dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Lubań,dolnośląskie

187 000 zł68 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Piast. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga praktycznie żadnego wkładu finansowego. Łazienka i toaleta osobno, przesrtonny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

656 000 zł77 m² 8 519,48 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szanowni zainteresowani zapraszamy do kupna naszego mieszkania na Mokotowie o powierzchni 77m2! Cena 656.000 zł Mieszkanie zawiera się w inwestycji JW. Construction Holding S. A. , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł78 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z 2007 roku, częściowo umeblowane (całkowicie wyposażona kuchnia, łazienki, kabina z sauną parową). Dwa schowki gospodarcze (jeden na poziomie mieszkania - 2,5m2, drugi na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wygoda

Białystok,podlaskie

213 000 zł41 m² 5 195,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w bloku z nowszej cegły położone blisko centrum.Do każdego pomieszczenia wejście z korytarza.Mieszkanie gotowe do zamieszkania(ewentualne odmalowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Poręba,śląskie

95 000 zł40 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie z ciemną kuchnią z niewielkim okienkiem do pokoju, okna na południową stronę, z widokiem na las i ogrody działkowe. Okna plastikowe, na podłodze panele i płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie 2-pokojowe, 38m2, na osiedlu Przyjazni-Winogrady. Mieszkanie na 9 piętrze, w stanie dobrym Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, ciemnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łużyckie

Świebodzin,lubuskie

158 000 zł51 m² 3 098,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie bez umeblowania, do remontu w spokojnej dzielnicy, ładnie usytuowane. Cena do negocjacji. Wolne od 17.V.2010. Blok po remoncie, ocieplony, monitoring, wszystkie okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 48m2 blisko centrum Gniezna, usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego budynku powstałego w 2006r. Mieszkanie o wysokim standardzie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojwe o powierzchni 62m2 znajdujące się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 80 na Bieżanowei przy ul. Mała Góra. Niercuhomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze, dwustronne, w strefie uzdrowiskowej. W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkole. Okolica cicha, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dobiegniew

Dobiegniew,lubuskie

160 000 zł77 m² 2 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pilnie i tanio sprzedam duże mieszkanie (77m2), usytuowane na piętrze w jednopiętrowym, dwurodzinnym, wolno stojącym budynku. Posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, strych, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tomaszowo

Tomaszowo,lubuskie

79 000 zł47 m² 1 680,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Cena do negocjacji. Sprzedam pilnie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koniecpolskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Osiedle z monitoringiem, 800m do morza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sandomierz

Sandomierz,świętokrzyskie

180 000 zł58 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzeadam mieszkanie w Sandomierzu na I piętrze przy ulicy Mickiewicza 3 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc, duży balkon. Blisko szkoła , sklepy ,banki, kryty basen, apteka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Wołomin,mazowieckie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bardzo ładne w centrum Wołomina na I piętrze w bloku cztero pietrowym. Wszędzie blisko. Kuchnia z nowoczesna zabudową + agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

135 000 zł42 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Komfortowe mieszkanie w centrum turystycznego miasteczka na Warmii. Mieszkanie bezczynszowe, klimatyzowane. Cieche i bezpieczne. Świetna lokata kapitału.Mozliwe jest wykorzystanie mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilda

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł81 m² 5 543,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, o bardzo dobrym standardzie dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81 m2 na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Radom,mazowieckie

169 000 zł52 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

bardzo pilnie. cena do uzgodnienia. widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kraśnik Fabryczny

Kraśnik,lubelskie

210 000 zł62 m² 3 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych, nowe okna, łazienka po generalnym remoncie, podłogi:terakota, panele, ściany: gładź, glazura, kuchnia umeblowana, w przedpokoju dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

300 771 zł58 m² 5 185,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Gliwicach. Niezwykła architektura, niska zabudowa, doskonała lokalizacja Teraz promocja cenowa do -10% taniej. Szczegóły na Zapraszamy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Andrychów,małopolskie

108 000 zł36 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie znajduje się w bloku wspólnoty mieszkaniowej przy ul.Metalowców 18 w Andrychowie -III piętro. Widna duża kuchnia w kształcie litery "l"/możliwość adaptacji części kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymały

Bytom,śląskie

170 000 zł51 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie usytuowane w budynku dwu klatkowym. Okna nowe, na gwarancji. Wokół budynku bardzo dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

86 500 zł28 m² 3 089,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe położone w Chorzowie- dzielnica Klimzowiec. Mieszkanie usytuowane jest na 8-mym piętrze w bloku wielorodzinnym. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 3 pokojwe o powierzchni 54m2 znajdujące się na parterze w bloku z lat 80 przy ul. Powstańców na Prądniku Czerwonym. Nieruchomość składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł114 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Serdecznie polecam na sprzedaż luksusowo urządzony apartament, o powierzchni 114 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze eleganckiej kamienicy na Jeżycach. 4 komfortowe pokoje, estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdynia centrum Świętojańska 2 pokoje zmywarka pilot bezplatny parking okazja okazja! Cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta / Mieszkanie dla inwestora. Do sprzedazy komfortowe mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbrzeżna

Stronie-Wieś,dolnośląskie

69 000 zł38 m² 1 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, tanie w utrzymaniu, piękna okolica. W pobliżu przedszkole, liczne sklepy. Widok z balkonu wychodzi na plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Misiągiewicza

Przeworsk,podkarpackie

202 000 zł72 m² 2 805,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 72,15 m. kw. Mieszkanie znajduje się w bloku na ul. Misiągiewicza. W okolicy sklepy, szkoła, kościół, plac zabaw, miejsca parkingowe I garaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł47 m² 10 106,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, z balkonem o pow. ok 6 m2, z możliwością dokupienia miejsca garażowego w tym samym budynku. Mieszkanie jest nowe stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Puławy,lubelskie

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

duże pokoje, duży przedpokój, balkon i kuchnia, oddzielna łazienka i wc, miejsce parkingowe wykupione, blisko klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 znajdujące się na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2004 przy ul.Radzikowskiego na Krowodzry. Niercuhomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 22 Lipca

Gliwice,śląskie

132 000 zł36 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie słoneczne, ciepłe , położone w spokojnej dzielnicy Łabęd, własnościowe z księgą wieczystą. Blisko do kościoła, szkoły, banku pko, przystanku komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

219 560 zł44 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu nowy apartament o wysokim standardzie w kameralnym budynku Villa Izera w Szklarskiej Porębie. Apartament posiada bardzo ustawny rozkład. Z okien drzwi tarasowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym, blisko- 1 przystanek do metra Ratusz. W budynku po wymianie instalacji wod-kan.,instalacja gazowa, w tym roku planowane malowanie klatki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie przy centralnym placu dzielnicy Fikakowo, dzielnicy cichej i zawsze zadbanej w miejską zieleń. W pobliżu przedszkola,szkoły i centrum lidla, oprócz innych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiadukt

Białystok,podlaskie

238 500 zł53 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja przy ulicy Wiadukt na osiedlu Nowe Miasto.Mieszkania zlokalizowane na powtarzalnych kondygnacjach mieszkalnych od 1 do 8 piętra.Na wyposażeniu lokalu:drzwi antywłamaniowe, stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Głubczyce,opolskie

240 000 zł73 m² 3 287,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe bezczynszowe(wspólnota mieszkaniowa miesięcznie opłaty 200zl)3-pokojowe 73m2. Nowe (gładzie gipsowe, wymienione okna w tym dwa od ulicy z szybą pancerną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 38,40m 2 pokoje z kuchnią , łazienka. Osobne wejścia do pomieszczeń Na 1 piętrze środkowe blok 4 piętrowy ocieplony spokojna dzielnica blisko do centrum.Blisko przychodnie,sklepy (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Białystok,podlaskie

209 000 zł47 m² 4 446,81 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47.5m2 , dwupokojowe- niezależne , zabudowy- kuchni-łazienki-pokoi , nowe okna ,po remoncie , podłogi w kuchni łazience i korytarzu - terakota ,podłogi w pokojach mozaika ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

255 000 zł56 m² 4 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzy pokoje (18, 10, 8m2) , kuchnia 8m2 , łazienka 4m2 i osobne wc. Na podłogach w pokojach panele , ściany malowane, kuchnia , łazienka i wc w glazurze i terakocie, nowe okna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij