dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rosochy

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

182 000 zł61 m² 2 983,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bardzo dobra lokalizacja. Słoneczne, dwustronne mieszkanie, opomiarowane, czynsz+ogrzewanie+f.remontowy=385PLN. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jasnej kuchni, dużego przedpokoju z wnęką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

378 000 zł66 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bezpośrednio sprzedam! Polecam do sprzedaży ładne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 65,5 m2 na os.Bolesława Chrobrego. Mieszkanie położone jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł34 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie tuż przy samych Łazienkach Królewskich. Idealna lokalizacja. Standard bardzo dobry. Zabudowana 5m2 loggia. Miejsce parkingowe na podwórku. Cena do negocjacji! Okazja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

225 000 zł64 m² 3 515,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wymienione okna, drzwi wewnetrzne Porta, kaloryfery panelowe, gładzie, wymienione instalacje, na podłogach panele i płytki, kuchnia w zabudowie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Barlinek,zachodniopomorskie

215 000 zł78 m² 2 756,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe (księga wieczysta) w Barlinku przy ul. 11 Listopada 7, o pow. 77,8 m2. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku; składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Kożuchów,lubuskie

75 000 zł36 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal po remoncie - nowe okna, drzwi, panele, płytki w kuchni, przedpokoju oraz na balkonie. Ponadto w mieszkaniu pozostawiam umeblowaną kuchnię łącznie z lodówką. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

258 000 zł66 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Nietypowy układ mieszkania czyni je bardziej interesującym (duży pokój 28m2 w półkolu, kuchnia ok. 9m2 oraz mniejszy pokój ok. 16m2 są w pięciokącie), przedpokój w kształcie litery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

130 000 zł47 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ładnej okolicy, w pobliżu szkoła,plac zabaw,sklepy ,zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

197 000 zł35 m² 5 628,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

:dodatkowy opis Mieszkanie w nowym bloku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie jest funkcjonalne składa się z dwóch pomieszczeń. Jeden niezależny pokój oraz salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

150 000 zł77 m² 1 948,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pięknie polożone W uzdrowiskowej częsci lądka -zdroju.BARDZO CICHA STREFA ZE WZGLĘDU NA BLISKOŚĆ UZDROWISKA,Z JEDNEJ STRONY WIDOK NA RZEKĘ A Z DRUGIEJ NA LAS (30M) lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Marki,mazowieckie

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Ciche przytulne 4-pokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 63m2, położone na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku wielomieszkaniowym. Mieszkanie z balkonem, dwustronne północ-południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Paczków,opolskie

120 000 zł53 m² 2 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okna sa plastikowe ,lazienka nowa w kafelkach,nowa instalacja elektryczna i wodna.Ogrzewanie elektryczne i oprocz tego piece,odremontowane ,tylko do odswierzenia -cena do uzgodnienia moj email;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku na ul. Basztowej. Mieszkanie składa się z trzech dużych pokoi, osobnej kuchni, osobnej łazienki i ubikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Zabrze,śląskie

180 000 zł64 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie kuchnia z salonem 20m2,duża sypialnia oraz pokój 9m2. 10 min.samochodem do Katowic i blisko do wszystkih miast aglomeracji. Widok z okna na łąki i lasek,spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

110 000 zł28 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przytulna kawalerka, idealnie zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, 5min. pieszo do stacji pkp, w bloku z cegły, jest to mieszkanie na poddaszu, składające się z 1 pokoju 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Miejsce Piastowe,podkarpackie

100 000 zł53 m² 1 886,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

cicha i spokojna okolica, 4a ogrodu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Zabrze,śląskie

100 000 zł33 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jest połozone w bliskiej okolicy Politechniki Śląskiej,blisko do centrum,przychodni,przedszkola,komisariatu,parku.Spokojna cicha okolica,wyjście z klatki nie prowadzi na ulice więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Ińsko,zachodniopomorskie

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m kw,umeblowane,kuchnia oddzielna,pełno własnościowe. C.O etażowe,konwektorowe, na miedzi. Do mieszkania przynależy piwnica, suszarnia oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie po kapitalnym remoncie,kuchnia w zabudowie,oraz szafa w sypialni .Mozliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Miłkowice

Miłkowice,dolnośląskie

165 000 zł76 m² 2 171,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Miłkowicach 76m2, 3 pokojowe, na pierwszym piętrze (rozkładowe), środkowe, ciepłe, słoneczne po generalnym remoncie w 2006r wymaga ewentualnie odświeżenia. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Zawiercie,śląskie

140 000 zł56 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

wyposaz.kuchnia i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Święcickiego

Szamotuły,wielkopolskie

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie, trzypokojowe, z dużym balkonem, łazienka i toaleta oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Będzin,śląskie

76 000 zł43 m² 1 767,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Odstąpię partycypację mieszkania typu tbs. Mieszkanie Z oknami na południową stronę,bardzo słoneczne,widne Z pięknym widokiem na ogródki działkowe (nie na bloki)w bardzo dobrym stanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

311 000 zł72 m² 4 319,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 72 m 2 w Kątach Wrocławskich, w budynku z 2007 r.,rozkładowe, z tarasem (23 m 2) i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie własnościowe 40m2 na ulicy górników w bloku 4- piętrowym, pełne umeblowanie wraz ze sprzetem agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 1 pokojowe 36 metrów, po remoncie, gotowe do zamieszkania. Oddzielna i wyposażona kuchnia. Mieszkanie z balkonem. Okolica spokojna przy ul. Jemiołowej - dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Poniatowa,lubelskie

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

obok bloku przystanek, sklepy spożywcze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kleosin

Kleosin,podlaskie

219 000 zł60 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

:dodatkowy opis Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu 60m2, położone w Kleosinie. Mieszkanie na parterze z balkonem typu loggia, położone w czteropiętrowym bloku. Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Giszowiec

Katowice,śląskie

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! mieszkanie na giszowcu! Do sprzedania ładne mieszkanie o powierzchni 60,4 m2 położone w Katowicach dzielnica - Giszowiec. Mieszkanie znajduje sie na 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

160 000 zł57 m² 2 807,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena Oferujemy Państwu mieszkanie w Bytomiu Śródmieściu przy ul.Pułaskiego -57m w cenie 160 000 zł. Mieszkanie mieści się na 1 -szym piętrze 4-ro piętrowego bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Tarnobrzeg,podkarpackie

148 000 zł46 m² 3 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie 4,5 roku temu (wymieniona cała elektryka i instalacja wodna, wymienione piony, nowy piecyk do ciepłej wody, położona gładź, glazura, gres, nowe drewniane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białostocka

Lublin,lubelskie

519 000 zł89 m² 5 831,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Pilnie sprzedam słoneczne i przytulne mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy. Mieszkanie dwupoziomolwe komfortowe, bardzo zadbane. Nie wymaga nakładów finansowych. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

145 000 zł46 m² 3 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie przy ul.Małopolskiej w Gorzowie Wlkp. o powierzchni 46m2. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe, pomieszczenia ustawne (nie ma pomieszczeń wąskich ani przechodnich),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie nie wymaga dużego wkładu finansowego- odmalowanie ścian. Nowe okna, wykładziny, drzwi, łazienka i kuchnia po remoncie. Niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Łapy,podlaskie

95 000 zł32 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe.Położone w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Włocławek,kujawsko-pomorskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe (M-4) o powierzchni 60m2, znajdujące się na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym z cegły z 1993 r. w Centrum miasta, przy ul. Reja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szombierki

Bytom,śląskie

120 000 zł57 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

urocze mieszkanie 3 pokoje sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zakopane

Zakopane,małopolskie

975 000 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam Mam do sprzedania Luksusowy Apartament znajdujący się w Kościelisku. Apartament Przy Dolinie ma powierzchnie 78m2. Składa się z Salonu w którym znajduję się skórzana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie po remoncie .W pobliżu przedszkole ,szkoła ,gimnazjum ,basen ,plac zabaw ,sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarska

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

85 000 zł58 m² 1 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Fajne słobneczne mieskzanie w K-Koźlu porcie skladajace sie z 1 pokoju okolo 30 metrow oddzielenj kuchni okolo 15 metrow z ktroej jest wyjsce na taras i spizarke. mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Bielawa,dolnośląskie

179 800 zł62 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Plac zabaw przed blokiem, boisko, piękna zieleń ,cisza i spokój, budynek docieplony, 2 piwnice, w promieniu 200 m przedszkole, szkoła podstawowa nr 10, gimnazjum. Aquapark silownia sauna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij