dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

365 000 zł51,54 m² 7 081,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Centrum Siemianowic Śląskich, przy ulicy Jedności 1b, znajdujące się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania( liczony bez balkonu) to 51,54 m2. Układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł55,63 m² 5 033,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 55,63 m2 w centrum Stargardu. Najważniejsze atuty: - słoneczne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie. - ciepłe, gotowe do własnej aranżacji - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł79,20 m² 5 265,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na poddaszu i ma powierzchnie 79.2 m2, zlokalizowane jest na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku przy ul. Narutowicza. Układ lokalu obejmuje trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35 m² 15 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wolne od zaraz Ofertę prowadzi Luiza Jabłońska, tel.   Polecam do kupna mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na Grunwaldzie - Marcelinie, na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,68 m² 6 406,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Młody, dojrzały, w pełni życia *** To mieszkanie jest doskonałe dla singla lub pary a tak naprawdę dla każdego. Niezależnie od tego, czy masz dwadzieścia, czterdzieści czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł31,58 m² 21 089,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowy apartament na wynajem Z możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 31,58 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł123,60 m² 4 037,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, świeżo wyremontowane mieszkanie w malowniczej wsi Wiekowo w woj. Wielopolskim, położonej wśród jezior (zaliczanych do najczystszych w kraju) i lasów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł80,50 m² 5 527,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 80,50 m2 usytuowanego na parterze w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł85,32 m² 3 867,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Okazja inwestycyjna lub na własne potrzeby mieszkaniowe Mieszkanie w samym centrum Kościana! bez prowizji dla kupującego! Cena: tylko 330.000,00 zł (3867,79 zł/m ) Powierzchnia: 85,32 m | 4.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,52 m² 12 053,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m, położone na 1 piętrze w nowoczesnym osiedlu "ogrody Piastowskie" na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61,24 m² 13 879,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście! Do sprzedaży mieszkanie w Kołobrzegu na ul. Jagiellońskiej, 3 - pokojowe, umeblowane i wyposażone o wysokim standardzie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł153 m² 7 712,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 3 piętrze w pięknej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 153m2 składa się z salonu, 4pokoi, dużego korytarzu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie każde wnętrze musi udawać gotowe. Czasem warto zacząć od przestrzeni, która pozwala zdecydować samodzielnie. 63 m na drugim piętrze niskiego budynku w Opolu, przy ul. Hubala. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49,79 m² 21 088,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł44,98 m² 4 602,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem położonego w Zabrzu przy ulicy Korczoka 58. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,98m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł34 m² 13 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy przy cichej uliczce prowadzącej do Placu Grunwaldzkiego w Śródmieściu. Rzut beretem od różnych wrocławskich uczelni. Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 161 zł61,41 m² 7 965,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dzień otwarty W centrum zabrza - 25 kwietnia! Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji? To idealny moment! Zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę (25.04).

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,60 m² 6 958,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie | Śródmieście | Parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 28,60 m , położonej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,80 m² 6 473,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje mieszkanie położone w centrum Miłkowa, gm. Podgórzyn. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z : salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł94 m² 15 946,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

!Nowa oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego apartamentu do własnej aranżacji w stanie deweloperskim, położonego w najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 627 zł34,32 m² 8 409,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Uwaga! dzień otwarty: 25 kwietnia Nie kupuj kota w worku - przyjdź, sprawdź nasłonecznienie swojego przyszłego ogródka i poczuj klimat inwestycji. Zapraszamy w najbliższą sobotę.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł26,74 m² 6 353,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Kawalerka (pow. użytkowa 26,74m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób niestandardowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,78 m² 7 445,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, idealne dla rodziny. Nieruchomość znajduje się przy ul. Franciszkańskiej 8 w Suwałkach, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł63,50 m² 18 110,24 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Jeżeli szukasz klimatycznego, pełnego naturalnego światła mieszkania na Bielanach to ta oferta jest wprost idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw. na trzecim piętrze, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 628 zł44,28 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 44,28m.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł64,62 m² 11 993,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 pokoje pełny rozkład - osobna kuchnia - duży balkon - winda i monitoring mieszkanie do remontu - centrum, przy parku Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

583 700 zł44,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartamenty w Karpaczu - doskonała lokalizacja Twój Dom Nieruchomości z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnych, wyposażonych apartamentów, ulokowanych w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł90,67 m² 2 415,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkanie położone w Gminie Podgórzyn. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku i skała się z: pięciu pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł180 m² 19 439 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Słoneczny penthouse Z dużym tarasem I widokiem na panoramę miasta Świetna lokalizacja | Strzeżony budynek | Blisko stacji metra Wilanowska | Taras na dachu | Garaż | Klimatyzacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 092 994 zł130,04 m² 16 095 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5-pokojowy apartament z loggią i tarasem | 3 łazienki | ponad 30-metrowy salon | nowoczesna inwestycja. Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel.   Otoczenie nieruchomości Ekskluzywna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 000 zł26 m² 11 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł62,70 m² 12 519,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Ząbkach, ul. Piłsudskiego 116a. Miło nam poinformować, że rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego 116a, vis-à-vis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji "modern House" znajdującej się przy ul. Gen. T. Bora Komorowskiego 10a na osiedlu "konieczki" (nowe Miasto). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł51,82 m² 1 775,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Dworcowej 31/4.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38,80 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka na zielonej dolinie Z możliwością aranżacji! Duża i przestronna kawalerka o pow. 38,80 m2 z możliwością własnej aranżacji (np.sypialnia + pokój.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł27,98 m² 16 011,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko centrum, nowe Bojary. Funkcjonalne, słoneczne i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Bojary. Mieszkanie położone na piątym piętrze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł49,84 m² 8 023,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lęborku - ul. Wrocławska Przestrzeń do życia, która oddycha spokojem W zielonej, spokojnej części Lęborka, zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł53,70 m² 2 774,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kamienicy. Wnętrze z potencjałem, do własnej aranżacji - wymaga kompleksowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 611 zł38,08 m² 9 889,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja graniczy z Parkiem R.W. Pileckiego i jest zlokalizowana na pograniczu dwóch dzielnic Bałuty oraz Polesie w okolicy ulicy Srebrzyńskiej ok. 15min od Łódzkiej Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 654 zł60,04 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.