dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne, słoneczne mieszkanie, zlokalizowane na początku osiedla Wschód, mieszkanie jest do remontu, składa się z 2 ustawnych pokoi 22 i 12m2; kuchni 9m2; łazienki 5m2, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stróżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Cena do małej negocjacji. "Wyższy" parter. Mieszkanie posiada duży balkon. Sporo zieleni w okolicy, bardzo dobry dojazd, niski blok, małe osiedle - tylko 4 niskie bloki. Osiedle zamknięte -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Słoneczne, ustawne mieszkanie składające się z dwóch pokoi 18m2 i 12m2, kuchni 7m2 i łazienki 4m2. W pokojach podłogi panelowe, ściany w dużym pokoju malowane , w małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Radomsko,łódzkie

60 000 zł29 m² 2 068,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie ładne, słoneczne w spokojnej cichej okolicy. Do remontu okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Żagań,lubuskie

30 000 zł50 m² 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie dwupokojowe w tbs Żagań odstąpię na zasadzie cesji. Mieszkanie jak nowe w spokojnej, położonej koło lasu części miasta. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Słupy

Słupy,kujawsko-pomorskie

108 000 zł54 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe w bloku, i piętro, 54m2 , 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Dodatkowo zapewniamy budynek gospodarczy, garaż oraz działkę ogrodową 5 ar tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

500 000 zł81 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie ze skosami na ogrodzonym, kameralnym osiedlu w centrum Legionowa. Przy tej samej ulicy dwa przedszkola, szkola podstawowa, gimnazjum oraz liceum.Czynsz tylko za 42 metry. Pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

cena ewentualnie do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Garaż,piwnica, podgrzewana podłoga w kuchni i łazience, kw 7 m, urządzona, łazienka 6 m, glaz, terakota, podwieszany sufit, pokoje 21/12 klepka, okna pcv dźwiękoszczelne, balkon zabudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

240 000 zł43 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Pokoje 15 i 11m kw. z szafami.Kuchnia zabudowana. Podłogi terakota i panele.W pobliżu szkoła, kościół, poczta, sklepy. Mieszkanie w stanie b.dobrym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyprysowa

Jaworzno,śląskie

145 000 zł52 m² 2 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Do sprzedania mieszkanie o pow. 52 m2 z balkonem i piwnicą przy ulicy Cyprysowej -w spokojnej okolicy wśród niskiej zabudowy (bloki 2 piętrowe) z dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Lębork,pomorskie

73 000 zł27 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na poddaszu w Lęborku przy ul. Kościuszki 27, o powierzchni 27 m do częściowego remontu (kuchnia i łazienka). W mieszkaniu są nowe okna, grzejniki, podłoga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Świdnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

79 200 zł22 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie położone w centrum Środy Śląskiej przy ul.Świdnickiej. Wejście na klatkę również od podwórka. Mieszkanie ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czcibora

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Do zaoferownia mam bardzo ładne, rozkładowe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na parterze 12-pietrowego wieżowca. Pokoje o powieżchni 22,5 i 16 m2, kuchnia ok.9 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Mikołów,śląskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku o powierzchni 60,5 m2, na ul. Krakowskiej w Mikołowie, 3 piętro. Mieszkanie po remoncie. Trzy pokoje z kuchnią, łazienką i wc oraz balkonem. Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Strzelin,dolnośląskie

120 000 zł29 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym stanie, do zamieszkania od czerwca. Rynek 2/2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Pokoju

Trzebnica,dolnośląskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

kawalerki bezczynszowe w pięknym bloku od dewelopera na II i III piętrze,można urządzać,klucze 1 czerwca 2009,do obejrzenia w dogodnej chwili/jest jeszcze dwupoziomowe 4 pokoje 88m2/

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

159 000 zł57 m² 2 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy osadzonej na murze obronnym, z widokiem na Młynówkę, środkowe, słoneczne, ciepłe, zadbane, II piętro, dwa pokoje z kuchnią, powierzchnia 48 m2 oraz piwnice 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Radom,mazowieckie

147 000 zł42 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

szczegółowy opis mieszkania i zdjęcia na stronie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bystry

Bystry,warmińsko-mazurskie

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na spokojnym osiedlu w malowniczej okolicy miasta Giżycko na Mazurach. W pobliżu dwa jeziora Niegocin oraz Grajewko. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubań

Lubań,dolnośląskie

125 000 zł47 m² 2 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

słoneczne mieszkanie w centrum Lubania,niski czynsz,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Lubin,dolnośląskie

195 000 zł62 m² 3 145,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na kawalerkę z dopłatą mieszkanie 3 pokojowe, łazienka i wc osobno, 2 balkony, jeden balkon i wc do częściowego remontu, duży parking przed domem, tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2002

mieszkanie 2-poziome; dodatkowo pomieszczenie gospodarcze; bloki ogrodzone, brama wjazdowa na pilota; mieszkanie o niskim czynszu, własnościowe; kuchnia i łazienka wyposażone; poddasze typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie o powierzchni 36 m2. Dwupokojowe po kapitalnym remoncie możliwość pozostawienia mebli, działki ogrodniczej, oraz garażu. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Radom,mazowieckie

114 000 zł33 m² 3 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie środkowe,okna południowo-wschodnie mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne.W tym roku blok będzie ocieplony.Przy bloku parking.Mieszkanie jest rok po remoncie,ściany karton-gips ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Lubraniec,kujawsko-pomorskie

101 543 zł73 m² 1 391 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w bloku znajdującym się w małym miasteczku Lubraniec, położonym niedaleko Włocławka. 8 min. pieszo do centrum miasteczka, 20 min. samochodem do Włocławka. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Puławy,lubelskie

182 000 zł50 m² 3 640 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie jest odświeżone,położona jest gładź tynkowa. Kuchnia widna przygotowana do kładzenia płytek. Pokój duży 21m2, mniejszy13m2. Łazienka i wc oddzielnie ale są do remontu. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Zabrze,śląskie

232 000 zł58 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzielnica spokojna, w pobliżu kościół, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wandy

Kraków,małopolskie

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do ewentualnego odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Krynica Morska,pomorskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2oom do plaży.Nowy 2 pokojowy apartament z aneksem kuchennym,umeblowany.mieszkanie posiada buży balkon oraz piwnicę.ogłoszenie prywatne.cena do uzgodnienia.więcej informacji i zdjęcia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

315 000 zł64 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

mieszkanie 3-pokojowe (63,2 m2) na osiedlu Przy młynie na parterze doskonała lokalizacja: 5 min. od stacji kolejki skm (do centrum Gdyni ok 20min.), 4 min. od przyst. autobusowego w pobliżu apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

93 000 zł38 m² 2 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane w bardzo dobrym stanie, nie wymaga remontu. W pokojach parkiet i panele, przedpokój, kuchnia, łazienka - terakota. W kuchni i łazience kafle. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie słoneczne w spokojnej dzielnicy, blisko szkoła, park, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zambrów

Zambrów,podlaskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

60,5M,M-4,1 piętro,po remoncie,winda,zsyp,piwnica,schowek na półpiętrze,duży balkon (na długość całego dużego pokoju), możliwość odstąpienia garażu blisko bloku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Płock,mazowieckie

229 000 zł62 m² 3 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nowe okna, zabudowa kuchenna, szafy przesuwne, do zamieszkania bez żadnych nakładów pieniężnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katarzyny

Działdowo,warmińsko-mazurskie

137 700 zł51 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mam mieszkanie na sprzedaż 51 m2, trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, centralne ogrzewanie (zainstalowany piec gazowy i węglowy- do wyboru), położone na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

198 000 zł45 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo pilne Lokal mieszkalny o pow 45,5 m2, polozony na IV pietrze w bloku wielorodzinnym. Dwa pokoje (duzy pokoj jest z balkonem), kuchnia, lazienka oraz duzy przedpokoj. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubań

Lubań,dolnośląskie

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwu pokojowe, na parterze, w bloku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Białobrzegi,mazowieckie

189 200 zł44 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małe (44,27m. kw.), przytulne mieszkanie na drugim pietrze w Białobrzegach. Mieszkanie to dwa pokoje z kuchnią. Jest to nowy blok po dawnym peberolu (ul. Kościelna 97), nowoocieplony, ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

110 000 zł20 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne, ciepłe, ciche, małe mieszkanie w Centrum miasta Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedszkole, szkola, plac zabaw, staw, las