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł27 m² 8 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie, w pełni urządzone. Po remoncie: hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni: kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38 m² 13 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane przy ulicy Strażacka na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,08 m² 9 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie poranek. Dzieci jeszcze śpią, ty stoisz na słonecznej loggii z kubkiem kawy i. cisza. Prawdziwa cisza spokojna ulica, zieleń dookoła, żadnego miejskiego zgiełku. A wieczorem?.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32,70 m² 16 483,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,70m2 - mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji umowy deweloperskiej. Lokal gotowy do odbioru zlokalizowany jest na II piętrze w VI.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,60 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdynia | 2 pokoje | 32 m | II piętro | do własnej aranżacji | dostępne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na II piętrze w IV-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,70 m² 7 640,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| okazja! Duże 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z możliwością łatwego przearanżowania mieszkania na 3 pokoje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Blisko ścisłego centrum.