dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Piaseczno,mazowieckie

585 000 zł74 m² 7 905,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie od strony wsch, połud. zach. Bardzo ciche. Do mieszkania przynależą 3 balkony i miejsce postojowe w garażu. W bloku siłownia, fitness. Obok bazarek, sklepy, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Właściciel sprzeda mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w kompleksie Angel City w samym centrum Krakowa.3 piętro, 53,5 m2, okna z widokiem na ulicę Pawię. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kawice

Kawice,dolnośląskie

160 000 zł74 m² 2 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w domu wielorodzinnym na parterze z osobnym wejściem do mieszkania, 74 m2, 4 pokoje(22, 11, 11 i 8 m2), kuchnia, łazienka, C.O. Dwie piwnice + komórka na poddaszu +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Królewska

Puławy,lubelskie

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwu-pokojowe położone na 1 piętrze w spokojnej i cichej dzielnicy przy skwerze i parku Czartoryskich w Puławach. Składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

185 000 zł28 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Nowa cena! bez prowizji, sprzedaż od właściciela! kw!wykupiony grunt! Sprzedam kawalerkę na osiedlu Jagiełły, rok budowy 2000, powierzchnia 28,5 m2, niezależna jasna kuchnia 7,5 m2, umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Gdynia,pomorskie

259 700 zł49 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z 1994 roku. Dwa pokoje 20m2, 10m2, kuchnia 7,5m2, łazienka 5,5m2, korytarz 6 m2. Cicha i spokojna okolica. Piwnica ok. 8 m2. Czynsz latem 390, zima 570 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze w domu wielorodzinnym,w cichej i spokojnej części Oleśnicy,na ul Dąbrowskiego 49\1.Sypialnia ,duzy salon,pokój,łazienka i kuchnia-nowa Ikea ,fronty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Gorzowie Wlkp. os. Dolinki, (widok) Polecam mieszkanie w doskonałej lokalizacji miasta,spokojni sąsiedzi, mieszkanie jest naprawde ciche. 2-minuty jazdy do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł71 m² 3 943,66 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w systemie tbs.4piętro ,71m2.Piękne 3 pok.,2sypialnie 12,5m2,salon z aneksem.2 balkony,łazienka+toaleta.Do mieszkania przynależy komurka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalnie rozłożone mieszkanie 2 pokojowe (58 m2 + 7 m2 taras) w apartamentowcu z 2005r na osiedlu Słoneczny Skwer. Mieszkanie położone w cichej, spokojnej okolicy dzielnicy Ochota na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kościuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł133 m² 1 165,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spoldzielcze wlasnosciowe 5-cio pokojowe 133,52 m2 Mieszkanie w centrum miasta usytuowane na 2 pietrze w zadbanej kamienicy ocieplonej od strony pieknego duzego podworza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł72 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Sprzedam mieszkanie na ulicy Belwederskiej w zamkniętym osiedlu dawnych prominentów. Budynek znajduje się wewnątrz osiedla co zapewnia ciszę i świeże powietrze. Osiedle jest administrowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Skarżysku Kamiennej, 3.000 za 1mkw, pow. 58,3mkw, 1 piętro, ul. Sokola. - 3 pokoje - 2 przedpokoje - widna kuchnia (zabudowana) - łazienka, wc (osobno) - duży balkon - nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

30 000 €34 m² 882,35 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! Nowe: okna plastikowe, drzwi drewniane, plyty podlogowe, kafelki w kuchni, lazience i wc. Nowa instalacja wodna, gazowa oraz elektryczna. Nowe meble pokojowe robione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szablowskiego

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w nowoczesnym kompleksie Królewska Podkowa w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość o powierzchni 150m2 znajduje się na parterze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malików

Kielce,świętokrzyskie

153 000 zł42 m² 3 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

wokół dużo zieleni,polne dróżki na spacer do lasu,blisko przystanek,kościół,sklepy,niedaleko piękna nowoczesna szkoła na Ślichowicach z basenem dla dzieci i dorosłych,dzieci dowożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgodna

Kalisz,wielkopolskie

105 000 zł49 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica 3 kondygnacyjna z cegły; 2 klatkowa. Mieszkanie 49 m2, i piętro - dwa pokoje, duża kuchnia, łazienka, korytarz, piwnica. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne, nieumeblowane, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagłoby

Łódź,łódzkie

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej okolicy blok jest ogrodzony dostepna komórka oraz garaż .Mieszkanie w super stanie cena do negocjacji .Naprawde warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

343 000 zł47 m² 7 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe (wysoki parter) w nowym budownictwie na Krzykach przy ul. Krzyckiej zlokalizowane niedaleko Parku Południowego, centrum Handlowego na Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ełk,warmińsko-mazurskie

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Okazja Centrum. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 na 3 piętrze, umeblowane gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Lublin,lubelskie

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

sprzedaż bez pośredników, cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

512 000 zł45 m² 11 377,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio sprzedam dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze budynku (z windą) położonego w odległości 150 m od stacji metra Kabaty oraz zabytkowej Kasztanowej Alei, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zatorze

Gliwice,śląskie

245 000 zł84 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

słoneczne (południe, wschód i zachód), 3-pokojowe mieszkanie, wysoki parter, przestronna kuchnia z miejscem na jadalnię, okna częściowo wymienione, ogrzewanie etażowe, bojler elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Kraków,małopolskie

495 000 zł64 m² 7 734,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Żabiniec, ul. Reja, osiedle bardzo ciche, z dużą ilością zieleni. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (zarówno tramwaje jak i autobusy). W pobliżu znajdują się: sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 900 zł60 m² 1 665 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ladne mieszkanie w centrum niedlugo po remonie( meble w kuchni na wymiar, plytki gresowe na podlodze , glazura w lazience na scianach, centralne ogrzewanie na wegiel piec w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Konstytucji 3 Maja

Starogard Gdański,pomorskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe,60m2,3-piętro na os.Konst.3Maja.Zadbane,ciepłe(zwroty za ogrzewanie),słoneczne z widokiem na plac zabaw dla dzieci.W mieszkaniu jest oddzielna łazienka i toaleta,balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

228 000 zł64 m² 3 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilnie sprzedam mieszkanie na poddaszu na Osiedlu Tczewskie Łąki. Mieszkanie zaprojektowane na 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka,przedpokój, dwa balkony. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 22 Lipca

Orzysz,warmińsko-mazurskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie I-sze piętro, blok ocieplony w 2009r. 2 pokoje. Duży pokój 25 m przedzielony lekką ścianką na 2 mniejsze dla dzieci. Cena do negocjacji. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorlice

Gorlice,małopolskie

167 000 zł48 m² 3 479,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Częściowo umeblowane, okna pcv, kablówka,Internet, duża piwnica, balkon, bardzo ciche. W pobliżu szkoła, obok polanka przy zadrzewieniach, nowo wybudowany parking. Dodatkowe informacje pod nr tel:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Skwierzyna,lubuskie

150 000 zł58 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku w centrum Skwierzyny o powierzchni 58 m2. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta oddzielnie. Blok nad rzeką Wartą 3 pietro. Pilne! Kontakt pod nr telefonu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

169 000 zł62 m² 2 725,81 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga super oferta! mieszkanie po generalnym remoncie , położone w centrum o/m Kazimierza wielkiego w pobliżu szkoła , przedszkole , przychodnie lekarskie , oraz cała sieć obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Panewniki

Katowice,śląskie

277 000 zł81 m² 3 419,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze w bloku położonym w Katowicach - Panewnikach. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wanną osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

203 928 zł46 m² 4 395 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice. Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka.Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

200 000 zł67 m² 2 985,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu. Ustawne 3 pokoje, duzy przedpokoj, oddzielne lazienka, wc. Maly schowek kolo w.c. Mieszkanie z duzymi mozliwosciami aranzacyjnymi. Propozycja dla tych, ktorzy od podstaw chca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł90 m² 10 433,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w apartamentowej inwestycji na Muranowie. Budynek z ochroną, wewnątrz osiedla duże patio, plac zabaw, alejki i zieleń. Budynek w II linii zabudowy od ulicy, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

199 000 zł56 m² 3 553,57 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bloku na os. 1000-lecia w Katowicach. Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

178 000 zł62 m² 2 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Cena uwzględnia zabudowe kuchenną ze sprzętem AGD i zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

230 878 zł55 m² 4 175,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

170 000 zł33 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Wygodna kawalerka, w pobliżu Gimnazjum Akademickiego. Wysoki parter. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaprów

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł119 m² 6 554,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament nadający się pod działalność gospodarczą, w budynku firmy o różnorodnym profilu prowadzą działalność biurową i medyczną. Apartament w Oliwie na ostatnim (trzecim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waleniowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

173 000 zł39 m² 4 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne mieszkanie M-2 o powierzchni 39m2. Składa sie z: pokoju 21m2, kuchni 11m2, przedpokoju 3m2 oraz łazienki razem z wc 4m2. Mieszkanie z loggią na drugim piętrze.