dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł53 m² 11 361,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! Skontaktuj się Umów się na spotkanie Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 , a zyskasz: Możliwość zobaczenia tego mieszkania Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

859 835 zł85 m² 10 092 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

535 000 zł32 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu ładne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32 m z balkonem oraz piwnicą o powierzchni 4 m . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

416 163 zł50 m² 8 397,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Tczew,pomorskie

435 000 zł64 m² 6 840 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m , dodatkowo do mieszkania należy piwnica o powierzchni 8,89m. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Błonie,mazowieckie

270 000 zł32 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 32,04 m , na którą składają się: -salon z wejściem do oddzielnej kuchni (można przerobić na aneks kuchenny), - sypialnia, - przedpokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

609 500 zł55 m² 11 150,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 54,66 m2 z 79,22 m2 ogródka i 13,23 m2 tarasu przy ul. Tkackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosińskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

420 000 zł53 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 52,92 m , zlokalizowane na zamkniętym i zadbanym osiedlu Kosińskiego Polna. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

864 000 zł50 m² 17 119,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Warszawa Białołęka. Wyjątkowe, jasne i ciche mieszkanie z dużą loggią w eleganckim apartamentowcu z 2020 roku. Doskonała lokalizacja - 150 m od Galerii Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

510 196 zł57 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 904 zł37 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł36 m² 12 647,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Marzy Ci się szybki dojazd do centrum, a jednocześnie spokój po pracy? Chcesz mieć wszystko pod ręką sklepy, szkoły, parki i komunikację? Tutaj znajdziesz idealną równowagę! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

307 765 zł33 m² 9 284,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

666 000 zł63 m² 10 543 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc| Nie płacisz prowizji- oferta deweloperska Oferta również możliwa do zakupu dla obcokrajowców(ukraina/białoruś/rosja)- nowe mieszkania do wprowadzenia. Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł105 m² 14 293,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wapienna

Bielsko-Biała,śląskie

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże jednopokojowe mieszkanie o pow. 34 m2. , zlokalizowane na 2 piętrze dwupiętrowego budynku przy ul. Wapiennej 6. Budynek mieszkalno- usługowy. Mieszkanie duże, rozkładowe. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

665 000 zł101 m² 6 584,16 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności Wyjątkowa oferta inwestycyjna w samym sercu Katowic - idealna pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Tychy,śląskie

420 000 zł56 m² 7 485,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Startfragment Komfortowe 3 pokoje z widokiem na zieleń Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m 2 , zlokalizowane w dzielnicy Stare Tychy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł50 m² 7 001 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,85 m w Stargardzie, osiedle Pyrzyckie, ul. Powstańców Warszawy. Pierwsze piętro w niskim, czteropiętrowym budynku. Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bończyka

Mysłowice,śląskie

558 000 zł65 m² 8 596,52 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji I brak pcc! Prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 64,91 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Włodkowica

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł50 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Znakomita inwestycja W nieruchomość mieszkalną! stopa zwrotu ok 10% W stosunku rocznym! Na sprzedaż kameralne, aż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbarska

Brzeg,opolskie

316 000 zł56 m² 5 632,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 56,10 m z dużym balkonem Brzeg, ul. Garbarska Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,10 m, zlokalizowane na 2. piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

596 619 zł64 m² 9 328 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł68 m² 12 031 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Południe Budynek: wielka płyta, ocieplony. Mieszkanie: dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

487 990 zł50 m² 9 806,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Aktualizacja - niższa cena! Na sprzedaż własnościowe, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku mieszkalnego, zlokalizowane w atrakcyjnej destynacji osiedla Słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

310 000 zł46 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Okazja! Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i środkowe mieszkanie w spokojnej części miasta 2 windy, balkon, 2 miejsca postojowe! Mieszkanie przytulne o powierzchni 46,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

945 000 zł70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Premium Estates oferuje jasne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane naprzeciwko osiedla Ozon na Górce Narodowej. Kraków, prądnik Biały. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku na ul. Macieja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

353 350 zł40 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 680 000 zł66 m² 25 454,60 zł/m²