dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Bogucice

Katowice,śląskie

225 000 zł36 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedaży super wykończone mieszkanie jednopokojowe w jednej z dzielnic Katowic - Bogucice, usytuowane na 5 piętrze w bloku wielorodzinnym. Składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Białogard,zachodniopomorskie

150 000 zł110 m² 1 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu 110m2. Do mieszkania przynależy piwnica oraz duży strych (ok 35 m2) do zagospodarowania. Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 57m z dużym słonecznym balkonem, blok ocieplony, piwnica, łazienka, wc w oddzielnym pomieszczeniu, nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

Lubin,dolnośląskie

145 000 zł46 m² 3 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie do odświerzenia, gładzie, panele, okna pcv, ciepła woda z nowego junkersa gazowego, pokój połączony z kuchnią dający efekt dużej przestrzeni, piwnica, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skośna

Bielsko-Biała,śląskie

172 000 zł45 m² 3 822,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie po gen. rem. w niskim , ocieplonym bloku z cegły z kablówką i domofonem z dużym 7 m balkonem od str.południowej. Pozostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szopienice

Katowice,śląskie

149 000 zł61 m² 2 442,62 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Katowicach, osiedle Szopienice, spokojna okolica, parking, winda, okna od strony południowej. W sąsiedztwie z pięknym stawem, woda idealna do wędkowania (klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Jednopokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1955 roku na zielonych Starych Bielanach (okolice ul. Żeromskiego i ul. Lisowskiej). Powierzchnia 37 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Stalowa Wola,podkarpackie

176 000 zł49 m² 3 591,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję bardzo ciepłe mieszkanie 3-pokojowe w pełni umeblowane i urządzone ze wszystkimi agd, z nowymi oknami, w łazience glazura, kabina prysznicowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

530 000 zł130 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania (lub wynajmu) duże i przestronne mieszkanie mieszczące się na 4, ostatnim piętrze kamienicy przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mastalerza

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

138 000 zł48 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rządz. Ładne mieszkanie na sprzedaż od zaraz. W cenie zabudowa kuchni, część mebli, dwie szafy wnękowe typu komandor, okna pcv, gładzie, szwedzkie podłogi, płytki w kuchni, łazience,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seledynowa

Szczecin,zachodniopomorskie

274 000 zł63 m² 4 349,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ładne i przestronne mieszkanie na Os. Bukowym na 2 piętrze. Pierwotnie mieszkanie 3 pok., obecnie są 2 pok., trzeci pokój został przerobiony na jadalnię połączoną z kuchnią. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Goleniów,zachodniopomorskie

275 000 zł64 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Do zaoferowania mam mieszkanie 3 pokojewe znajdujące się na 1 piętrze. W mieszkaniu znajduje się także spiżarnia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie w zielonej części Ochoty. Dwa pokoje 17 i 14 m2, kuchnia 4 m2 ,łazienka ok.4m2. W kuchni i łazience glazura i terakota , na podłodze parkiet, okna drewnane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Trzebiatów,zachodniopomorskie

150 000 zł41 m² 3 658,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam położoną blisko morza (10km od Mrzeżyna, w przepięknej miejscowości Trzebiatów) 36-metrową kawalerkę. Mieszkanie jest ulokowane na pierwszym piętrze niedaleko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Olszańska

Kraków,małopolskie

1 999 900 zł24 m² 83 329,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe. 23 m2 powierzchni. Duży pokój z aneksem kuchennym, mały pokój, łazienka, toaleta, dostepna suszarnia. V pietro. Budynek ceglany. 2006 rok - remont generalny: inst.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

232 785 zł103 m² 2 260,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Mieszkanie położone w kamienicy w ścisłym centrum w prawym frontonie z balkonem i dwoma oknami na spokojną ulicę i dwoma oknami na podwórze z ogródkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

78 000 zł36 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe (obecnie przerobione na dwa pokoje) w Będzinie - Centrum, usytuowane na parterze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Gryfice,zachodniopomorskie

170 000 zł58 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się na 3 piętrze bloku mieszkalnego na osiedlu XXX-lecia. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 58,08 m2 w skład której wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Plastikowe okna. Bardzo ciepłe, zimą rzadko używa się kaloryferów. Podłoga na całej powierzchni wyłożona jest płytkami, łazienka również. Duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Nowy Sącz,małopolskie

216 000 zł45 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez-czynszowe 2 pokojowe mieszanie o powierzchni 45 m2, w kamienicy na pierwszym piętrze w centrum Nowego Sącza. Lokal składa się z salonu z balkonem, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koszutka

Katowice,śląskie

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży w pełni wyposażone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na Katowickiej Koszutce, mieści się na 1 piętrze bloku. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, wyposażone w okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

196 000 zł53 m² 3 698 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na drugim piętrze na Bartodziejach. Pokoje (16,12,9). Okna pcv, parkiet na podłodze, gładzie na ścianach. Łazienka i wc do remontu. Kontakt i prezentacja Małgorzata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

187 000 zł55 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Idealnie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta mieszkanie składające się: z 3 pokoi 16,12,10m2, [duży pokój z wyjściem na balkon od strony płd.-zach.], ustawnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

185 000 zł36 m² 5 103 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Białoruskiej (wola Duchacka), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 90 - tych. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

70 000 €74 m² 945,95 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Spokojna sypialnia Lęborka, zielono i cicho, a wszedzie blisko. Mieszkanie bezczynszowe. Jest zadbany ogród ozdobny, balkon i garaż. Są 2 samodzielne piwnice. Budynek wymaga kosmetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Trzebnica,dolnośląskie

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie w centrum Trzebnicy! Jasne mieszkanie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Drzwi Gerda, świeżo odmalowane na biało ściany, panele, kafelki w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupokojowe w cichej -spokojnej okolicy.W pobliżu szkoła ,przychodnia ,sklepy, bazarek.Na podłogach panele, w kuchni i łazience tarakota i glazura.Okna PCV, drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Łódź,łódzkie

250 000 zł57 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni : 56,6 m kw. pokój duży 15,80 m kw. ( gładź, panele ) pokój I 12,90 m kw. ( gładź, panele ) pokój 9,70 m kw. ( tapeta, panele ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Góra Kalwaria,mazowieckie

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio Mieszkanie w niewielkim kameralnym bloku, bardzo funkcjonalnie urządzone w wysokim standardzie. Dwustronne okna wschód (salon i kuchnia) i zachód (sypialnia). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bodzechów

Bodzechów,świętokrzyskie

140 000 zł62 m² 2 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W cenie działka 6 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

210 000 zł93 m² 2 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! polecamy! Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe duże mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy.Lokal składa się z 4 pokoi,kuchni z komórką,dużej łazienki,osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie po remoncie. Panele na podłogach, w kuchni i łazience kafelki. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł52 m² 5 173 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Górzyskowie dwu pokojowe z loggą na terenie ogrodzonym. Znajduje się na parterze, o funkcjonalnym układzie , zadbane , tylko do odświeżenia,wymieniona również stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

246 000 zł56 m² 4 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, wyremontowane generalnie mieszkanie położone w spokojnej okolicy Sobięcina. Mieszkanie jest bezczynszowe, ergonomiczne i oszczędne (ogrzewanie poprzez kominek z płaszczem wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Kielce,świętokrzyskie

188 000 zł46 m² 4 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się w zielonej dzielnicy "sady", centrum Kielc. Blok jest ocieplony i otynkowany, a dach dodatkowo izolowany. W pobliżu znajdują się centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Miechowice

Bytom,śląskie

72 000 zł35 m² 2 057,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie do sprzedaży w Bytomiu, dzielnica~miechowice, 1- pokojowe z balkonem o powierzchni 35 m2, w cenie 72.000~zł. Znajduje się na 2 piętrze w 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

165 000 zł84 m² 1 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! mam do sprzedania mieszkanie własnościowe 84 metry:cztery pokoje, duża kuchnia(meble na wymiar, zmywarka, kuchenka elektryczna), łazienka, ubikacja, przedpokój Z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Kielce,świętokrzyskie

39 600 zł18 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1939

Strych do adaptacji na pracownię

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Granitowa

Bieruń,śląskie

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Bieruniu. Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie lokalizacyjnym, zielona i spokojna okolica, bardzo dobry dojazd do Oświęcimia jak i Tychów. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

231 000 zł35 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 35 m2, v piętro w budynku VI piętrowym ul. Strusia, jednopokojowe z aneksem kuchennym, balkon: kuchnia,łazienka i przedpokój z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Stalowa Wola,podkarpackie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nowa cena 115000pln - sprzedam pilnie mieszkanie 2pokoje 3piętro ,w okolicy sklepy wielkopowieszchniowe ,wyższe uczelnie ,szkoły ,kościół ,obiekty sportowe ,basen,las,małe sklepy osiedlowe,kino,teatr(w.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij