dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł69 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stan bardzo dobry,balkon,okna pcv,glazury,kuchnia widna,blok ocieplony.WOLNE

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie,balkon,okna pcv,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Kwidzyn,pomorskie

306 800 zł118 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

.Mieszkanie dwupoziomowe na osiedlu "nad Liwą", pięknie położone. Mieszkanie wymaga niewielkiego odświeżenia np. wycyklinowania sosnowej podłogi. W dolnej części mieszkania znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

70 000 zł26 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

M-1 okna pcv,kuchnia widna,kabina, wolne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

131 000 zł49 m² 2 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na os .południe ,balkon,kuchnia widna ,ładna okolica ,wolne,WC i łazienka oddzielnie,kabina,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Brzeg Dolny,dolnośląskie

193 000 zł47 m² 4 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek z cegły, ocieplany, dwu pietrowy. Okna z mieszkania po obu stronach budynku. w pobliżu przedszkole, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

komfortowe 64 metry w wrocławiu .sprzedam przestronne i słoneczne .duze pokoje i przedpokuj,duzy balkon 5te pietro +winda komfortowe ,panele podłogowe ,gres kafle ,w kuchni na scianie korek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sierakowice

Sierakowice,śląskie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z poludniowa wystawa,balkon,widok na Gory Opawskie i Sudety.14 km od centrum Gliwic, 6 km od Sosnicowic.Wokol lasy(Cysterski Park Krajobrazowy) i cisza.Stawy rybne niedaleko.Sciezki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie z garażem (17,5m2) , balkonem oraz pomieszczeniem dodatkowym w piwnicy, w ocieplonym, odnowionym wieżowcu. Zlokalizowane bezpośrednio przy terenach zielonych nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorlice

Gorlice,małopolskie

97 000 zł35 m² 2 771,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 1 - pokojowe w Gorlicach. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

35 m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Odstąpię partycypację tbs. Mieszkanie 1-pokojowe (pow. pokoju 22 m2), na pierwszym piętrze, środkowe, ciepłe. Na podłogach panele podłogowe, ściany i podłoga w łazience wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Bytom,śląskie

165 000 zł84 m² 1 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Super atrakcyjne mieszkanie W centrum miasta bytom przy ulicy B. Prusa-na przeciwko plac parkowy. Mieszkanie jest niezwykle przestronne, słoneczne, znajduje sie na 1 piętrze W kamienicy. Nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie jest bardzo elegancko wykończone, w wysokim standardzie, przestronne i słoneczne, ekspozycja południowo-zachodnia, pełne wyposażenie kuchni i łazienki, dodatkowo garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego-Grota

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

163 000 zł54 m² 3 018,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Osiedle składa sie z pięciu bloków położonych wokół malowniczo wkomponowanej zieleni.Blok z cegły,otynkowany,ocieplony z zewnątrz.Mieszanie sloneczne,z widokiem na park.W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Radom,mazowieckie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

winda, duzy balkon, łazienka do remontu, widna kuchnia, słoneczne pokoje, spokojna okolica, okna pcv, własnościowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadam ciche 3-pokojowe mieszkanie na ul. Zamiejskiej (targówek) dwustronne (wsch-zach) piętro 7 w 12-piętrowym bloku z 1980r.Glazura, terakota w kuchni, przedpokoju,łazience i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta

Tomaszów Lubelski,lubelskie

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

pilnie sprzedam słoneczne mieszkanie w centrum Tomaszowa, blisko urzędy, sklepy, park

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Chodzież,wielkopolskie

150 000 zł64 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Chodzieży w bloku.!CENA DO UZGODNIENIA!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babinicza

Kraków,małopolskie

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku w zabudowie szeregowej, zaaranżowane przez architekta 2 pokojowe z aneksem kuchennym (21m2, 11m2), łazienką z wc (4, 5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie własnościowe,powierzchnia 38m.kw., w galeriowcu z windą,na 3 pietrze,przy ul.Grabiszyńskiej we Wrocławiu. W całym mieszkaniu okna pcv,wszędzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

111 000 zł48 m² 2 312,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne,znajduje się w centrum, przy Dworcu pkp. Wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Ciechanów,mazowieckie

120 000 zł53 m² 2 264,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek w otoczeniu parku - spokojna okolica, blisko środków komunikacji miejskiej i centrum. W cenie mieszkania wliczony garaż - elektryka, kanał - 5 minut drogi od mieszkania. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł73 m² 7 780,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na nowym osiedlu.Miejsce postojowe w garażu podziemnym. 3 sypialnie , kuchnia, 2 łazienki Blisko pętla autobusowa i tramwajowa, las,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cechowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 000 zł83 m² 3 036,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Piękne, zadbane, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie. Osobna toaleta i kuchnia. Słoneczna kuchnia. Łuki w przedpokojach, 2 szafy wnękowe z suwanymi lustrami oświecone halogenami. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Hel

Hel,pomorskie

585 000 zł57 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie znajduje się na bardzo wysokim parterze.Wysoki standart wykończenia mieszkania.Drzwi wejściowe podwójne.Pokoje ładne,słoneczne, ustwne o wymiarach 22m, 12m,8m; kuchnia 8m.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

175 000 zł39 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w centrum kołobrzegu,okna pcv mieszkanie po ręmoncie ,balkon, winda cena do uzgodnienia. Telefon kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dojazdowa

Nowy Sącz,małopolskie

154 000 zł33 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie w dobrej dzielnicy w Nowym Sączu; pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój, duży balkon, piwnica, własne ogrzewanie, nasłonecznione, niski czynsz, atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipa

Kraków,małopolskie

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa na ulicy Św. Filipa w sąsiedztwie Starego Kleparza. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł39 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Bielany wawrzyszew 39 m2, XI piętro 2 pokoje 16 i 8 mkw z aneksem kuchennym. Strona zachodnia. Wspaniały widok na panoramę Warzyszewa, stawy Brustmann a i otaczający je park. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sitkówka-Nowiny

Sitkówka-Nowiny,świętokrzyskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, umeblowane wraz z wyposażeniem rtv i agd. Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł83 m² 4 939,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 83 m kw. Budynek z cegły, zlokalizowany w ścisłym Centrum miasta. Okna drewniane mahoniowe, zabudowa kuchni wraz ze sprzętem zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł59 m² 5 576,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bardzo przyjemne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m kw. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku 4-ro piętrowym, ocieplonym. Mieszkanie o bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

202 000 zł37 m² 5 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m.kw., znajdujące się na drugim pięrtrze w budynku usytuowanym w Centrum miasta. Ciche i spokojne miejsce, okna znajdują się od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe 64 m2 z balkonem,II piętro w ocieplonym wieżowcu.Mieszkanie bardzo ciepłe,słoneczne,panele na podłogach,w przedpokoju duża szafa Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Legnica,dolnośląskie

210 000 zł66 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

sprzedam mieszkanie na osiedlu Kopernika, 66 m2, 3 pokoje, kuchnia łazienka, wc, zabudowany balkon, po remoncie - okna pcv, na podłodze panele, płytki ceramiczne, atrakcyjna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54 m2 mieszczące się na 1pietrze. Mieszkanie posiada 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, duży przedpokój. Kuchnia z oknem, mieszkanie jasne, pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Ruda Śląska,śląskie

208 000 zł69 m² 3 014,49 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu znajduje się komórka(pomieszczenie gospodarcze) z podłączeniem do pralki. Dobry dojazd do Katowic, gliwic. Mieszkanie słoneczne, przestronne, zadbane. Otwarta kuchnia. Podłogi panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wichrowe Wzgórze

Sierakowice,pomorskie

168 000 zł58 m² 2 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe w Sierakowicach o pow. 57.8m2. Kuchnia, przedpokój, łazienka i toaleta. Mieszkanie ciche w spokojnym sąsiedztwie. Słoneczny balkon. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Goraco polecam przytulne mieszkanko , 10 minut do plazy,wymieniona hydraulika i elektryka, nowe grzejniki, okna pcv, drzwi a/wlamaniowe Gerda, super okolica , duzo zieleni polecam - bez posrednikow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

303 000 zł56 m² 5 410,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

mieszkanie 3pok. 56m2 kuchnia otwarta ,mozliwosc wyburzenia sciany miedzy kuchnia a pokojem co zwieksza funkcjonalnosc ,cisza spokoj i zielen tereny spacerowe bulwarami odry.mieszkanie bedzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2-pokojowe,blok z cegły z 1997r,ul. Kordiana Podgórze- kurdwanów, położone w cichej okolicy, bardzo dobra komunikacja i infrastruktura handlowo-usługowa. Oddzielna, jasna.