dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

530 000 zł95 m² 5 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

95m2, 4 pokoje, jednopoziomowe: pokoje 20m,19m,14m,13 m, kuchnia 13m ze schowkiem, osobno wc oraz łazienka z wc, użyteczność suszarni, piwnica 14m (wyflizowana). W mieszkaniu jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z widną kuchnią w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krasińskich. Jeden przystanek do stacji metra Ratusz, na parterze budynku sklepy i usługi. 10 minut spacerem na Rynek Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Kraków,małopolskie

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Właściciel sprzeda komfortowo urządzone 3pokojowe mieszkanie 65m2 w spokojnej i zielonej okolicy,przy ul. Moniuszki. Blok ocieplony 4piętrowy,z cegły z 1979 roku. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Świnoujście,zachodniopomorskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proszę o kontakt telefoniczny w celu zdobycia wszystkich informacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w nowym budownictwie, na pierwszym piętrze, osiedle zamknięte z balkonem, widokowe. Wysoki standard, kpl. urządzone i wyposażone : nowe sprzęty na gwarancji tv, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 1975 r. (rama H, 10 piętrowy z windą). Remont elewacji budynku w 1998 r. W 2007 r. wymiana pionów ciepłej i zimnej wody. W 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

95 000 zł40 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Osiedle Zielone Zacisze. Pięciopiętrowy dom mieszkalny na terenie zamkniętym, strzeżonym, oddany do użytku w 2005 roku. Plac zabaw, wielofunkcyjne boisko sportowe, ławeczki. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

blok ocieplony,okna pcv,odrębne wejścia do pokoi,w pokojach podłogi szwedzkie,przedpokój w kafelkach łącznie z kuchnią,nowe drzwi wejściowe,we wszystkich pokojach ściany odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

148 900 zł52 m² 2 863,46 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w bloku 11 piętrowym na os. Zachód.Pomimo niedużej powierzchni mieszkanie jest funkcjonalne,rozkładowe,osobno łazienka i WC,w przedpokoju wnęka na dużą szafę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

227 200 zł71 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Własnościowe, środkowe, budynek ocieplony, 71 mkw,I piętro, 4 pokoje, widna kuchnia , łazienka , osobne wc,duży łamany przedpokój ,balkon 5x1,5 m, nowe okna , panele wszędzie, kafle -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł36 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Okazja! Pilnie sprzedam mieszkanie jednopokojowe z kuchnią w aneksie. Osiedle zamknięte i strzeżone. Duży balkon, z którego można oglądać przepiękne zachody słońca!. Glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

238 000 zł31 m² 7 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2003

Kawalerka 1 pokój z aneksem kuchennym,czyste zadbane,wyposażone w : zabudowę kuchni + sprzęt agd ,meblościanke,wypoczynek ; łazienka kafelki , wanna , pralka ; przedpokój zabudowa. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zbiersk-Cukrownia

Zbiersk-Cukrownia,wielkopolskie

59 000 zł55 m² 1 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwie kawalerki z możliwością połączenia, poddasze, ciekawe możliwości aranżacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowych blokach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Łódź,łódzkie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie 48m , rozkladowe 3 pokoje z kuchnia ul. Kosmonautow okolice ul.Jana Pawla II/Pabianicka, 180000 PLN do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Łeba,pomorskie

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezczynszowe mieszkanie 56,82 M 2- właśność notarialna.Położone na II piętrze budynku wielorodzinnego. Składa sie z 2 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby.przedpokoju. Posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Starachowice,świętokrzyskie

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie słoneczne,ciepłe,okna na południe.Do mieszkania należy przedsionek o powierzchni 5,7 m2,oddzielne łazienka i WC.Kuchnia i przedpokój zabudowane.Wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

mieszkanie 2p drugie pietro bardzo zadbane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

404 000 zł65 m² 6 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania Piastów. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku ogrodzonym. Jest to lokal zamieszkały w bardzo dobrym stanie. Rozkład :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubań

Lubań,dolnośląskie

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam (155 tys.) komfortowe mieszkanie własnościowe, 3pok ., kuchnia, łazienka, wc, balkon, (budynek z cegły 1965rok). Położone w centrum miasta Lubań (byłe jeleniogórskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

210 000 zł43 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe, ciepłe słoneczne ciekawie zaranżowane. pokoi z aneksem kuchennym ma ok 25 m2, drugi pokój ok 10 m2. kazdy z pokoi ma swój balkon na długosc całego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Chełmno,kujawsko-pomorskie

110 000 zł40 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, 2- pokoje, oddzielna łazienka i wc, wygodny rozkład pomieszczeń,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Gryfice,zachodniopomorskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe(ustanowiona księga wieczysta) w starym budownictwie 2 pokoje,kuchnia,łazienka.W pokojach na podłodze panele,ściany w gładzi.W kuchni i na korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Konin Żagański

Konin Żagański,lubuskie

40 500 zł54 m² 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Kalisz,wielkopolskie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe mieszkanie 4 pokojowe (58.6 m2) w bloku na 2 piętrze, z balkonem i piwnicą. Kuchnia w zabudowie - nowe szafki (zostaje). Jeden pokój nowe meble gabinetowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Gdańsk,pomorskie

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Usytuowane na nowym, prężnie rozwijającym się osiedlu. Budynek zbudowany z pustaka. W pobliżu najnowocześniejsza szkoła, sklepy, tereny spacerowe (zbiornik retencyjny). Przedpokój -na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta prywatna! Mieszkanie 79, 25 m2 przy ul. Górczewskiej. 4 pokoje ( 24,22 m2, 10,29 m2,10,19m2 i 8,69 m2 ). Aneks kuchenny 7,30 m2 ,loggia 2,78 m2. Łazienka 3,78 m2, dodatkowe wc 1,24 m2. Jest też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Nowy Sącz,małopolskie

240 000 zł67 m² 3 582,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, jasne mieszkanie o pow. 67m2 w 10-letnim bloku z cegły na I piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, kwadratowy korytarz, balkon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Częstochowa,śląskie

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

M4 do zamieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe. Znajduje się na 3 piętrze w wieżowcu 9-cio piętrowym. Dwie windy, blok ocieplony. Do mieszkania oprócz piwnicy jest przypisany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie od pewnego czasu było nie zamieszkane. Blok był ocieplony w 2006 roku. Dodatkowo wyremontowane zostały wszystkie elementy zewnętrzne tzn. zewnętrzna cześc klatek schodowych, balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

255 000 zł75 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Budynek z cegły jenopiętrowy, pierwsze piętro 75m2 dwa pokoje (salon 31m2), kuchniojadalnia ok.15m2, łazienka z WC, garderoba, przedpokój, zadaszony balkon ponad 6m długości, piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Brzeg,opolskie

125 000 zł34 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka, mały przedpokój. Okna wymienione na 5 komorowe plastyki, drzwi wejściowe nowe, drzwi do łazienki nowe, w pokojach zamontowane dwie szafy z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Darłowo,zachodniopomorskie

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokal znajduje się na strzeżonym, zamykanym osiedlu domów szeregowych i mieszkań apartamentowych, położonych w odległości ok. 1km od morza. Mieszkanie na parterze w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł169 m² 13 313,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

169 m 2 unikalny jednopoziomowy ekskluzywny penthouse na ostatnim 7 piętrze. Wspaniały widok. Jeden Z najlepszych budynków na kabatach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wełnowiec

Katowice,śląskie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do niewielkiej negocjacji! Do sprzedania mieszkanie na wysokim parterze 10 piętrowego bloku na ulicy Słonecznej. Wokół bloku dużo zieleni, spokojnie i cicho. Park Chorzowski, silesia City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedania przez wlasciciela przebywajacego za granica. Dodatkowe informacje mozna uzyslkac u P. Marii tel:   , lub P.Ewy tel:   . Ostateczna cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

144 000 zł36 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pokuj 18,40 kuchnia 8,60 łazienka przedpokój 9 bez pośredników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Metraż 50m! Ciche, otoczone zielenią, kameralne miejsce na Muranowie. Dogodna komunikacyjnie lokalizacja, bliskość metra i parku. Rozkładowe, ustawne mieszkanie w stanie dobrym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Słubice

Słubice,lubuskie

216 000 zł72 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie do częściowego remontu,blisko szkoła,uczelnia,granica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Gryfice,zachodniopomorskie

260 000 zł100 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w centrum Gryfic o pow. całkowitej 100 m2, użytkowej 86 m2 składające się z dużego przestrzennego przedpokoju, dużej kuchni połączonej z pokojem.