dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

13 800 000 zł260 m² 53 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu absolutnie unikatowy apartament na sprzedaż usytuowany w jednym z najładniejszej i najbardziej cenionej inwestycji warszawskiego Powiśla przy ul. Drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł66,90 m² 9 850,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ostatnie dostępne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,9 m2, zlokalizowane na parterze w zabudowie szeregowej na osiedlu Projektant. Do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,55 m² 4 016,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z potencjałem stanowiące połowę domu bliźniaczego w Maszewie Lęborskim. Nieruchomość łączy zalety własnego domu z ogrodem w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,50 m² 10 355,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

isna sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 67,5 m , położone w Tyczynie. Nieruchomość została wybudowana w 2022 roku i wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,20 m² 16 949,15 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe 3 pok mieszkanie na Woli tuż przy Norblin stacja Metro onz gotowe do zamieszkania Już od progu to mieszkanie robi wrażenie przestrzeni i światła. Otwarty hol prowadzi bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł38,50 m² 13 688,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam do sprzedaży parterowe mieszkanie położone w bloku na os. Wysokim naprzeciwko Szpitala L. Rydygiera. Zielona okolica z bliskością szkół, liceum, sklepów oraz ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,80 m² 7 053,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,80 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,76 m² 13 984,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 40.76 m2, położone na terenie zamkniętego osiedla przy ul. Ługi w Otwocku. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze bloku z 2021 r. (blok bez windy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Bardzo przestronne mieszkanie 1 pokojowe z dużym balkonem w Koninie na osiedlu Zatorze. Znajduje się na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z dwiema windami. Metraż: ok. 34 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55,70 m² 4 667,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 przy ul. Małopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok.81,00m2 w centrum Cieplic. Znajduje się ono na II piętrze budynku. Mieszkanie składa się z części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł73 m² 15 753,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie w willowej część Dąbie /biskupina z ogródkiem przy Hali Stulecia Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze kameralnej willi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kraków Żabiniec Kawalerka w spokojnej okolicy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane przy ul. Żabiniec w zadbanym trzykondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł76,08 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji od klienta kupującego Oferujemy do sprzedaży nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy, usytuowanej w malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne, zadbane 3-pokojowe prądnik czerwony lokalizacja, budynek Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł32,04 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Miieszkanie 2-pokojowe mieszczące się w Kole, w bloku czteropiętrowym, na 3 piętrze, przy ul. 20-go Stycznia (przy dawnym korcie tenisowym), powierzchnia 33 metry. Dwa pokoje, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł51,50 m² 16 873,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie | Strzyża Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł84,20 m² 12 945,37 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , zlokalizowane naprzeciwko Sky Tower - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji we Wrocławiu. Gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł41,48 m² 3 616,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł32,77 m² 7 323,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Piła os. Jadwiżyn ul. Królowej Jadwigi Szukasz praktycznego i przytulnego mieszkania na parterze, z piwnicą, w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Prezentuję nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 320 zł42,90 m² 8 772,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świeżo oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań)! (oferta niestety bardzo ograniczona czasowo) inwestycja deweloperska W ścisłym centrum, tuż przy ulicy piotrkowskiej (deptak) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł64,58 m² 17 962,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie z 3 pokojami na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2017 roku. Wykończone w wysokim standardzie: - salon z aneksem + balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł91,46 m² 7 533,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Duże, rodzinne 3-pokojowe mieszkanie , 2 balkony ul. Gołębia - gotowe do zamieszkania Zamieszkaj w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bydgoszczy. Przestronne, jasne i dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,50 m² 7 557,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cieszyn ul. Chrobrego Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,30 m² 13 002,11 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł84,40 m² 15 995,26 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament 84,4 m z tarasem ok 20 m prestiż, elegancja i perfekcyjne wykończenie Atrium Park / Bartodzieje jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł52,50 m² 19 980,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44,28 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa- zdrój, ul. Pogodna Powierzchnia: 44,28 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 4 Media: co miejskie, woda, prąd, gaz Czynsz: 787,30 zł Cena: 270 000 zł opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł58,27 m² 18 877,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nieużywane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - wysoki standard Na sprzedaż komfortowe, nowe i dotychczas nieużywane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł51,41 m² 10 737,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,41 m2 położone na parterze w I-piętrowym bloku w Gowarzewie koło Swarzędza i Poznania. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł62 m² 18 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,16 m² 8 627,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni całkowitej obszaru mieszkania około 52,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł58 m² 3 446,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą 2-pokojowego mieszkania z potencjałem i własną przestrzenią Tywica, gm. Banie. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 58.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł47,10 m² 18 662,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | balkon | garaż | zielone patio | Odolany - ul. Sztuk Pięknych Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskiej Woli - dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż mieszkanie z klimatyzacją i balkonem, położone na III piętrze w bloku przy ul.Szafera w Mielcu.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,54 m² 9 237,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,54 m , położone na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Sokolej w Zielonej Górze.