dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

468 791 zł58 m² 8 083 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

289 000 zł49 m² 5 946,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Doskonałe miejsce dla rodziny chcącej mieszkać zarazem bardzo blisko centrum ale z dala od głównych ulic, w otoczeniu zieleni. Z racji trzech osobnych pokoi, idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karabuły

Kraków,małopolskie

1 263 790 zł115 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

516 600 zł69 m² 7 487 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

592 383 zł68 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

513 152 zł68 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Bielsko-Biała,śląskie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wojska Polskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 38 mkw, znajduje się na parterze niskiego bloku. Nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Stargard,zachodniopomorskie

289 000 zł67 m² 4 314,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny 3 pokojowy lokal mieszkalny położony w rejonie Starego Miasta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,99 m2 usytuowane na II piętrze niskiej kamienicy. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

299 000 zł47 m² 6 423,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, o powierzchnie 46,53 m2 położone na trzecim piętrze w niskim budynku w Opolu- śródmieściu. Mieszkanie po remoncie, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł35 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Zapraszam do zapoznania Z interesującą ofertą-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację-serdecznie polecam - , Licencja nr 16128 Idealna oferta dla studenta pary młodego małżeństwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

509 707 zł68 m² 7 496 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dąbrowskiego

Zielona Góra,lubuskie

266 000 zł54 m² 4 965,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe 4 pokojowe 53,57M2- ul. Dąbrowskiego Do sprzedania lokal mieszkalny położony na 1 I 2 piętrze w kamienicy na ul. Dąbrowskiego do odświeżenia co stwarza możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Plac Przymierza

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy Placu Przymierza.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ignuta

Wrocław,dolnośląskie

378 999 zł51 m² 7 431,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania trzypokojowego z dużym 30 -metrowym tarasem. Lokal o powierzchni 51,70 m2,w pełnym rozkładzie położony na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

954 111 zł78 m² 12 232 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

618 106 zł86 m² 7 187 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

549 000 zł51 m² 10 727 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania: mieszkanie z założoną księgą wieczystą przy ul. Białoprądnickiej (rejon Prądnik Biały) w bloku wybudowanym w 2018 r. o pow. 51.18 m.kw. jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, polecam Państwu na sprzedaż piękne, zadbane, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z tarasem i ogródkiem dostępne od ręki. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karabuły

Kraków,małopolskie

899 470 zł82 m² 10 969 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

446 250 zł30 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

412 685 zł45 m² 9 171 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

206 941 zł44 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,03 m 2 w Pile na os. Górnym. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa biura. Kupujący zwolniony z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

324 900 zł39 m² 8 330 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się we Wrocławiu przy ulicy Lubińskiej. Mieszkanie jest w stanie dobrym. Posiada nowe okna plastikowe oraz panele podłogowe. Ostatnie malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

782 619 zł70 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

609 548 zł63 m² 9 675 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

436 445 zł53 m² 8 235 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

459 264 zł36 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

411 648 zł43 m² 9 573 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

831 250 zł63 m² 13 194 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

488 157 zł56 m² 8 717 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

360 396 zł51 m² 7 067 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

543 685 zł56 m² 9 709 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

734 300 zł52 m² 14 121 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

512 025 zł68 m² 7 530 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdyni na Babich Dołach. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

378 000 zł48 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 z pięknym widokiem. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze. Osiedle Staszica. Pełna infrastruktura. Zielona i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

507 662 zł38 m² 13 373,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,96 m2 z ekspozycją na zachód, balkon o powierzchni 11,22 m2 Do mieszkania można dokupić garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

531 440 zł58 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

929 625 zł74 m² 12 563 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

353 795 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokoje * 54,43 m2 * I I