dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

411 817 zł35 m² 11 726 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na I piętrze niskiego wielorodzinnego budynku w Stargardzie na os. Zachód. Lokal o powierzchni użytkowej 42 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł26 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, 26 m , świetna lokalizacja Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana na półpiętrze pomiędzy 8,a 9 piętrem w świetnie skomunikowanej części miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Straszyn,pomorskie

1 149 000 zł138 m² 8 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dom, w którym od pierwszego dnia czujesz, że to to Cisza. Zieleń. Przestrzeń. Widok, który koi. Brak prowizji | 4 wyjątkowe domy | Oddanie: i kwartał 2026 Wyobraź sobie poranek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

237 000 zł11 m² 21 545,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy zaadaptowany na niezależną kawalerkę (suterena) o powierzchni 10,5 m , zlokalizowany w estetycznie odnowionej w 2017 roku kamienicy przy ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł64 m² 8 467,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nietuzinkowego lokalu pod swoją działalność, biuro, gabinet, salę do medytacji? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł52 m² 14 174,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5 m , na czwartym piętrze z windą. Osiedle przy ul. Jeździeckiej 21 w Warszawie Starej Miłosnej to część kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

339 000 zł57 m² 5 926,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do oglądania Mieszkanie znajduje się Katowicach Ligocie ul. Panewnicka 2a. Mieszkanie w stanie do remontu. Nieruchomość składa się z: 2 pokoi, kuchni, balkonu, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

489 068 zł50 m² 9 799 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 169 464 zł86 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz antresolą. Nowoczesna i unikatowa inwestycja w samym centrum Łodzi. Miejsce parkingowe gratis do 15.01 2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

558 600 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla Obcokrajowców. Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni: 69,91m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zakopane,małopolskie

1 162 000 zł42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

English version below We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Komfortowy, widokowy , dwupokojowy apartament składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni * łazienki Usytuowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

599 010 zł32 m² 18 448,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z tarasem w Mielnie. Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 32,47 m , położony w nadmorskim Mielnie. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe 44 m Dąbrowa Górnicza - Ząbkowice. Spółdzielnia "koksik". Sprzedaż bez pośredników   . | mieszkanie własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

530 295 zł51 m² 10 351,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: i kwartał 2027 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

453 806 zł41 m² 11 079,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

505 385 zł48 m² 10 533,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

522 596 zł34 m² 15 590,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Black Friday! Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Teraz promocyjna cena! Kameralna inwestycja, wśród zieleni, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Kostrzyn,wielkopolskie

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem bez prowizji I pcc - bezczynszowe! Obsługa: w sprzedaży cała inwestycja (mieszkania 2 i 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

883 000 zł63 m² 13 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 63,11 m , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołuchowska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł46 m² 12 398,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,57 m , położone w dogodnej i świetnie skomunikowanej części Bemowa. Lokal znajduje się w budynku z 1981.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

378 327 zł48 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

649 500 zł42 m² 15 282,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przytulne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Platanowa

Wrocław,dolnośląskie

474 435 zł39 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Leśnica, al. Platanowa Twoje miejsce w sercu zieleni Wrocławia! Nowa inwestycja deweloperska bez prowizji, bez pcc! Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka naturę! Leśnica Apartamenty to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

494 619 zł32 m² 15 642,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1 pokojowe + ogródek 18 m | Praga Południe - Kamionek 36.62 m | Bez prowizji | Bez PCC | Od dewelopera 8 min do przyszło planowanej stacji Metro Mińska GOTOWE! - Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł43 m² 13 883,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wola, czyste, świetny punkt komunikacyjny, sprawdź to ogłoszenie, warto! Tylko u nas! Bez prowizji od Kupującego! Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł40 m² 8 755,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w odrestaurowanej kamienicy z ogrodem. Budynek Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

592 745 zł75 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

499 999 zł40 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie w biurze sdp Podstawowe informacje: mieszkanie 2-pokojowe, w nowym budownictwie z tarasem oraz ogródkiem. Opis nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 556,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Central Park Ursynów to wyjątkowa, przepełniona zielenią inwestycja, zrealizowana przez firmę Marvipol w latach 2014-2020, która powstała w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. Na jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

525 060 zł58 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie premium | 58,34 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 Stan deweloperski | Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnego dopasowania wykończenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

407 000 zł57 m² 7 168,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament z miejscem postojowym | Osiedle nova Różana - bez czynszu, ogrzewanie podłogowe. Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu nova Różana w Stalowej Woli! To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł49 m² 13 214,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,19 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku przy ulicy Wróbla, w pobliżu Parku M. Langiewicza - 0,5 km ch Borek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł61 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2015 r. w dzielnicy Krzyki - Wojszyce w okolicy ul. Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł35 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią i dużym tarasem o powierzchni 34,5 m2 na wysokim parterze 10 piętrowego bloku na Kozanowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (pow. całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok. 30 m2 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

490 000 zł52 m² 9 488,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1849

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m2 na 1 piętrze 1 piętrowego budynku w Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł62 m² 10 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 50,66 m2 (pow. całkowita ok. 62 m2) na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł47 m² 14 228,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż bardzo ładne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m 2 z 2 balkonami na 2 piętrze 3 -piętrowego bloku z windą z 2012.