dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Grodzisku Maz. 53m2, 3pokoje. Mieszkanie położone na cichym osiedlu w centrum miasta. Lokal na 3 piętrze, 4 piętrowego bloku. W okolicy sklepy, szkołą, bank, poczta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

214 000 zł60 m² 3 566,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60m2, 3 pokojowe, z widna kuchnia, lazienka, ~osobna toaleta. Mieszkanie znajdujace sie na 2 pietrze w bloku 11 pietrowym ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

!Sprzedaż bezpośrednia!cena do negocjacji! Mieszkanie dwu-pokojowe w centrum Jarot, wykonane w nowym budownictwie (1995r.) Po generalnym remoncie 5 lat temu. Kuchnia otwarta, duża łazienka ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka z wc. Mieszkanie położone niedaleko centrum, w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w ogrodzonym bloku z 2008 roku, wyposażonym w windę zjeżdżającą do piwnicy. Miejsce postojowe na podwórku, możliwość wynajmu miejsca postojowego pod budynkiem. Pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Tarnowskie Góry,śląskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne 2-pokojowe mieszkanie.Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz wraz z ogrzewaniem wynosi : 260 zł. Okna nowe plastikowe, na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Katowice,śląskie

105 000 zł21 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 20,5m2 w Katowicach w dzielnicy Koszutka. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Płaszowska

Kraków,małopolskie

610 000 zł75 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

prezentacja mieszkania na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

415 000 zł63 m² 6 587 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Lubostroń (ruczaj). Mieszkanie na parterze w budynku trzypiętrowym. Mieszkanie w wysokim standardzie, dwa pokoje oddzielne, nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

153 000 zł50 m² 3 060 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** oferta godna polecenia! Do sprzedania jest wyremontowane mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej Centrum. Powierzchnia 50m2, 3 niezależne ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Maków Podhalański

Maków Podhalański,małopolskie

160 000 zł46 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania od zaraz-cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Głubczyce

Głubczyce,opolskie

68 000 zł34 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam kawalerkę 34m2 połozona w Głubczycach przy ul.Sobieskiego.Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze jednego z niskich bloków.Mieszkanie składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Meble w cenie! Oferujemy do sprzedania lub wynajmu(800zł razem z umeblowaniem) 2-wu pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrym stanie o standardzie podwyższonym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bochotnica-Kolonia

Bochotnica-Kolonia,lubelskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż budynek mieszkalny 3 kilometry od Nałeczowa położony w cichej okolicy, niedaleko lasu i stawów. Wszystkie media w budynku. Budynek znajduje się bezpośrednio przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż ładne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Rusa. Mieszkanie w wysokim bloku na 3 piętrze, z okien rozpościera się piękny widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

200 000 zł28 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie położone na cichym osiedlu, przerobione z lokalu użytkowego (istnieje możliwość powrotu do stanu poprzedniego). Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

117 000 zł39 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! polecamy!do sprzedaży nieruchomość zlokalizowana w centrum Mysłowic. Niska zabudowa, wysoki parter. Mieszkanie do odswiezenia , częściowo wymienione instalacje,powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leśna Dolina

Leśna Dolina,dolnośląskie

242 000 zł57 m² 4 245 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Leśna Dolina. Blok oddalony od ulicy. Niedaleko szkoła podstawowa, sklepy. Bardzo dobre połączenie z centrum miasta. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

135 000 zł31 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie M2 ,blok wielkoplytowy, osobna kuchnia i lazienka.Okna nowe plastikowe w calym mieszkaniu,kuchnia umeblowana+nowa kuchenka gazowa,Lazienka w glazurze,nowe urzadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Białystok,podlaskie

205 000 zł43 m² 4 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bezpośrednio sprzedam 2-pok.mieszkanie przy ul. Bema- 43,5 m2, cegła 98 r, wysoki parter, łazienka świeżo wyremontowana, loggia 6m2, piwnica, wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz, pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dańdówka

Sosnowiec,śląskie

260 000 zł77 m² 3 376,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy!~do sprzedania mieszkanie o powierzchni 76,72m2, 4 pokoje, kuchnia, lazienka osobno z wc, balkon, oraz piwnica.~Mieszkanie znajduje sie na 3 pietrze w bloku 4 pietrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

285 000 zł75 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój, parter w centrum Świdnicy w bliskiej odległości Rynku. Przy domu ogrodzone podwórko z placem zabaw. Ogrzewanie C.O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawodzie

Katowice,śląskie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Do sprzedania posiadam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,65 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przestronnego korytarza. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Orzeszkowej

Kraków,małopolskie

215 000 zł28 m² 7 678 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Kazimierzu na 3 piętrze w oficynie. Usytuowane przy ul. Elizy Orzeszkowej, 500m od Wawelu. Mieszkanie po wymianie pionów wodnych i kanalizacyjnych. Mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 45,4 m2,2pokoje z oddzielną kuchnią.Okna mieszkania nie wychodzą na ulicę,spokojne sąsiedztwo.W cenie zabudowa kuchenna firmy HtH.Blisko sklepy i punkty usługowe.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ścigały

Katowice,śląskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koszt wykonania remontu na mój koszt! Cena do uzgodnienia! Dodatkowe informacje pod telefonem   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Przeworsk,podkarpackie

216 000 zł72 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

możliwość wynajęcia mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Sady

Wieluń,łódzkie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Pyrzyce,zachodniopomorskie

158 000 zł44 m² 3 590,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow.44m2, w Pyrzycach na ul. Kilińskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze,są to trzy pokoje z kuchnią i łazienką. Mieszkanie po remoncie,wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3 Maja

Staszów,świętokrzyskie

156 000 zł60 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży salon 24m2,kuchnia w zabudowie,łazienka,wc-osobne.Mieszkanie po remoncie,dostępne od zaraz,zapraszam do obejrzenia.PILNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Likusy

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Z ogródkiem. Oferta skierowana do osób ceniących sobie spokój. Lokal znajduje się na niskim parterze W domu jednorodzinnym. W pełni wykończony. Bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mołtajny

Mołtajny,warmińsko-mazurskie

50 000 zł55 m² 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2pok. mieszkanie 55m2,2piętro w bloku mieszkalnym 2 piętrowym.Duża kuchnia i lazienka.Duża piwnica+ garaż oraz dzialka ogrodowa.Łódka Zodiac 2 miejscowa gumowana z silnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

220 000 zł26 m² 8 163 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Turniejowej (kurdwanów), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2001 roku. Blok monitorowany. Składa się z pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Puławy,lubelskie

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, słoneczne, w zimie ciepłe mieszkanie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła,przedszkole, plac zabaw, przychodnie medyczne,szpital, fryzjer, salony kosmetyczne.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

179 000 zł44 m² 4 068,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 44,20 m2 z księgą wieczystą usytuowane na 3 piętrze bloku z pustaka. Blok ocieplony, wymienione piony. Obok bloku przystanek mpk, plac zabaw, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Solec-Zdrój,świętokrzyskie

170 000 zł58 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, słoneczne, otoczone zielenią 3 pokojowe mieszkanie w centrum miejscowości uzdrowiskowej Solec Zdrój. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie.