dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

405 000 zł27 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Studio przy ul. Długiej. Lokalizacja: stare Miasto ul. Długa jedno z bardziej rozpoznawalnych lokalizacji w Krakowie. Spacerem kilka minut do Rynku Głownego, na bazar, planty liczne urzędy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, piętro 6/8 w budynku z 1993r. przy ulicy Balkonowej na Targówku. Mieszkanie idealne dla rodziny lub pary ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

449 000 zł78 m² 5 756 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona Proponujemy Państwu komfortowe mieszkanie w centrum Opola, bezczynszowe, dwupoziomowe o powierzchni 111 m2, w tym użytkowe około 78 m2, z dużym balkonem 6,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 57m 2 mieszczące się na 3. pietrze w bloku na Kapuściskach. W cenie garaż murowany w pobliżu bloku. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

349 000 zł52 m² 6 746,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam do zakupu bardzo ładnie urządzone mieszkanie o powierzchni 51,73 m2 usytuowane na drugim Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

744 114 zł51 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon 2 pokojowy, luksusowy apartament nad rzeką. 2 pokojowy apartament o powierzchni 50,62m2 znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł66 m² 5 842,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania mieszkanie 3- pokojowe, w świetnej lokalizacji oraz bardzo atrakcyjnej cenie, ul. Lewakowskiego. Informacje O mieszkaniu: -Powierzchnia mieszkania to 65,9 m2. -Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

525 000 zł63 m² 8 280,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pośrednikom dziękuję Właściciel sprzeda bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe o pow.63,40 mkw. zlokalizowane na ul. Obozowej dzielnica Ruczaj ,drugie piętro W trzypiętrowym bloku Z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Pruszkowie. Znajduje się na 7 piętrze. Blok posiada windę. Mieszkanie gotowe do wprowadzenie. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Składa się następująco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w cichej, spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu Różanka. W pobliżu znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, lokali usługowych, gastronomicznych. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł62 m² 8 907 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 61,75M2, 3 pokoje, józefosław, ul.FENIKSA (Józefosław, mazowieckie, Feniksa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

662 670 zł72 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z największych polskich deweloperów. Obecny jest w 17 miastach. Zdobył liczne nagrody, m.in. I miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

532 195 zł78 m² 6 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Górczyn, ulica Dmowskiego. Inwestycja obejmuje nowoczesny budynek z podziemną halą garażową, w którym znajduje się 50 komfortowych lokali w układach 1- 2- i 3-pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Orląt Lwowskich

Wrocław,dolnośląskie

495 405 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski gotowa inwestycja Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2 pokojowe, bezpieczna inwestycja w centrum Wrocławia w nowo wybudowanej inwestycji. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

609 000 zł61 m² 9 965,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż prestiżowe mieszkanie w spokojnej okolicy na Woli Duchackiej Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń po remoncie generalnym Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł93 m² 6 291,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rozkładowe, widne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 93,30 m2 położone na warszawskiej Białołęce przy ul. Trąby. Mieszkanie posiada dwie księgi wieczyste-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chrzanowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

284 999 zł75 m² 3 815,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Oferta na wyłączność. Niższa cena! 4 pokojowe mieszkanie na Przylesiu. Powierzchnia 74.70 m2 z loggią, blok czteropiętrowy. Mieszkanie funkcjonalne, dwustronne podzielone na dwie strefy, dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł161 m² 20 211,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży luksusowy apartament w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w strzeżonym budynku. W skład mieszkania wchodzi: znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł72 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni ok. 72m 2 mieszczące się na parterze w bloku w Fordonie na osiedlu Szybowników. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Białystok,podlaskie

287 000 zł40 m² 7 086 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Posiadamy w ofercie mieszkanie dwupokojowe położone na wysokim parterze we wspólnocie na ul. Kołłątaja. Wspólnota jest ogrodzona, objęta monitoringiem. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

510 815 zł59 m² 8 658 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Bielsko-Biała,śląskie

385 000 zł54 m² 7 123,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować nowe, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,05 m2 z ogrodzonym ogródkiem, dużą komórką lokatorską i miejscem postojowym. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

305 000 zł51 m² 6 036,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z dużą antresolą w Centrum. Idealne dla pary, rodziny lub pod inwestycję Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Stargard,zachodniopomorskie

225 000 zł80 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,3 m2 usytuowane na II piętrze w niskim bloku na osiedlu Lotnisko. W skład nieruchomości wchodzą: - przedpokój - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł91 m² 3 735,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję w zabudowie szeregowej realizowaną w Rzeszowie przy ulicy Sikorskiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

350 000 zł62 m² 5 620,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w Opolu w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze o pow.62,27 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Starołęka

Poznań,wielkopolskie

1 500 000 zł193 m² 7 772 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ani podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego, niezwykłego apartamentu o powierzchni użytkowej 191,48 m2, z przynależnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

768 500 zł127 m² 6 059,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy tuż przy rzece! Oferowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

519 000 zł48 m² 10 727,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu piękne, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na II piętrze w IX piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Bolesławiec,dolnośląskie

279 000 zł57 m² 4 869 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Patron Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 57,3 m z piękną, dużą piwnicą, położonego na I piętrze na ul. Staszica w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mangalia

Warszawa,mazowieckie

738 000 zł52 m² 14 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje mieszkanie znajdujące się w 8-piętrowym budynku z 2020 roku o minimalistycznej architekturze, zlokalizowany w sercu Mokotowa. Do dyspozycji mieszkańców jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

394 912 zł67 m² 5 898,61 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66,95 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji na Pobitnie. Uwaga! To ostatnie dostępne mieszkanie w całej inwestycji - wszystkie inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

343 026 zł58 m² 5 865,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjatkowe miejsce w Rumi czeka na Ciebie odbiór III kwartał 2021!mieszkania o powierzchni od 30 do 75 m kw. to lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, z balkonem lub tarasem.Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

379 000 zł47 m² 8 096,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce! W górskim klimacie! Prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górna

Łódź,łódzkie

213 000 zł28 m² 7 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Gónej nieopodal Ronda Lotników Lwowskich. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyganerii

Tychy,śląskie

176 000 zł36 m² 4 821,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ul. Cyganerii mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 36.5 m 2 , na które składają się kuchnia, pokój oraz łazienka. Łazienka w glazurze, z wanną oraz zasłoną prysznicową.