dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Snycerska

Kraków,małopolskie

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedaży mieszkanie 1 pokojwe o pwierzchni 30m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z1980 roku przy ul. Snycerskiej na Prokocimiu. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaski

Piaski,podlaskie

237 000 zł56 m² 4 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

:dodatkowy opis Mieszkanie dwu pokojowe na II piętrze przy ul. M.C. Skłodowskiej ( blok czteropiętrowy, cegła, stoi szczytem do ulicy). Duży pokój z wnęką. Mniejszy pokój dł. 4,60 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,2 m 2 ciepłe z balkonem, znajdujące się na 3 piętrze budynku 4 piętrowego. Okolica cicha, blisko centrum, park. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

143 000 zł43 m² 3 325,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie, usytuowaną na czwartym piętrze. Klatka schodowa zadbana, nowe drzwi zewnętrzne oraz domofon. Drzwi do piwnicy zamykane, odnowiona winda. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Syców,dolnośląskie

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym remoncie. Łazienka w całości wykafelkowana. Ogrzewanie centralne-gazowe. Na podłogach deska Barlinek i ceramika. W mieszkaniu pozostawiamy nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

:dodatkowy opis Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na poszukiwanym osiedlu Nowe Miasto. Bardzo dobre połączenie z centrum miasta. Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład. Trzy oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Daszyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

100 000 zł35 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość o powierzchni 34,6 m2 położona 50 metrów od Rynku. Parter kamienicy, idealnie nadaje się także na lokal użytkowy. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Żary,lubuskie

350 000 zł132 m² 2 651,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże, słoneczne mieszkanie w centrum miasta, w bocznej uliczce. Trzy pokoje , w tym salon 40-sto metrowy z wejściem na 20-sto metrowy taras.Ogrzewanie własne ,gazowe. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wąbrzeźno

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

69 000 zł47 m² 1 468,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w centrum Wąbrzeżna, do dowolnej adaptacji. Centralne ogrzewanie olejowe, w tym roku będzie zmienione na tańsze gazowe. Blisko rynku, z podwórkiem. Wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Olkusz,małopolskie

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Duze, ladne, przestronne mieszkanie 60,4m kwadratowe, 3 pokoje + kuchnia, osobna ubikacja! Bardzo wygodnie usytuowane, blisko szkola, przedszkole, sklepy, przychodnia zdrowia! wszytskich chetnych zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy Panstwu do zaoferowania rozkladowe,ustawne,sloneczne mieszkanie usytuowane na osiedlu Zabobrze I.Powierzchnia mieszkania 48 mkw na ktara skada sie: sloneczny salon z wyjsciemna balkon, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślusarska

Białystok,podlaskie

216 000 zł42 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w bloku z cegły zlokalizowane na Osiedlu Młodych. Doskonała lokalizacja. Bardzo dobre połączenie z centrum miasta. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Gdańsk,pomorskie

245 000 zł53 m² 4 622,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy , dojazd do centrum komunikacją miejską - autobus i tramwaj - 15 min. Dojście do plaży - 17 min. Sklepy , apteki , fryzjer , salon kosmetyczny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka II

Lubań,dolnośląskie

115 000 zł48 m² 2 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na II piętrze. Ciepłe, niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe składające się z salonu (19m2), widnej dużej kuchni (9m2) i łazienki na dole, dwóch sypialni (14 i 9m2), łazienki i garderoby na górze. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucznicza

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, z możliwością wydzielenia osobnej kuchni, mieszczące się na wysokim parterze w ocieplonym wieżowcu. Mieszkanie odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Zabrze,śląskie

140 000 zł47 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania ustawne i jasne mieszkanie położone na 7 p. w wieżowcu z windą. Na półpiętrze zsyp na śmieci.Dobra lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu środki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Sosnowiec,śląskie

140 000 zł51 m² 2 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nowe,plastikowe okna.Do wykonania ogrzewanie -mieszkanie było ogrzewane przy pomocy pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rypin,kujawsko-pomorskie

65 m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Witam Państwa. Sprzedam mieszkanie w Rypinie na ul. Wojska Polskiego 7.Zalety lokalu: parter, środkowe mieszkanie,cieple; cicha , spokojna okolica, w pobliżu zaledwie kilka bloków, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Możliwość przerobienia na 2 pokoje z aneksem kuchennym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica przedwojena z 1924 roku na Starej Ochocie w pobliżu Placu Narutowicza. Kamienica po wymianie pionów wodnych i kanalizacyjnych. Mieszkanie wysokie, ponad 3 m, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Jawor,dolnośląskie

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dmowskiego w Jaworze, powierzchnia 56,4m2, 2 piętro. Składa się z pokoi 20m2, 10,5m2, 8m2, jasnej kuchni 7,8m2, łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Osiedle zamknięte strzeżone wybudowane z cegły w 200 roku. Niska czteropiętrowa zabudowa. Budynki wyposażone w windy. Na terenie osiedla dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone blisko centrum.Dojście do parku oraz galerii handlowej zajmuje ok.10 minut.Blisko jest żłobek,przedszkole,sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Różanka

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow 51mkw usytuowane na piętrze czwartym budynku V kondygnacyjnego z 1978roku. Śliczne, komfortowe i wygodnie urządzone. Lokal w pełni rozkladowy. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łupowo

Łupowo,lubuskie

105 000 zł50 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 6km od Gorzowa Wlkp. oddzielnie w-c, piwnica 10m Osiedle w sąsiedztwie lasów,ciche i spokojne. cena do negocjacji. tel kontaktowy:   Wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 30 Stycznia

Tczew,pomorskie

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe, 52 m2. Jest to nowe budownictwo nie daleko centrum miasta. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie wraz z garazem, ktory nie jest wliczony w cene. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Bielsko-Biała,śląskie

210 000 zł69 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała, rejon ul. Cieszyńskiej, sprzedam mieszkanie 69 m z widokiem na szyndzielnię, 3 pokoje, osobno kuchnia, łazienka z wc , duży balkon ok. 6 m. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Przemków,dolnośląskie

110 000 zł51 m² 2 156,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie W przemkowie na osiedlu huta - karpie (tzw. Nowe bloki) W cichej I spokojnej okolicy do zamieszkania od 01.06.2010 MIESZKANIE O POWIERZCHNI 51,2 MKW NA III PIETRZE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Świdnica,dolnośląskie

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* jednopokojowe o pow. 35,6 m2. * i piętro, balkon w Świdnicy oś. Zawiszów. * mieszkanie do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Białystok,podlaskie

206 000 zł42 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sympatyczne dwupokojowe mieszkanie w bloku z nowszej cegły. Na podłogach panele/ wykładzina/terakota; ściany gładkie. Pokoje ustawne, po remoncie. Kuchnia do wykończenia. Lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

127 000 zł46 m² 2 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w centrum Jastrzębia Zdroju, spokojna okolica, blisko szkoły i przedszkola, w okolicy galerii handlowych. Mieszkanie w 4-piętrowym budynku, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kochanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedam wlasnosciowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 na os.Kochanowskiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie:okna, kaloryfery, instalacja elektryczna, panele, terakota, piecyk gazowy itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Puszcza Mariańska

Puszcza Mariańska,mazowieckie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, posiadam mieszkanie w Puszczy Mariańskiej o powierzchni 60 m2, w którego skład wchodzą 2 sypilnie, salon, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z oknem, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Borki

Radom,mazowieckie

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

możliwość rozdzielenia na 2 mniejsze pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,o wysokim standardzie, do mieszkania przynależy piwnica,suszarnia,działka. Mieszkanie posiada dwa pokoje, wiekszy 20 m. mniejszy 12 m. ,kuchnia 8 m. ,łazienka 4 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spokojna okolica, w pobliżu park, sklep, apteka, przychodnia lekarska, przedszkole, autobus. W okół budynku dużo zieleni i plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie z widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

185 000 zł71 m² 2 605,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w dobrym stanie, dobra lokalizacja w pobliżu: szkoły, kościół, szpital, przystanki, centrum handlowe. Wysoki parter, osobno wc. Możliwość połączenia kuchni z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Kwidzyn,pomorskie

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

W centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Zamość,lubelskie