dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł65 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta nr 4/184/410 Mieszkanie 3 pokojowe, z oddzielna kuchnią oraz balkonem w bloku na 2 pietrze, o łącznej powierzchni użytkowej: 64,70 m2, w Fordonie Nad Wisłą. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe instalacje: elektryczna, gazowa, wod-kan.,nowe grzejniki,nowe okna, drzwi wejściowe i wewnętrzne, gładzie, parkiet. Mieszkanie częściowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

134 000 zł42 m² 3 190,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42m2 sklada sie z 2 pokoi,widnej kuchni,przedpokoju,lazieniki z Wc i duzy balkon.Po generalnym remoncie:nowe okna PCV,drzwi antywlamaniowe,na scianach polozoa gladz-pomalowane,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podgórna

Poznań,wielkopolskie

129 800 zł22 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie z czynszem 174 zl,centralne,nowe okna,dzwi,wkrótce nowa elewacja,spokojni sąsiedzi,jasne,okna od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowe mieszkanie, wykończone, położone na powstałym w 2008 r. osiedlu, które będzie w miarę czasu intensywnie się rozbudowywało. Teren ogrodzony, istnieje możliwość wykupienia miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, spółdzielcze własnościowe, na ul. Wspólna Droga (grochów, praga Południe). 7 piętro (10), gruntownie odnowione w 2010 r., panele, glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bankowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

440 000 zł56 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie na Starówce w Toruniu z widokiem na Wisłę, balkon, 3 pokoje, garderoba,co, słoneczne, do zamieszkania od zaraz,440000zł, tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kłodzko,dolnośląskie

162 000 zł54 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Jasne, ciche, z dobrym rozkładem pomieszczeń, rozległy widok na miasto i góry. W pobliżu: apteki, kościół, przychodnia lekarska, gabinety lekarskie prywatne, zagospodarowane tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Gorczyn na 2 piętrze, umeblowane, bardzo ustawne pokoje, cena mieszkania wraz z wyposarzeniem ( lodówka, pralka, telewizor, mikrofalówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zadbane mieszkanie 3 pokojowe w bloku z cegły. Polecam ze względu na atrakcyjna lokalizację, opodal aula umk. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

108 000 zł36 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam odnowione mieszkanie o pow.36 m w centrum Bielska Podlaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

205 000 zł74 m² 2 770,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie idealnym. Po remoncie. Gotowe do zamieszkania. Centrum Nidzicy , przy Kościele Św. Wojciecha i nmp .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł81 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pośredników! Nowe: okna pcv (kommerling - okucia Wink Haus), stolarka drzwiowa drewniana - czereśnia, gładzie (cekol 300 m2), glazura - terakota (steuler), panele (barlinek), instalacja, co, wod-kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Małomice,lubuskie

120 000 zł62 m² 1 935,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Blok ocieplony w 2009r wymienione okna w 2009r mieszkanie ciepłe w spokojnej okolicy blisko do szkoły (podstawowa i gimnazjum ) około 500m do w poblizu sklepy piekarnia plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lachmana

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł72 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe, rozkładowe i ciche mieszkanie na Ursynowie północnym.Idealne dla 3-4 osobowej rodziny. Dwie łazienki po remoncie, na podłogach parkiet i terakota w sypialniach szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gliniana

Lubsko,lubuskie

120 000 zł53 m² 2 264,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka ,jadalnia ( dodatkowo zrobiona) ,pierwsze piętro ogrzewanie gazowe, w spokojnej okolicy , okna plastiki , marmurowe parapety, podłoga w panelach, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Słupsk,pomorskie

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrym stanie. Istnieje mozliwośc pozostawienia mebli łazienkowych i mebli z sypialni. Okna pcv, łazienka po kapitalnym remoncie - nowe urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wronia

Otwock,mazowieckie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w centrum otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł64 m² 5 142,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Bardzo miłe, wykończone, mieszkanie, panele podłogowe, gładź na ścianach, meble kuchenne. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goplana

Kraków,małopolskie

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje,duża kuchnia,łazienka(wanna.prysznic)osobne wc,balkon logia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Miechowice

Bytom,śląskie

62 000 zł35 m² 1 771,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! atrakcyjna cena! wolne od zaraz!~do sprzedaży ładne, ciche mieszkanie. Mieszanie składa się z: 1- dużego, ustawnego pokoju, widnej, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Strzepowo

Strzepowo,zachodniopomorskie

150 033 zł71 m² 2 113,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w bloku jednopiętrowym 70,24 metry kwadratowe , pierwsze piętro, ogrzewanie etażowe, 3pokoje, balkon, kuchnia, łazienka ,wc osobno, budynek gospodarczy 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie przy ulicy Kanta na II piętrze z dużym balkonem w bloku wybudowanym w nowej technologii. Zostaje pełne umeblowanie oraz zabudowy (3 letnie) kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

167 000 zł54 m² 3 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z zabudową (54 m.kw.) na osiedlu Kopernik przy ul. Gwiaździstej w budynku 10 piętrowym. Osobno toaleta i łazienka. Balkon w salonie. Mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

347 000 zł48 m² 7 179,81 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na piątym piętrze o powierzchni 48,33m2. Mieszkanie rozkładowe, nie wymaga nakładów finansowych. Idealne pod inwestycję. Pokoje o wymiarach 17 i 13m2. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

282 000 zł89 m² 3 168,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne bardzo ładne mieszkanie o pow.użytk.73,82m2a całk.88,74m2,usytuowany w koszarowcu dwupiętrowym w zielonej części centum miasta w poliżu parku i ok.500m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chojnice

Chojnice,pomorskie

200 000 zł66 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam bardzo ładne i słoneczne mieszkanie. mieszkanie całkowicie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

200 000 zł55 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania ładne 2-pokojowe /55m/, rozkładowe w spokojnym miejscu na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania. Kuchnia zabudowana i wyposażona /prawie nieużywana/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł104 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wysoki standard wykończenia budynków i terenu osiedla. Osiedle zamknięte i monitorowane. Wygodne połączenia komunikacyjne - 16 km od centrum Warszawy. W cenie: 1 stanowisko parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wyspiańskiego

Brzeg Dolny,dolnośląskie

78 000 zł25 m² 3 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe, położone na I piętrze, bardzo ciepłe, (brak liczników na grzejnikach). Łazienka wykafelkowana, licznik,wanna obudowane, półki dodatkowe z kafelek, nowy junkers. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

299 900 zł39 m² 7 689,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania apartament w Szklarskiej Porębie o pow. użytkowej 38,9m2. Do mieszkania przynależy taras o pow. 25m2. Budynek został oddany do użytku w 2009r. Obiekt o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochojec

Katowice,śląskie

200 000 zł57 m² 3 530,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56,65 m2 w Katowicach na os. Odrodzenia. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojewódzka

Katowice,śląskie

330 000 zł73 m² 4 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis poddasze w sercu Katowic , ul. Wojewódzka 27. Klimatyczne mieszkanko dla miłośników niestandardowych rozwiązań , ceniących sobie oryginalność. Adaptacja zakończona z końcem sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

193 000 zł45 m² 4 288,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zadbane, dobrze skomunikowane mieszkanie na Osiedlu "na Skarpie". W pobliżu liczne sklepy, plac zabaw, teren rekreacyjny. Termin opuszczenia ok. 3 miesiące od aktu notarialnego. Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Szczytno,warmińsko-mazurskie

85 000 zł23 m² 3 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego w Szczytnie znajduje się na IV piętrze. Składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kopernika

Nowa Sól,lubuskie

128 000 zł48 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedania przytulne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe w bloku zlokalizowane w zacisznej części Nowej Soli na os. Kopernika. Powierzchnia mieszkania to 48m2.Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

pokój kąpielowy 11m2 i osobne wc, sypialnia 35m2(z możliwością podzielenia na dwie), widna kuchnia 10m2, gabinet 12m2, 3 garderoby, salon z jadalnią 36m2, garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

279 000 zł55 m² 5 072 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Hutniczym (nowa Huta), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. Budynek ocieplony. W mieszkaniu okna drewniane starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kowale

Kowale,pomorskie

373 000 zł70 m² 5 328,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu na Kowalach. W przedpokoju szafa w zabudowie z lustrem, łazienka wyposażona (bez pralki) oraz piękny aneks kuchenny. Zainteresowanych Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gaj-Grzmięca

Gaj-Grzmięca,kujawsko-pomorskie

200 000 zł74 m² 2 702,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w urokliwej okolicy. W domu znajdują się 4 mieszkania. Okolica wypoczynkowa, blisko do jeziora, lasu. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia