dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Świdnik,lubelskie

430 000 zł53 m² 8 056,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pięknie wykończone mieszkanie w Świdniku Lokalizacja: ul. Cypriana Kamila Norwida, świdnik Typ: mieszkanie na poddaszu Powierzchnia: 53,37 m (dodatkowa garderoba 4,87 m ) Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

695 000 zł68 m² 10 205,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie w Lublinie na osiedlu Czuby! Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 68,1 m z dodatkową piwnicą ( w cenie mieszkania ) o powierzchni 3,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

574 608 zł65 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

360 010 zł31 m² 11 792 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł45 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy Biznes Inwestycyjny Osiedle Awangarda, toruń Dostępne od stycznia 2026 roku Biuro Nieruchomości Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę inwestycyjną nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

590 458 zł51 m² 11 609,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne apartamenty i mieszkania. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

7 550 000 zł183 m² 41 256,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Perła Mokotowskiej - unikatowa nadbudowa w odrestaurowanej historycznej kamienicy w sercu Warszawy. Nowoczesna nadbudowa dwóch pięter (cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

375 000 zł48 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kazimierza Wielkiego 7. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Suwałki,podlaskie

320 000 zł45 m² 7 158,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta, lokalizacja: centrum miasta Piętro: 3 z 3 Powierzchnia użytkowa: 44,7 m2 Dodatkowo: przynależna piwnica, balkon Parking: widok z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Suwałki,podlaskie

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w samym sercu Suwałk - tuż przy placu Marii Konopnickiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 892,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście /Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na trzecim piętrze niskiego, czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 62M2, ul. Kuźnicy kołłątajowskiej, prądnik biały, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż lokal mieszkalny o wielkości 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

669 000 zł91 m² 7 351,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z tarasem! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Osiedlu Tarninów w Legnicy. Mieszkanie przestronne, rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 760 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

512 000 zł65 m² 7 913,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu - ul. Krasińskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł35 m² 15 134,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu wykończone mieszkanie o powierzchni 35,35 m2 zlokalizowane przy ulicy Solińskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł32 m² 20 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Słoneczny apartament na Mokotowie ekopark | balkon Prezentujemy Państwu studio 31,58 m2 na eksluzywnym osiedlu ekopark na Mokotowie. Apartament mieści się na II piętrze i posiada balkon. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

621 000 zł48 m² 12 988,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko U nas! zapraszam na prezentacje 2- pokojowego mieszkania O pow. 47,81 mkw, położonego na zielonym biskupinie, na spokojnej uliczce W pobliżu terenów rekreacyjnych nad odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł57 m² 17 404,20 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania wyremontowane w 2017 roku trzypokojowe mieszkanie przy rogu Grzybowskiej i Jana Pawła z widokiem na dwie strony - na południe i zachód. Podczas remontu wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 600-lecia

Sochaczew,mazowieckie

429 000 zł63 m² 6 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. 600-lecia 70 w Sochaczewie, w budynku czteropiętrowym windy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

567 029 zł52 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

681 758 zł65 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

401 222 zł28 m² 14 152,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English! Dopasuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

455 000 zł69 m² 6 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na legnickim Tarninowie! ul. Jaworzyńska, os. Tarninów, legnica -> mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł38 m² 15 844,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pruszkowskiej, które od pierwszej chwili daje poczucie wygody- 38,5 m na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

575 000 zł40 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie o powierzchni 39,5m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

564 850 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc| prowizja 0% - oferta deweloperska Na sprzedaż wykończone mieszkanie o powierzchni 51,35m2 położone w miejscowości Krzeptów obok Wrocławia. Nieruchomość złożona z 3 pokoi +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł134 m² 31 343,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2-poziomowy loft - town house z ogródkiem i tarasem. Dodatkowo dostęp do ogrodu na dachu i siłowni dla mieszkańców. Położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeglarska

Niechorze,zachodniopomorskie

638 400 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Niechorze Apartamenty klasy premium w kameralnym, 8-lokalowym budynku oferta specjalna obowiązuje do końca lata 2025 roku: cena 15.000 zł netto/ 1 m2 + 23% VAT z możliwością odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

477 000 zł73 m² 6 570,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 73 m2 w stanie b. dobrym do zamieszkania. Pełna własność mieszkania i gruntu. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do mieszkania podpisana jest umowa na użytkowanie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

139 999 zł26 m² 5 292,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę - funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,45 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

169 000 zł26 m² 6 377,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o pow. 26,50 m2 usytuowaną na I piętrze w bloku - miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 600-lecia

Wieliszew,mazowieckie

550 000 zł60 m² 9 197,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1990 roku zlokalizowane w Wieliszewie przy ul. 600-lecia. Położone w niedalekiej odległości od plaży (ok 1 km),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł29 m² 3 885 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,6 m , położone przy ul. Dąbrowskiego 33 w Rzeszowie, na 6. piętrze 11-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

269 000 zł47 m² 5 775,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na Osiedlu Legionów w Koninie. Nieruchomość idealna dla poszukujących bliskiego dostępu do komunikacji mzk, dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł60 m² 13 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, wysokie, jasne i wyjątkowo klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m w przedwojennej , zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krosno,podkarpackie

309 000 zł57 m² 5 383,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Krośnie przy ulicy Lelewela. Mieszkanie ma 57,40 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie | Olsztyn, pojezierze, ul. Kołobrzeska | 61 m Na sprzedaż funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł55 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

/ rezerwacja || *** tylko W naszym biurze *** Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij