dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

892 381 zł75 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni, w cichej i spokojnej okolicy, jedynie 9,4 km od centrum Wrocławia. To wyjątkowa propozycja dla rodzin, par oraz inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

664 780 zł39 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe 2 pokoje - Warszawa, kamionek 38.65 m + balkon 5,67 m | Bez prowizji i PCC | Zakup od dewelopera GOTOWE! - 8 MIN do planowanej stacji Metro Mińska Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

399 980 zł41 m² 9 710,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł61 m² 11 425,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z trzema pokojami do remontu, na Targówku przy ul. Wyspowej. Pierwsze piętro ma 33,31 mkw, drugie piętro 27,87 mkw + dodatkowo antresola ok. 12 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

939 000 zł38 m² 24 782,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament z widokiem na Motławę Zamieszkaj w miejscu, które łączy historię i nowoczesność. Nowa Wałowa to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku - projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnickiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Poszukiwana lokalizacja! Dla rodziny lub inwestycyjnie! Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 999 zł44 m² 12 418 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji! Idealne pod inwestycje na wynajem albo na własne potrzeby mieszkaniowe. Przedstawiam Państwu w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

820 000 zł130 m² 6 293,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

37973. 10 .2025 PREZYDENT OLSZTYNA o g ł a s z a przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5, znajdującego się na II piętrze budynku nr 6, położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

309 000 zł67 m² 4 611,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Słoneczna Kawalerka z Antresolą (67,9 m z piwnicą) - Wyjątkowa Lokalizacja! Niskie Koszty Utrzymania! Główne Atuty Nieruchomości: układ: przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł52 m² 10 223,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Odkryj wyjątkową okazję na osiedlu Gajowice-Grabiszyn! Zobacz nasze wizualizacje. Mam przyjemność zaoferowania Państwu mieszkanie położone w cichej i atrakcyjnej okolicy osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

1 017 792 zł93 m² 10 955,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem Na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92 m , położone na 3. piętrze w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł63 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam piękne mieszkanie, 3 pok. 63mkw w nowoczesnym budynku z windą na wrocławskim Psim Polu. Blok z 2018 roku na kameralnym osiedlu z własnym placem zabaw ( patio zamknięte).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Padniewskiego

Kraków,małopolskie

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie tbs 33 m z widokiem na góry Oferujemy przestronne mieszkanie tbs o powierzchni 33 m , położone na trzecim piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Łódź,łódzkie

297 000 zł44 m² 6 687,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania w Łodzi, które sprawdzi się jako świetna inwestycja lub wygodna przestrzeń do życia? To 2-pokojowe mieszkanie na Bałutach przy ul. Emilii Plater 29 to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spacerowa

Zawiercie,śląskie

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! O nieruchomości: powierzchnia: 63,7 m Liczba pokoi: 3 + kuchnia + łazienka + toaleta + przedpokój Kondygnacja: parter Stan: do odświeżenia / do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł63 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 62,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie! Mieszkanie znajduję się na czwartym, ostatnim piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

499 216 zł60 m² 8 294 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż M4 55 m , ul. Wielkopolska, blok 105 1 piętro Cena: 320 000 zł bezpośrednio od właściciela, bez prowizji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Kostrzyn,wielkopolskie

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem bez prowizji I pcc - bezczynszowe! Obsługa: w sprzedaży cała inwestycja (mieszkania 2 i 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wróblowice,dolnośląskie

680 000 zł80 m² 8 553,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie Wróblowice, ul. Batorego Lokalizacja Mieszkanie znajduje się we Wróblowicach na spokojnym, kameralnym osiedlu z zabudową niskokondygnacyjną. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

643 000 zł36 m² 17 826,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z loggią oraz ogródkiem! Chcesz zamieszkać w przestrzeni, która będzie nie tylko komfortowa, ale też wyjątkowa? To mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszawskie

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł60 m² 13 140,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w inwestycji premium! Nie czekaj - umów się już dziś na prezentację - Mamy jeszcze W ofercie także inne warianty mieszkań W tej inwestycji - 1,2,3 i 4pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spawaczy

Zielona Góra,lubuskie

289 000 zł29 m² 10 069,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze! Nieruchomość położona jest na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Spawaczy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sygnałowa

Wrocław,dolnośląskie

1 160 000 zł117 m² 9 921,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Jagodno opis: na sprzedaż przytulny środkowy segment na wrocławskim Jagodnie. Nieruchomość usytuowana jest w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostnika

Słupsk,pomorskie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gotowe Wyremontowane mieszkanie 48 m ul. Mostnika, słupsk 3 pokoje | ? Balkon | 2/2 piętro | Po generalnym remoncie | Bulwary Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

2 135 000 zł97 m² 22 096,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 96 m położone na 1 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2024, zlokalizowane przy ul. Brązowniczej w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł39 m² 19 871,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferuję świeżo wykończone, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokrotkowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie z balkonem w centrum Jelcza-Laskowic? Mamy to! Szukasz swojego miejsca na ziemi? Marzysz o własnym mieszkaniu, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokrotkowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w centrum Jelcza-Laskowic? Mamy to! Szukasz swojego miejsca na ziemi? Marzysz o własnym mieszkaniu, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 48 m2 w budynku z lat 80 -tych. Osobna kuchnia z meblami na wymiar i sprzętem agd, salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł37 m² 14 297,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na sprzedaż Wola, ul. Olbrachta Oferta na zasadach wyłączności Cena: 529 000 pln ( Do negocjacji) Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł65 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 65,43 m2 przy ul. Nowolipki na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1952 roku z cegły bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

1 026 017 zł94 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 94,13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

1 199 000 zł59 m² 20 273,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowy apartament o pow. 59,14 m2 usytuowany na I piętrze w III piętrowym budynku z windą w Zegrzu Południowym "na ul. Rybaki "apartamenty Pod Żaglami". Mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorczycowa

Wrocław,dolnośląskie

846 000 zł85 m² 9 927,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,22 m2. Uwaga! Szybki termin wydania kluczy! Lokalizacja: okolice ul. Gorczycowej, psie Pole, wrocław Powierzchnia: 85,22m Pokoje:4 Ogród - przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow 70 m2 zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu w bloku z lat 90. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

479 660 zł32 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko Teraz!okazja Cenowa! Mieszkanie 1 pokojowe Warszawa Ursus. Bez prowizji Bez pcc Bezpośredni zakup od dewelopera. Dostępne również inne mieszkania! W atrakcyjnych Cenach! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 144 096 zł62 m² 18 576 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,59 m , z ekspozycją zachodnią, która napełnia wnętrza ciepłym, popołudniowym światłem. Salon z aneksem kuchennym (24,17 m ) otwiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

564 211 zł71 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

624 043 zł67 m² 9 328 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025