dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skarpa

Lublin,lubelskie

335 000 zł49 m² 6 850,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na Czubach na osiedlu Skarpa. Osiedle doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami i Centrum, pełna infrastruktura: sklepy, szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

291 000 zł71 m² 4 098,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca apartament w zabudowie szeregowej. Idealny dla rodziny z dziećmi. Możliwość wykończenia "pod klucz". Powierzchnia 71 mkw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

269 429 zł42 m² 6 415 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Promocja! Cena lokalu mieszkalnego po rabacie 269 429 zł Cena standardowa 306 093 zł W cenie miejsce postojowe naziemne Oraz smart basic w cenie Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

380 000 zł76 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie przy ulicy Julianowskiej o powierzchni 75,90 m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z holu z dużą szafą wnękową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł46 m² 7 787,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

29737. Sprzedam rozkładowe, piękne mieszkanie 3 - pokojowe, w świetnej lokalizacji - mokre! Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

286 000 zł41 m² 7 002,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Duża kawalerka z osobną kuchnią w apartamentowcu, na nowym osiedlu na parterze z ogródkiem. Na tym etapie istnieje możliwość przerobienia mieszkania na dwupokojowe, poprzez przeniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

352 996 zł52 m² 6 788 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Promocja! Cena lokalu mieszkalnego po rabacie 352 996 zł Cena standardowa 393 561 zł W cenie miejsce postojowe naziemne Oraz smart basic w cenie Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

399 000 zł33 m² 11 946,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Biskupa Prandoty - dzielnica Śródmieście. Idealne rozwiązanie dla osób chcących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Gdynia,pomorskie

295 000 zł36 m² 8 259,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Czy poszukujesz inwestycji w celu wynajmu? Marzeniem Twoim jest przytulne mieszkanie w ciche,j zielonej okolicy? Oferta którą Państwu prezentuję idealnie nadaje się na powyższe zastosowanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

439 500 zł66 m² 6 699,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W ofercie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

115 000 zł32 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Koszalińskiej 68. Do remontu, jednostronne, jasne, słoneczne i przytulne. Spokojne sąsiedztwo i dzielnica. Przy bloku plac zabaw. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

245 000 zł46 m² 5 268,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferuję do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w dzielnicy północ. Blok wybudowany z pustaka w 1999 roku,ocieplony,klatka schodowa w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kliny

Kraków,małopolskie

390 715 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania kraków-kliny ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek III etap inwestycji Nowa inwestycja deweloperska w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu ustronnych trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł65 m² 7 326,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedasz mieszkanie o pow. 65,38 m 2 składające się z 3 pokoi i balkonu. Z możliwością wynajęcia garażu od zarządcy. Położone w spokojnej części Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł102 m² 21 078,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

House of Warsaw Biuro Nieruchomości prezentuje 4-pokojowy apartament do sprzedaży o pow. 102 m2, położony przy ul. Różanej na Starym Mokotowie. Najważniejsze informacje - 4 pokoje - 102 m2 - 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł61 m² 5 920,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle staroniwa to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz parking dla gości. W ofercie znajdą Państwo mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

681 955 zł66 m² 10 359,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 66,04 m2 z ekspozycją na wschód i północny-wschód, taras o powierzchni 7,64 m2 Do mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Radwanice,dolnośląskie

207 300 zł32 m² 6 539,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na gotowej w I kwartale 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

350 000 zł65 m² 5 355,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji w podwrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

255 000 zł48 m² 5 258 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ładne i widne M3 z ekspozycją okien na trzy strony. Mieszkanie z salonem z aneksem kuchennym, dużą łazienką z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł30 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Tylko u nas! Na sprzedaż jednopokojowy, komfortowy apartament na ul.Ogarnej! Topowa lokalizacja! Dochodowa inwestycja! Idealne pod wynajem krótkoterminowy! Tuż obok Teatru Szekspirowskiego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Radwanice,dolnośląskie

341 700 zł59 m² 5 768,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska 0% Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w zielonej lokalizacji, 3 km od Wrocławia w miejscowości Radwanice. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

470 329 zł65 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta od dewelopera - promocyjna Cena, elastyczne warunki zakupu. Mieszkanie rozkładowe, 3 - pokojowe o powierzchni 64,65 m2 na I piętrze w nowej III piętrowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miętowa

Warszawa,mazowieckie

400 500 zł57 m² 7 001,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Promocja - ostatnie mieszkania! * bez podatku pcc, bez prowizji, od dewelopera Mieszkania 3 i 4 pokojowe w atrakcyjnej cenie. Zamieszkaj w zadrzewionej lokalizacji ze świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

470 000 zł83 m² 5 683 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego m5 z dwoma balkonami w centrum Częstochowy W mieszkaniu został przeprowadzony gruntowny remont. Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 000 zł64 m² 6 390,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże 62m2 wyposażone na koniuchach w bloku. Do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. 64m2, 3 pokoje na parterze w bloku, słoneczne, w pełni rozkładowe: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chciałbyś mieszkanie, ale szkoda Ci czasu na urządzanie go? > Chciałbyś przytulne, małe 4 kąty, a nie ogromny penthouse? Zdaje się, że mamy coś idealnie dla Ciebie! Mierz wysoko - z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

293 000 zł58 m² 5 041,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe jest zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej okolicy. W pobliżu liczne sklepy,oraz dworzec autobusowy,szkoła,plac zabaw. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł38 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą na warszawskim Muranowie. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura miejska. Lokal posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

: biuro nieruchomości finest estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na Mokotowie. : mieszkanie o powierzchni 57 mkw na dolnym Mokotowie po generalnym remoncie w 2011. Kuchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

584 000 zł73 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł27 m² 7 111,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja!kupujący nie płaci podatku pcc-2 % u notariusza. Oferujemy nową kawalerkę o powierzchni całkowitej 27,42m2 , użytkowej 25,02m2 .Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

1 279 000 zł65 m² 19 616,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

> 3 - pokojowy, słoneczny apartament z tarasem i miejscem parkingowym w Juracie < Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny apartament usytuowany w wyjątkowym i niezwykle urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

226 940 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł82 m² 5 269,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie - 81,6 m 2 , w Bydgoszczy, z 1927r. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki. Okna wymienione na 3- szybowe, wymienione kaloryfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

292 257 zł50 m² 5 787,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! komórka lokatorska W cenie! Gorąco polecam mieszkanie położone w samym centrum Jelcza - Laskowic! Budynek znajduje.