dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

1 041 000 zł131 m² 7 946,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w klimatycznej kamienicy 131m2 na poznańskich Jeżycach. Nieruchomość położona jest przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

174 000 zł33 m² 5 304,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie - Osiedle Piastowskie, świebodzice Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32,80 m , położone na 2. piętrze w bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

676 456 zł47 m² 14 253,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu przestronne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Górce Narodowej. Mieszkanie jest gotowe i ma pozwolenie na użytkowanie. Od razu po zakupi emożna wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł28 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz Na sprzedaż oferujemy eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł136 m² 19 780,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Bez prowizji od kupującego! Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy | ul. Nowogrodzka, śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 136 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

619 900 zł42 m² 14 759,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam do zakupu bardzo ustawnego , 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na Bemowie. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie do wejścia , bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł21 m² 26 190,50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż, przytulne mieszkanie 21 m2 w centrum Warszawy Gotowe do wprowadzenia lub lekkiego remontu. 9 piętro ze wspaniałym widokiem na drapacze chmur. Mieszkanie składa się z: - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł33 m² 18 063,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

1 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja: nieuchomość położona przy ul. Lubomirskiego., dzielnica Śródmieście. Okolica posiada doskonale rozwiniętą inrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 240 000 zł62 m² 19 855,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Drodzy Państwo, nie każda nieruchomość ma duszę ta zdecydowanie ją ma. Na 62,45 m znajdziesz dwa osobne pokoje z oddzielną kuchnią z jadalnią (w tym jeden z antresolą), pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w doskonałej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest Stare Miasto, z tak bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

542 000 zł60 m² 8 976,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji ,tereny spacerowe, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie, komunikacja miejska w bardzo bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Listopadowa

Zamość,lubelskie

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Ciche i ciepłe mieszkanie położone na czwartym piętrze, w czteropiętrowym budynku, z balkonem od strony południowej. Blok ocieplony, z domofonem. Pomieszczenia: 4 pokoje (22 m2, 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł45 m² 15 550,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,95 m , położone na 3. piętrze bez windy w kameralnym budynku z cegły z 1949 roku na Woli w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

675 000 zł45 m² 14 900,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią o powierzchni 45,3 m , położone w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Wisła,śląskie

510 000 zł33 m² 15 496,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny - Wisła, kamienna Apartamenty Na sprzedaż nowoczesny, wyremontowany apartament o powierzchni 32,91 m zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowego osiedla Kamienna Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Łódź,łódzkie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w sercu Bałut - idealne dla rodziny! Marzysz o miejscu, gdzie komfort łączy się z bliskością zieleni i udogodnień? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krańcowa

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł57 m² 22 719,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem przy Stawach Cietrzewia - więcej przestrzeni na Twoje marzenia! Prezentujemy nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogrodem, zaprojektowane przez renomowaną pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

567 396 zł69 m² 8 167,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy w dużym balkonem 9m2na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł50 m² 8 944,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy ul. Strzałowa, centrum Poznania (bez pośredników) Powierzchnia: 50,2 m Układ: 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka Piwnica: tak Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł55 m² 11 308 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Teraz niższa cena! cena przed obniżką 656 333 zł Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 2 osobne pokoje Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Macierzanki

Lublin,lubelskie

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 148 m | ogród | balkon | garaż dwustanowiskowy | ul. Macierzanki, sławin, lublin Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 148 m , z prywatnym ogrodem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

1 297 000 zł148 m² 8 763,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Sprzedam przestronne mieszkanie w kamienicy we Wrocławiu - Śródmieście! Marzysz o wyjątkowym miejscu z duszą? A może szukasz inwestycji, która przyniesie zyski? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 662,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8m2, zlokalizowane przy ul. Leśnej w cichej i spokojnej części Jabłonny. Jest to idealna nieruchomość inwestycyjną, dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 727 zł41 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekarnicza

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atuty: - gotowe do zamieszkania - południowo - zachodnia strona - dwa prywatne miejsca w hali garażowej - możliwość 4 pokoi - zamknięte osiedle z ochroną - niska, kameralna zabudowa - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryszki

Chorzów,śląskie

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Przytulne mieszkanie z balkonem przy Parku Różanym _ Chorzów, 33 m Ul.Ryszki 59 Piętro-12 Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Sopot,pomorskie

559 000 zł37 m² 15 043,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, wyremontowane kilka lat temu mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w Sopocie Kamiennym Potoku. Mieszkanie znajduje się na parterze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

1 040 620 zł74 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 215 000 zł66 m² 18 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3- pokojowy apartament (z osobną garderobą 5,07 m2) o powierzchni 65,72 m2, położony na 3-cim piętrze, w Gdańsku Śródmieściu nad samą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w przyjemnej lokalizacji o powierzchni 63 m 2 znajdujące się przy ul. Świętojańskiej w Śródmieściu w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł71 m² 5 899,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Głogowa ul. Długosza Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie blisko zieleni i spokojnych miejsc do spacerów, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 338 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł57 m² 14 393,70 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 56,9 m2 w świetnej lokalizacji - na zielonych Bielanach. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w komfortowym punkcie - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 345 000 zł51 m² 26 502,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy apartament z tarasem w świetnej lokalizacji Grzegórzki w Krakowie. Ul. Grzegórzecka. Okolica: okolica świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Novator centrum nieruchomości poleca Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 4 piętrze w bloku wybudowanym w 1996 roku. Wolne od zaraz. Mieszkanie z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż - przytulne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Świdnicy. Oferta na wyłączność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | parter | ogródek | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł48 m² 11 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,5m2 zlokalizowane na Pradze Północ / Szmulki. Nieruchomość położona jest na 0 w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

520 290 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

424 000 zł76 m² 5 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 2. piętrze punktowca na Osiedlu Dolnośląskim. Rozkład pomieszczeń: 3 oddzielne, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł41 m² 10 681,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 41,1 m2 w Rzeszowie ul. Nazimka. W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,1 m2 Mieszkanie znajduję się na Drugim piętrze.