dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na bliskim Muranowie, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Dogodna komunikacyjnie lokalizacja - kilka kroków do metra, do Parku Krasińkich. Budynek odnowiony, ocieplona elewacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osielec

Osielec,małopolskie

120 000 zł90 m² 1 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania duże mieszkanie przy drodze krajowej. Trasa Sucha Beskidzka - Jordanów. Do zamieszkania od zaraz. Zapraszam!  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozietulskiego

Kraków,małopolskie

460 000 zł73 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w Krakowie Prokocimiu przy ul. Kozietulskiego. Budynek wybudowany 1993 roku z cegły i pustaków (to nie jest wielka płyta). Wysoki standard wyposażenia i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, rozkładowe mieszkanie po remoncie. Własnościowe, bez dodatkowych opłat. Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chorzów II

Chorzów,śląskie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe położone w Chorzowie dzielnica Chorzów II. Mieszkanie usytuowane jest na 6-tym piętrze w bloku wielorodzinnym. Składa się z: trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Świebodzice,dolnośląskie

125 000 zł32 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie.Bardzo niskie opłaty.Do mieszkania przynalezy ogródek.Nowe wszystkie instalacje,ogrzewanie gazowe.Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzetem AGD.Polecam  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pańska Góra

Jaworzno,śląskie

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 45,6 m2, 2 pokoje z kuchnią, osobno łazienka i toaleta. Mieszkanie o podstawowym standardzie, w dwóch pomieszczeniach wymienione okna na pcv, wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laurowa

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

dobra lokalizacja, 10 minut do metra,osiedle chronione,mieszkanie tanie w utrzymaniu, (czynsz 200zł/mc w tym ciepła i zimna woda,ogrzewanie)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł87 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4-pokojowe.Mieszkanie znajduje się na małym , kameralnym osiedlu wśród lasów. Dojazd drogą asfaltową. Lokal bardzo słoneczny - okna od trzech stron świata : wsch , płd i zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Jawor,dolnośląskie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dmowskiego w Jaworze, powierzchnia 58m2, 2 piętro. Składa się z pokoi 20m2, 12m2, 8m2, jasnej kuchni 7m2, łazienka i wc osobno. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestrzenne mieszkanie, duże pokoje, w dzień słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Bielsko-Biała,śląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M-3 36m2 na 1-piętrze w bloku 4-pietrowym na oś.Kopernika Składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni, oraz dwuch pokoi, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Końskie,świętokrzyskie

188 000 zł64 m² 2 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,łazienka do remontu ,wc osobno,nowe okna pcv,balkon.piwnica,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zadbane, nowa łazienka z kabiną, kuchnia zabudowana, klepka, rury kanalizacyjne plastikowe, wodomierz, piecyk gazowy Junkers, kuchnia gazowa, grzejniki z termoregulacją, stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przełajowa

Łódź,łódzkie

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu m-4 na Retkini. W otoczeniu zieleni. 3 lata po remoncie- wraz z instalacją gazową, wodną i elektryczną, okna duże plastikowe( nie dzielone), panele, glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Pabianice,łódzkie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne, rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Pabianicach Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany - gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klimeckiego

Łuków,lubelskie

133 000 zł38 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu w bardzo dobrej lokalizacji - centrum Łukowa - blisko szkoła, przedszkole, przychodnie, sklepy. Mieszanie słoneczne na parterze- 2 pokoje z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

235 000 zł71 m² 3 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie M5 - 4 pokoje. Położenie - osiedle Karpackie - blisko szkoła, przedszkole, sklepy, poczta, kościół, basen, filie banków, przystanki autobusowe. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środula

Sosnowiec,śląskie

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie nie wymagające nadkładu finansowego. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4mkw. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Siedlce,mazowieckie

228 000 zł55 m² 4 145,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Idealne mieszkanie dla trzech lub dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Pow. pokoi: 18, 16m2; kuchnia: otwarta na pokój; okna: płn-wsch; domofon; łazienka: z wanną i kabiną prysznicową; mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (5min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Iława,warmińsko-mazurskie

108 000 zł44 m² 2 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, blisko obiektów handlowych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

85 500 zł29 m² 2 948,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wyremontowane.Możliwość zamieszkania bez dodatkowych kosztów remontowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Mikołaja Kopernika

Ziębice,dolnośląskie

90 000 zł37 m² 2 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zamieszkania od zaraz. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Gdynia,pomorskie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, jasne mieszkanie w sąsiedztwie lasu. Okolica cicha i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana. Blisko szkoły, przedszkola, hipermarkety, sklepy. Duży salon, sypialnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Warszawa,mazowieckie

313 000 zł50 m² 6 260 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie w stanie surowym do dowolnej aranżacji .W mieszkaniu duża ośmiometrowa loggia z możliwością powiększenia o nią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł18 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Starej Saskiej Kępie. Cicha, kameralna uliczka. Mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Pokój z wnęką kuchenną i łazienka. Akcept Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Biała Podlaska,lubelskie

217 500 zł72 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Witam przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 72,5 m2, położonego w miejscowości Biała Podlaska, na osiedlu Terebelska. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

229 400 zł74 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony. Okna plastikowe. Duży balkon z widokiem na plac zabaw. Kuchnia umeblowana (kuchenka gazowa, lodówka). Łazienka i Wc w oddzielnych pomieszczeniach. W przedpokoju duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

288 000 zł32 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament 100 m od plaży , umeblowany, przynależne miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie, niskie koszty eksploatacyjne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kameralnym, dwupiętrowym bloku, położonym w centrum Piaseczna. Blisko sklepy, przystanek autobusowy, niedaleko park. Mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią, okna po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wszystkie okna plastikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

105 000 zł72 m² 1 458,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niemierzyno jest oddalone 5 km od Świdwina, 50 km od Kołobrzegu , 120 km od Szczecina , 70 km od Koszalina. Miejscowość położona jest w malowniczej okolicy w pobliżu wielu jezior oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Horeszków

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pogodno. Nowe, przepiękne osiedle, wyjątkowo zadbane, przyjazne dzieciom, dużo zieleni. Blok zbudowany z cegły, ciepły. Mieszkanie wykończone panelami i płytkami, ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzińskiego

Skawina,małopolskie

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odstąpię partycypację w systemie tbs. Skawina, ul. Studzińskiego. Nowe, kameralne osiedle kilometr od obwodnicy Krakowa, dzięki czemu dojazd do miasta jest szybki i bezproblemowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Racibórz

Racibórz,śląskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oddzielna łazienka i wc , niski czynsz , blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Brzeg,opolskie

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie wyremontowane dwa ładne i rozstawne pokoje, w jednym pokoju położony tynk ozdobny i panele na podłodze,w drugim tapety, kasetony i wykładzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Legnica,dolnośląskie

280 000 zł71 m² 3 943,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

mieszkanie usytuowane na 2 piętrze oddane do użytku w grudniu2008r.Posiada 3 pokoje salon 38 m z aneksem jadalnym oraz wykuszem i wejściem na duży balkon .Piękna duża łazienka 6,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

145 000 zł37 m² 3 918,92 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! mieszkanie katowice - centrum! Do sprzedania duża kawalerka w Katowicach, o powierzchni prawie 37m2, na ostatnim piętrze 7-piętrowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bogucice

Katowice,śląskie

185 000 zł47 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! oferta godna polecenia! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46,62 m2 położone w spokojnej dzielnicy Katowic- bogucice. Mieszkanie znajduje sie na 10 piętrze 11-to piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

215 000 zł51 m² 4 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w Siedlcach na ul. Dylewicza 2 pok. 51m. Wykończone w wysokim standardzie