dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

215 000 zł38 m² 5 657 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Strusia (bieńczyce), usytuowane na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Blok ocieplony, monitorowany. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

ciepłe i słoneczne, południowo-zachodnie, dogodny dojazd, b.dobre połączenia komunikacyjne, do centrum 5 min. szybkim tramwajem, widna kuchnia częściowo otwarta na największy pokój, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł93 m² 6 440,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Sprzedam mieszkanie w kamienicy z 1910r, - wysokie 3,3m, przestronne, ciche, w doskonalym punkcie komunikacyjnym. Jednostronne możliwością dowolnej aranżacji w chwili obecnej 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawiszy Czarnego

Żary,lubuskie

156 800 zł54 m² 2 903,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie składające się Z 2 pokoi, dużej kuchni, łazienki, przedpokoju, garderoby, balkonu, strychu I dużej piwnicy.MIESZKANIE JEST PO CAŁKOWITY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Słupsk,pomorskie

148 000 zł39 m² 3 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe Na Oś Niepodległości (kotarbińskiego) 38,8 M /148 000 zł (do negocjacji) Mieszkanie położonego na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Kotarbińskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

420 000 zł102 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie czteropokojowe o pow. 102m2 w kamienicy z lat 90-tych znajdującej się na Starym Mieście w Elblągu. Mieszkanie trzy poziomowe w układzie półpięter. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, widna kuchnia z jadalnią, duży balkon. Mozliwośc zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W budynku ładne, przestronne klatki schodowe, winda łącząca wszystkie poziomy. Około 20 lokali w całym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witosa

Katowice,śląskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze w bloku położonym na oś. Witosa w Katowicach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 700 zł39 m² 4 505 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przedmiotem sprzedaży jest jednopokojowe, 39 metrowe mieszkanie na II piętrze. Dwupiętrowy blok jest pięknie położony na osiedlu Osowa Góra, okna mieszkania wychodzą na las. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

137 000 zł52 m² 2 634,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanko o ciekawym rozkładzie pomieszczeń na Os. Kopernika. Super lokalizacja! Sąsiedztwo absolutnie spokojne, a okolica bezpieczna. Duży salon ponad 25m2, z balkonem plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

164 952 zł58 m² 2 844 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży~centrum Mysłowic- mieszkanie, składa się z trzech oddzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki razem z toaletą i balkonu. Mieszkanie po częściowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Gdańsk,pomorskie

328 000 zł60 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy niezależne pokoje na morenie -IX piętro! Mieszkanie składa się z trzech pokoi (9,12,19 m2) Salon z balkonem ,z którego rozpościera się widok na panoramę Moreny. Kuchnia jasna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flory

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł75 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, niedaleko Belwederu, łazienek i ambasad, w pięknej, zabytkowej kamienicy. Cicha, spokojna uliczka, a jednocześnie bardzo blisko do pl. Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

289 000 zł64 m² 4 515,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Katowickim Brynowie. Mieści się na 3 z 4 pięter bloku zbudowanego z cegły w latach 80/90, miejsca parkingowe przed blokiem, do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

280 000 zł74 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na siódmym piętrze w bloku położonym na oś.1000-lecia w Katowicach. Nowe drzwi antywłamaniowe a wew. również. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stalickiego

Będzin,śląskie

115 000 zł49 m² 2 346,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Niski czynsz.Do mieszkania jest mozliwosc dokupienia garazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 55 m 2 w bloku z cegły z 2001 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi 22 i 11 m 2 , oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Częstochowa,śląskie

125 000 zł34 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ostatni Grosz, mieszkanie M-2 o powierzchni użytkowej 34,2 m2, na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2005 roku. Pokój duży - na podłodze wykładzina. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baczyńskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

260 000 zł75 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne praktycznie nieużywane mieszkanie w pełni zrobione i umeblowane (oczywiście sprzedajemy bez oraz agd rtv ). Zapraszam do oglądania naprawdę warto tel kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Chorzów,śląskie

98 000 zł35 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam bez pośredników mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacja blisko do przystanków autobusowych, tramwajowych i dworca pkp. W pobliżu szkoła podstawowa gimnazjum i szkoły wyższe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

170 000 zł62 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cegielniana

Kamienna Góra,dolnośląskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 52m2 na parterze (domek parterowy) 2 pokoje (możliwość adaptacji podasza), kuchnia, przedpokój , łazienka (do remontu) i garaż oraz ogródek przy domu. Ogrzewanie co na węgiel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

176 400 zł42 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyna taka okazja! Jeszcze dziś można sobie wybrać mieszkanie, gdyż do sprzedaży jest kilka po kapitalnym remoncie mieszkań w centrum Łodzi w pięknej secesyjnej kamienicy. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

445 000 zł70 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe, wykończone. Salon (parkiet) i oddzielna kuchnia (meble brzoza, pełne agd) na dole. Dwie sypialnie i łazienka (prysznic, pralka) na górze. Dwie pojemne szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

179 000 zł64 m² 2 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bardzo dobry układ mieszkania,idealny dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących spokój,wyjątkowo zaciszne,możliwość połączenia kuchni z salonem,mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

153 000 zł35 m² 4 371 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe po kapitalnym remoncie mieszkanie znajdujące sięna wysokim parterze w czterokondygnacyjnym bloku. Powierzchnia całkowita mieszkania to 35 m2. Składają się na nią dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Getta Żydowskiego

Zduńska Wola,łódzkie

96 200 zł37 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

na przciw bloku parking strzeżony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zabudowa kuchenna w drewnie, zabudowy w przedpokoju oraz sypialni. Terakota w kuchni i łazienkach, panele w pokojach. Okna pcv. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hibnera

Luboń,wielkopolskie

269 000 zł59 m² 4 559,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Luboniu, przy ulicy Hibnera. Lokal o pow. 59m2 znajduje się na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaniawskiego

Legnica,dolnośląskie

185 000 zł64 m² 2 890,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam lub zamienie mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m kwadratowych. dziesiąte piętro, dwie windy, widok przepiękny z pełnym wyposarzenie (mieszkanie). Wymienione okna, ciepło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu szkół i przedszkoli, bardzo blisko Tesco, szpitala wojewódzkiego i dziecięcego. W okół bloku dużo zieleni i placów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w Andrychowie na trzecim piętrze o powierzchni 34,50 m2 przy ul. Włókniarzy. Rozkład: dwa pokoje, ciemna kuchnia, łazienka, przedpokój, przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybisa

Prudnik,opolskie

170 000 zł73 m² 2 328,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Prudniku Liczba pokoi : 3 Piętro : 4 Liczba pięter : 4 Materiał : wielka płyta Przeprowadzone remonty: docieplenie budynku, remont elewacji, remont klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

138 000 zł47 m² 2 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Duża łazienka, posadzka: kafle, panele, kuchnia z oknem, bez windy, dodatkowe informacje: nowa niższa cena Mieszkanie o powierzchni 47,80 mkw, położone na 2 piętrze na Woli. Meszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł32 m² 7 269,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! - 2 pokoje! Mokotów - dobra komunikacyjnie lokalizacja, bliskość Galerii Mokotów, komunikacji, po sąsiedzku pełna infrastruktura - szkoły, przedszkola, sklepy, bliskość galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spółdzielcza

Kłodzko,dolnośląskie

80 000 zł35 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Tanio i zdecydowanie sprzedam mieszkanie 35 m2.Położone w bloku przy ul. Spółdzielczej w Kłodzku .Duży pokój - jasna kuchnia i duża łazienka Z możliwością przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Świdnica,dolnośląskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Pilnie sprzedam mieszkanie, do remontu nowa cena!- 159 tys. zł. Mozliwość przeprowadzenia remontu przed wprowadzeniem!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Świdwin,zachodniopomorskie

155 000 zł63 m² 25 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, słoneczne mieszkanie własnościowe 3 pokojowe na 4 piętrze. Osobne wc. Balkon i piwnica. Tel.   Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Połaniecka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

153 000 zł46 m² 3 355,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w tym jeden pokój z aneksem o pow. 45,60 m.kw. Lokal usytuowany w zielonej i spokojnej okolicy Górczyna, na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełm

Gdańsk,pomorskie

256 000 zł50 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Gdańsku w dzielnicy Chełm. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; w pobliżu znajduje się centrum handlowe "pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach