dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

999 900 zł134 m² 7 461,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne duże zadbane czteropokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami dwupoziomowe nowy budynek z 2019r.- WójcikMieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na I poziomie, II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kromera

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

335 952 zł48 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w dogodnej lokalizacji na ul Kromera w Lidzbarku Warmińskim w odległości ok. 50 m do przedszkola, ok. 200 m do sklepu spożywczego i w nie dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska, ul. Spokojna. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

748 000 zł64 m² 11 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje Z balkonem I piwnicą! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Willowym. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

560 824 zł62 m² 8 989 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:30. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł56 m² 12 393,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Podolanach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Damrota

Tychy,śląskie

630 000 zł43 m² 14 651,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania komfortowe 43m mieszkanie 2 pokojowe w przepięknym budynku Nowego Magistratu w Tychach. Do mieszkania przynalezy miejsce parkingowe na zamkniętym terenie. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

798 000 zł65 m² 12 185,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedane Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Jasień, ul. Turzycowa 65,49 m | Balkon 10,38 m | 3. piętro | 798 000 zł Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

319 990 zł49 m² 6 480,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie wymieniono między innymi instalację wodną, kanalizacyjną, elektryczną, została rozprowadzona instalacja pod tv i internet. Wymieniona została stolarka drzwiową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 138,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - ul. ks. Ignacego Skorupki, piastów (centrum). Komfortowy układ, dwustronna ekspozycja i świetna komunikacja sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

899 999 zł46 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Galicyjskiejj, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

862 000 zł44 m² 19 590,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

396 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn, kraszewskiego, 2 pokoje, 49,5 m2, słoneczne, duży balkon Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na III piętrze. Do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

705 432 zł59 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu Apartamenty Wywrockiego to prestiżowa inwestycja klasy premium, powstająca przy ulicy Jana Wywrockiego w Rzeszowie, nieopodal centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

1 229 999 zł60 m² 20 510 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Nieruchomości takie jak ta pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - być może to właśnie Ty czekasz na tę ofertę! Zapraszam na ulicę Filtrową, jedną z bardziej urokliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum | Szczepin | Gotowe do wprowadzenia | Wysokie piętro Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: otoczenie Nieruchomości: szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł46 m² 14 410,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mamy przyjemność zaprezentować rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Toruńskiej 82 na warszawskim Targówku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stolarska

Mikołów,śląskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w Mikołowie przy ul. Stolarskiej, o pow. 80 m2, które składa się z: - wiatrołapu - kuchni (otwartej na salon) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

529 000 zł91 m² 5 813,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej Wyobraź sobie miejsce, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

555 000 zł69 m² 8 020,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc - bez ukrytych kosztów Koniec budowy: październik - listopad 2025r. Przestronny apartament 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł80 m² 12 456,40 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Masz pytania? Szukasz bezpiecznej inwestycji lub idealnego mieszkania we Wrocławiu? Zadzwoń do adama nawet po 18:00! zadzwoń I speak English! Zadzwoń już dziś czeka na Twój telefon! Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bażantowa

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł74 m² 13 493,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Są takie mieszkania, do których wchodzisz i od razu czujesz, że mają w sobie to coś. To jedno z nich. Wysoki, przestronny salon z antresolą, duże przeszklenia, miękkie światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Gdynia,pomorskie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 31 m składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziowa

Radzionków,śląskie

195 000 zł36 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Radzionkowa Rojca ul. Miedziowa.16 Blok jest po termomodernizacji, co dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podwale

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł100 m² 39 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament z przepięknym widokiem na Stare Miasto w Warszawie. Mieszkanie mieści się w kamienicy tuż obok Pomnika Małego Powstańca przy ul. Podwale. Apartament ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spacerowa

Bystra,śląskie

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja Apartament z ogródkiem za cenę 450.000,00 zł! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, położony Wilkowice ul wypoczynkowa 2km od Szczyrku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Spacerowa

Bystra,śląskie

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna inwestycja Apartament z ogródkiem za cenę 570.000,00 zł! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, położony Wilkowice przy ulicy wypoczynkowej druga linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

733 200 zł52 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 52 m2 usytuowane na parterze w tylnej, cichej części nieruchomości Słoneczne Tarasy przy ul. Kilińskiego 12 w Łodzi. Otwarte piętro (tzw. antresola).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Kraków,małopolskie

959 000 zł42 m² 22 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnego, kompletnie wykończonego mieszkania, położonego na krakowskim Salwatorze w bliskiej odległości od kultowego Kina Kijów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 749 000 zł78 m² 22 385,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 78,13 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Podgórze - inwestycja Mateczny Park budowana przez znanego dewelopera Dom Development. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

619 000 zł33 m² 18 757,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 33 m2, które zlokalizowane jest w dzielnicy Czyżyny. Lokal jest w pełni wykończony, gotowy do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Niecia w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z 2015 r. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

980 000 zł124 m² 7 890,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż! nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! Nowe osiedle apartamentów powstające w Tarnowskich Górach - dzielnica Repty. Dostępne apartamenty : - a1a parter - 93,87m2 - 750 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania blisko centrum miasta ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przestronne M4 w Dąbrowie Górniczej przy Centrum o następujących parametrach: 60,39m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy do sprzedania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 na Starym Mokotowie przy ulicy Wołoskiej. Drugie piętro w trzypiętrowym budynku z 1963 roku. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Sopot,pomorskie

1 079 000 zł51 m² 21 198,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gaudium Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży niezwykłego mieszkania położonego w samym sercu Sopotu przy ul. gen. Kazimierza Pułaskiego. Dlaczego jest tak niezwykłe?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

838 500 zł43 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ulicy Fort Wola na warszawskiej Woli, w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mówimy w języku pl, ukr oraz ru [говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.We speak English] Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

298 000 zł39 m² 7 678,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,81 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego bloku na spokojnym.