dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 39m2 2 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, balkon, piwnica. wszystkie media. Mieszkanie po remoncie, wysoki standard, okna plastikowe, podłoga panele, 2 szafy typu "stanley",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

201 000 zł67 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie 67m2 na mniejsze 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Katowice,śląskie

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe o pow.60,50 m2 położone w wyremontowanym, ocieplonym, niedawno bloku na osiedlu Kukuczki w Bogucicach. Wygodne położenie daje szybką możliwość dojazdu do miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Lubin,dolnośląskie

200 000 zł72 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie (do remontu) w centrum miasta w bardzo ładnej okolicy pełnej zieleni, w pobliżu kino, dworzec pks, sklepy, plac zabaw, prak, ul. Kościuszki 30, parter, pow. 72 m2, bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

288 000 zł72 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne, wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji osiedla jaroty, blisko przedszkole, szkoła, komunikacja miejska. Okna nowe plastikowe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe typu Gerda, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

46 550 zł19 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w trakcie remontu, łazienka jest całkowicie wykończona z rogową wanną i ogrzewaniem podłogowym, oświetlenie hallogenowe.Okna nowe plastikowe, nowe drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Tomaszów Lubelski,lubelskie

142 000 zł39 m² 3 641,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

brak opisu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Wyszków,mazowieckie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z 2001r. na osiedlu 3maja w Wyszkowie. Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce parkingowe w garażu pod blokiem (dodatkowo płatne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł58 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie,ocieplony budynek,plastikowe okna,niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nietrzebki

Żyrardów,mazowieckie

275 000 zł68 m² 4 044,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż w Żyrardowie bezpośrednio 68 m2 (45 km od Warszawy), na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym składające się z 3 pokoi ,widnej kuchni, łazienki i wc oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł56 m² 7 836,15 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przytulne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w cichej, zielonej okolicy na Woli, w centrum miasta. Po remoncie, do zamieszkania. Okna na południowy wschód i południowy zachód. Pokoje 19.3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Lubin,dolnośląskie

185 447 zł53 m² 3 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Lubinie na Ustroniu IV - III piętro - 53 m2. Mieszkanie zadbane, bardzo ładny układ. Duża kuchnia. W cenie mieszkania dwie szafy Komandor i umeblowany przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buszczyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

61 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe, łazienka po remoncie, okna pcv. Spokojna okolica, blisko szkoły, sklepy i przychodnia lekarska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Azory, 2-pok. 37 m2, III p. (blok 10p, 2 windy), ślepa kuchnia, spółdzielcze własnościowe, stan dobry, okna plastikowe, glazura w łazience i kuchni, w kuchni także robione "na wymiar".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

110 000 zł32 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanko dwupokojowe, przytulne z pięknym widokiem na miasto. Blok ocieplony i odnowiony, klatka po generalnym remoncie. Serdecznie polecam i zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

230 000 zł64 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

3 piętro , łazienka , wc osobno ,balkon , mieszkanie do remontu , z czterech pokoi swobodnie można zrobić 3, duży przedpokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

172 000 zł50 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o rewelacyjnym układzie: duży przedpokój, dwa pokoje w tym jeden z garderobą otwieraną drzwiami na szynach, ustawna łazienka w płytkach pcv, mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Płock,mazowieckie

243 000 zł64 m² 3 796,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Puławy,lubelskie

201 500 zł65 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie do remontu (podłogi, drzwi, ściany). Jeden pokój jest przechodni z możliwością przebudowy. W kuchni jest piecyk gazowy. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Lubin,dolnośląskie

185 447 zł53 m² 3 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie - 53 m2 na Ustroniu IV. Mieszkanie zadbane, bardzo ładny układ. Duża kuchnia. W cenie mieszkania dwie szafy Komandor i umedlowany przepokój. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Staszów,świętokrzyskie

135 000 zł43 m² 3 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w jednym z nowszych bloków w Staszowie (blok z cegły, z poddaszami) obok lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piastów

Piła,wielkopolskie

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na większe mieszkanie w centrum Piły,ściany gipsowane,podłogi panele,okna pcv;w kuchni,łazience i w przedpokoju na podłodze terakota,na ścianach glazura. Czynsz b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

98 000 zł33 m² 2 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. W pokojach na podłodze wysokiej jakości parkiet. Łazienka i kuchnia w kaflach. Ściany i sufity szpachlowane, malowane. Okna nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Myślibórz,zachodniopomorskie

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam! mieszkanie W bloku przy ulicy pomorskiej W mysliborzu, 48 M2 bardzo spokojna dzielnica,docieplony budynek,centralne ogrzewanie,bez wyposażenia. Cena 130,000 zl. DO uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Osiedle ogrodzone, zadbane, z własną kotłownią, niskie czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Puławy,lubelskie

340 000 zł84 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

84,50m2, p.4./4, ksiega wieczysta, ciche, umeblowane, panele podłogowe, glazura, terakota, balkon, okna PCV, po remoncie, materiały wykończeniowe wysokiej jakości, gotowe do zamieszkania, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Stargard,zachodniopomorskie

225 000 zł64 m² 3 515,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie położone na osiedlu Letnim (ul. Pogodna) na IV piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Własność z kw. W mieszkaniu okna pcv, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

115 000 zł34 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ladne mieszkanie jednopokojowe z duza kuchnia i lazienka,glazura,terakota,panele.Bardzo tanie w utrzymaniu bezczynszowe,wlasne ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winieckiego

Sopot,pomorskie

412 000 zł51 m² 8 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam, idealne na wynajem.NAJNIŻSZA CENA ZA m2 w DOLNYM SOPOCIE Dla osoby nie bojącej się zainwestować, mieszkanie z dużym potencjałem.Możliwość całkowitego przearanżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Wyposażenie kuchni - meble, okap, piekarnik elektryczny z płytą gazowo elektryczną, lodówka. Garderoba, przedpokój oraz regał w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

180 000 zł24 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 23,5m2 we wrocławiu(gądów, mieszkanie własnościowe) Kawalerka z dużym balkonem,po generalnym remoncie (wymienione instalacje, położone gładzie, nowe okna, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Malbork

Malbork,pomorskie

100 000 zł27 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam: kawalerkę 26 metrów na starym mieście blisko zamku,w całości wyremontowana około 2 lata temu, blok ocieplony,okno plastikowe,nowy energooszczędny piec gazowy.(resztę wyposażenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł92 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1898

mieszkanie w centrum/ 300m od rynku głównego. możliwość adaptacji na biura, kancelarie itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pocztowa

Prochowice,dolnośląskie

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ciche i spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubież

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł70 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na ul. Rubież (małe Naramowice). Mieszkanie ma pow. 70 m2. Składa się z salonu 21 m2, dwóch pokoi 13 m2 i 12 m2, kuchni 8,5 m2, łazienki 7,5 m2, toalety 2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

200 000 zł62 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie ,częściowo umeblowane , przestrzenne, słoneczne,blisko szkoła i przedszkole

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

199 000 zł59 m² 3 372,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 3 pokojowe+kuchnia+

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarne

Czarne,pomorskie

147 000 zł70 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie rozkładowe ,szczytowe budynek ocieplony media:co+ciepła woda miejskie,wodociąg i kanalizacja miejska ,prąd .3 pokoje wymienione okna na PCV,podłogi panele ,ściany-tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

260 000 zł64 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,5m.kw. w bloku z cegły na 4 piętrze zlokalizowane na osiedlu przy ul. Brandstaettera w Tarnowie. Do mieszkania przynależy powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Świętoszów,dolnośląskie

56 000 zł65 m² 861,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Nowa instalacja wod/kan/elek. 3 duże,jasne ,przestronne pokoje.Tel: