dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

289 000 zł40 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Białoprądnickiej (prądnik Biały), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Sypialnia 13m2. Kuchnia połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Radzyń Podlaski,lubelskie

147 000 zł49 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Spółdzielczej 4 w Radzyniu Podlaskim (stan prawny: odrębna własność) składające się z: 3-ech pokoi w tym jeden przechodni, jasnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

142 000 zł48 m² 2 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze.W pokoju zabudowana szafa typu Komandor. Podłogi : w pokojach panele, kuchnia, łazienka, wc i przedpokój kafle. Na ścianach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Katowice,śląskie

123 600 zł24 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania świeżo wyremontowana kawalerka na mieszcząca się na 6 piętrze bloku na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z pokoju z wnęka domyślnie przeznaczoną na aneks kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

430 000 zł70 m² 6 142 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wielickiej (płaszów), usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku z 1997 roku. W mieszkaniu nowe okna pcv, alarm, drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Weryhy-Darowskiego

Kraków,małopolskie

225 000 zł31 m² 7 188 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wincentego Weryhy-Darowskiego (mydlniki), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2005 roku. Osiedle ogrodzone, monitorowane z brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, słoneczne, gotowe do zamieszkania od zaraz, mieszkanie na 4 piętrze. 37m2, mieszkanie w 2009 roku przeszło generalny remont , nowa instalacja / wodno kanalizacyjna /, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym.Mieszkanie w dobrym stanie.W całym mieszkaniu panele pod panelami parkiet.Aneks kuchenny w zabudowie z barkiem.Łazienka flizy kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

345 000 zł52 m² 6 634 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza Górka), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1978 roku. Mieszkanie po remoncie, nowe okna, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janów

Katowice,śląskie

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest przytulne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic Janów.~Całe mieszkanie wyłożone jest panelami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Sochaczew,mazowieckie

235 000 zł74 m² 3 175,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

mieszkanie po gruntownym remoncie , wysoki standard , bardzo ładne , podłogi drewniane , regipsy ,pomalowane na jasne pastelowe kolory , gotowe do zamieszkania bez żadnych inwestycji. godne polecenia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

190 000 zł61 m² 3 114,75 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest przytulne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic Tysiąclecie.~Pokoje i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakonnic

Brzeg,opolskie

185 600 zł64 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdecydowanie sprzedam mieszkanie w centrum miasta,cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaolziańska

Zabrze,śląskie

199 000 zł72 m² 2 763,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym, cztery pokoje w tym dwa po 16 m2 garderoba, szafy na sprzęt gospodarczy, łazienka wykafelkowana, kuchnia widna z oknem, balkon, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasperka

Świdnik,lubelskie

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanko czyściutkie i zadbane, wykończone, w kuchni zabudowa stała pod zamówienie, sprzęt agd w kuchni do ustalenia (piekarnik, zmywarka, plyta gazowa). W przedpokoju terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł60 m² 3 666 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na terenie grodzonym. Wnętrze mieszkania posiada trzy niezależne pokoje, kuchnię, oraz łazienkę. W pokojach na podłogach znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

358 000 zł60 m² 5 966 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe, wykończone, bardzo atrakcyjne położenie, komfortowe. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Jeden z pokoi połączony z kuchnią, przedzielony niewielką ścianką działową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Zielonka,mazowieckie

448 000 zł81 m² 5 530,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Okazja, polecam - bardzo ładne mieszkanie, po remoncie- do odświeżenia kolor ścian. Kameralny rejon, zieleń i niska zabudowa. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu (50m), parku (200m), blisko sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mikołów

Mikołów,śląskie

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na I i II piętrze w bloku położonym w Mikołowie - Paniowy. Mieszkanie jest dwupoziomowe, składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Sosnowiec,śląskie

70 500 zł30 m² 2 350 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy do odświeżenia w Sosnowcu. Powierzchnia 30m kw. Wolne od zaraz. W pokojach na podłodze panele, ściany -panele ścienne łączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

312 000 zł61 m² 5 114,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

(bez pośredników!) Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w 4-piętrowym, zadbanym bloku na osiedlu Stefana Batorego. Atrakcyjna lokalizacja, doskonałe połączenie z centrum miasta (tramwaje pst - 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł59 m² 4 521 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Super oferta! okazja! Komfortowe mieszkanie w nowym bloku z cegły bardzo ładnie, nowocześnie zaaranżowane. Duży salon ok.30m połączony z aneksem kuchennym. Drugi pokój jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

143 000 zł47 m² 3 042,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie do sprzedaży położone w Dąbrowie Górniczej -redenie. Mieszkanie o powierzchni 47m2, 3 pokojowe. Centralne ogrzewanie nieopomiarowane a woda ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 10 piętrze w bloku położonym w Katowicach - Zawodziu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wanną i toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł53 m² 3 679 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku. Okna drewniane ,tapety na ścianach,wykładzina pcv na podłodze.Lokal wymaga remontu.Niski czynsz. Kontakt i prezentacja Małgorzata Lewandowska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł45 m² 5 817 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym budownictwie z 2000 roku na terenie grodzonym. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje, kuchnię oraz duża łazienkę z oknem wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Przyjaźni położone przy parku, w pobliżu liczne place zabaw, przedszkole i szkoły (podstawowa, gimnazjum i licea). Położenie mieszkania zapewnia świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

150 000 zł59 m² 2 542,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe - 59 m2 w Kętrzynie na ul Rycerskiej 4.(II piętro) W skład mieszkania wchodzi: kuchna, łazinka i 3 pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

365 800 zł62 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

mieszkanie z dużą bonifikata ze względu na zameldowanego lokatora (możliwość zawarcia umowy najmu okazjonalnego)-czynsz we wspólnocie wraz z oplatami ok 600zl,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio. Fajne 3-pokojowe mieszkanie(48.5m2) na Warszawskich Bielanach, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. W okolicy 100m od bloku znajduje się stacja metra, zajezdnia autobusowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Słubice

Słubice,lubuskie

130 000 zł42 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 2-pokojowe na parterze 42m2 po gruntownym remoncie ,okna plastikowe ,ogrzewanie gazowe,panele na podłogach,łazienka -glazura, terakota , niski czynsz. 2 pokoje,kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złocieniec

Złocieniec,zachodniopomorskie

120 000 zł73 m² 1 643,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam tanio mieszkanie własnościowe w centrum Złocieńca, woj. zachodniopomorskie powiat drawski. Piętro 72,9m2 wysokość 2,5 -2,8m, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, strych, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle Paderewskiego

Jawiszowice,małopolskie

180 000 zł66 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe, ślepa kuchnia, 66m2, własnościowe. Na osiedlu Paderewskiego Jawiszowice lub zamienię na mniejsze 2-pokojowe w Brzeszczach lub okolicy. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

130 000 zł44 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

ogrzewanie C.O. gazowe, woda podgrzewana junkers, mieszkanie ciepłe, suche, widne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wyremontowane, panele, gładzie, kafelki, osobno wc i łazienka, okna plastikowe wymienione rok temu. Mieszkanie słoneczne, duży pokój 22 m2, duży przedpokój, pokój mniejszy 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub wynajmę częściowo umeblowane, 400zł + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł105 m² 1 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum Wałbrzycha.3 pokoje,jasna kuchnia ze słonecznym balkonem,2 łazienki(wc,wanna,prysznic),przedpokój, ogrodzone podwórze.Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

168 000 zł47 m² 3 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.47m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni w kwadracie, łazienki razem z wc. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe okna, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Oferuemy mieszkanie położone w Sosnowcu -centrum. Mieszkanie w kamienicy na piętrze 1/2. Mieszkanie po komplesowym remoncie. Wymienione instalacje, okna a na ścianach i sufitach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

417 280 zł65 m² 6 419,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe miszkanie na osiedlu bolesława prusa - ul. Faraona Ciche okna wychodzą na stronę osiedla. Budynek z cegły z 1998 roku 9 mieszkań w klatce. Płacąc za 65,2 M2 otrzymujesz 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

315 000 zł64 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe, na pierwszym piętrze, środkowa klatka 64 m2 w Pruszczu Gdańskim. Budynek 4-piętrowy z 1991 roku. Teren osiedla zagospodarowany zieleń + zamknięty plac zabaw. Blisko.