dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł26 m² 7 572,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania kawalerkę z dużymi oknami, powstałą z adaptacji poddasza w samym centrum miasta - Plac Grunwaldzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł73 m² 6 662,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

4-pokojowe mieszkanie położone na wzniesieniu, w bliskiej okolicy Trójmiejskiego Parku Narodowego. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze budynku zaopatrzonym w dwie windy oraz zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

219 414 zł58 m² 3 770 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pokoje niedaleko uz campus B Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,2m2 znajdujące się 10 piętrze dwunastopiętrowego wieżowca na ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Widokowy Apartament 48m2 z garażem podziemnym w cenie ruczaj/kraków. Lokalizacja: blisko pętli na Ruczaju, przy skrzyżowaniu Bobrzyńskiego z Drukarska zapewnia bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł81 m² 11 497,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jest to idealna propozycja dla osób ceniących zaciszną lokalizację ( w pobliżu Park Szczęśliwicki), z jednoczesną bliskością ch Blue City, dającego pełen wachlarz możliwości rozrywki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł38 m² 14 933 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie w samym centrum Warszawy przy ul. Żelaznej. W lutym 2020 r w mieszkaniu zakończył się generalny remont : -nowa wylewka podłogowa,gładzie,nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

395 000 zł40 m² 9 967,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W starym podgórzu 3 pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł30 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49 m2 w budynku z cegły zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku na osiedlu Sienkiewicza. Bardzo dobra lokalizacja, przy bloku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szparagowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe, nowe budownictwo, balkon Polecam do sprzedaży mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 86m2 (przy czy po podzłodze ok 100m2). Mieszkanie składa się na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

231 534 zł41 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowych apartamentów o powierzchni od 34 m2 - 42 m2 w 4-kondygnacyjnym budynku z cichobieżną windą. Stan wykończenia deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

380 000 zł78 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu 3 pokojowy segment domu o powierzchni użytkowej 74 m2, zlokalizowany w Lipniku Górnym. Segment jest częścią budynku dwu lokalowego, budynek podzielony w pionie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliwińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł56 m² 5 077,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Nieruchomość znajduję się na osiedlu Kapuściska. Lokalizacja z szybkim dojazdem co centrum, usytuowana obok kompleksów handlowo-usługowych takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

821 945 zł63 m² 13 117,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowy, słoneczny apartament wraz z rozległym tarasem w Śródmieściu Północnym. Jego atutem jest doskonała lokalizacja: blisko znajdują się zarówno tereny zielone, jak i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszyce

Piła,wielkopolskie

299 000 zł64 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku, w urokliwej części Miasta Piły. Duża loggia! Powierzchnia użytkowa 64,4 m 2. Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

338 000 zł60 m² 5 633,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

29588. Słoneczne, rozkładowe mieszkanie o pow.60,8m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz obszernego przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze 11 piętrowego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł58 m² 9 467,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk- letnica Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyżynna

Lublin,lubelskie

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż niezwykle przestronna i funkcjonalna kawalerka na ul. Wyżynnej- dzielnica Czuby. W skład mieszkania wchodzą: - pokój - łazienka - przedpokój - kuchnia Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szparagowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł87 m² 6 888,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupoziomowe, 5 Pok. / balkon/ Garaż - klecinagłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacjinieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Opole,opolskie

455 000 zł131 m² 3 467,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego mieszkania idealnego pod inwestycje to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: -Przestronne 4-pokojowe mieszkanie znajduję się w centrum miasta przy ulicy Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

323 000 zł48 m² 6 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Sienkiewicza. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum. W pobliżu szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, hipermarket, sklepy spożywcze. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

350 000 zł56 m² 6 271,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta nieaktualna W trakcie sprzedaży! możliwość aranżacji 3 pokoi - 2 sypialnie I salon Z aneksem kuchennym Apart Invest Nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Felin

Lublin,lubelskie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Halo Nieruchomości. Atuty: 2 pokoje, ogrzewanie miejskie, duży balkon, zadbane osiedle. Tylko 5 minut spacerem na Uniwersytet Przyrodniczy ;-) opis: 2 pokojowe mieszkanie ( wg. KW - pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Antoniuk

Białystok,podlaskie

359 240 zł64 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prosta i nowoczesna bryła budynku. Wysoki standard wykonania oraz funkcjonalność. Bardzo dobra lokalizacja w dzielnicy Antoniuk. Dwupiętrowy kameralny budynek, w którym zaprojektowano 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł51 m² 11 078,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m2 w budynku z 2007 r. zlokalizowane na pograniczu bemowa/woli. Budynek jest w idealnym stanie. Osiedle jest zamknięte oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze- 60m2, wykończone w całości. Kuchnie i łazienki po remoncie- 2017r. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice. Czynsz wynosi 480zł/2 os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł47 m² 13 191 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj na Górnym Mokotowie! Solidna kamienica przy stacji Metro Racławicka! Aleja Niepodległości! Mieszkanie 47m2. Rozkładowe 2 pokoje z widną kuchnią! Usytuowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

277 932 zł40 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu nową inwestycję będącą kontynuacją (III etapem) Osiedla Złoty Trójkąt. Sprawdź, dlaczego warto tu zamieszkać: zielona okolica leśne tereny a zarazem centrum Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Schroegera

Warszawa,mazowieckie

1 317 000 zł100 m² 13 196,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 99,80 m ,2 piętro w 2-piętrowej kamienicy bez windy z 1934 roku, warszawa, bielany, ul. Efraima Schroegera Balkon, piwnica, aneks kuchenny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł24 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Jeżeli szukasz ustawnej, jasnej kawalerki w świetnie skomunikowanej lokalizacji i dobrej cenie, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Lokalizacja: ul. Szaserów rodzaj budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

614 380 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań w kamienicy przy ul. Chełmońskiego 21. W ofercie mieszkania od ok 40m2 do 80 m2. Lokalizacja: kamienica zlokalizowana przy ulicy Chełmońskiego 21 w historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

430 728 zł430 728 m² 1 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja na Białołęce, która jest doskonałą propozycją dla osób ceniących ciszę i spokój związaną z bliskością natury, funkcjonalność dzięki przemyślanemu projektowi oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przydworcowe

Białystok,podlaskie

255 000 zł48 m² 5 290,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy Państwu nieruchomość zlokalizowaną na osiedlu przydworcowe. Mieszkanie o powierzchni 48,3m 2 mieści się na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

334 000 zł49 m² 6 872,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

310 000 zł58 m² 5 372,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto. Nieopodal bloku przystanek autobusowy, świetny dojazd do centrum miasta. W pobliżu hipermarket, restauracje, szkoła, bank oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

300 000 zł55 m² 5 484,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 na osiedlu Antoniuk. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. W pobliżu budynku liceum, technikum oraz dużo punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wykończone 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 mkw na osiedlu Wierzbowa Park. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój osiedla, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Skolwin

Szczecin,zachodniopomorskie

150 000 zł29 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka po kapitalnym remoncie położona na pierwszym piętrze domu wolnostojącego, w dzielnicy Skolwin. Mieszkanie o powierzchni 29 m2, pokój połączony z aneksem kuchennym z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

309 000 zł45 m² 6 857,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Lokalizacja Budynek położony w bardzo dobrze rozwiniętej dzielnicy Gdyni z dobrym dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. Pełna infrastruktura oraz zaplecze handlowe. W pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żerań

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł45 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! atrakcyjne mieszkanie w super cenie = przedsprzedaż 2 pokoje Z ogródkiem lub balkonem Na terenie osiedla miejsce na przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł22 m² 11 773 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 -.