dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podgórna

Międzychód,wielkopolskie

245 000 zł74 m² 3 310,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, kuchnia - indywidualny projekt, kompletnie zabudowana i wyposażona (lodówka, zamrażalka, mikrofala, maszynka na gaz i prąd, okap), salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Świetna lokalizacja ,budynek z cegły ,mieszkanie po wymianie instalacji wodnej ,gazowej i elektrycznej.W pokojach panele ,szafa wnękowa z lustrem,łazienka ,kuchnia i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

324 500 zł59 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowe, wykończone mieszkanie, w centrum Torunia, ul. Podchorążych. Blisko do dworca pks, pkp, komunikacji miejskiej, centrum handlowego, a także szkół. Wybudowane przez firmę Budlex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieplicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

272 000 zł75 m² 3 626,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, z kuchnią i łazienką z wc. Połowa do zamieszkania - stan lux, 2 pokoje do remontu, wymieniona stolarka okienna w całym mieszkaniu, drzwi zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Kutno,łódzkie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 49,4 m2 na ul. Sowińskiego 14 (3p+k+ł) z balkonem, i piętro, po remoncie, wymienione okna (drewniane) i drzwi wejściowe, w pokojach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

144 900 zł69 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe W dzierżoniowie na ul.KRASICKIEGO Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEKFALIFIKOWANIA NA LOKAL UŻYTKOWY.LOKAL DO REMONTU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akacjowa

Gryfice,zachodniopomorskie

160 000 zł54 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Urządzona Księga Wieczysta. Do mieszkania przypisana jest piwnica o powierzchni 13,7 m2. Lokal posiada dwa balkony o długości 2,5 m każdy. W mieszkaniu zainstalowany jest bojler.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rudolfowo

Rudolfowo,warmińsko-mazurskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest ocieplone ze wszystkich stron.Wymienione okna,w pokojach panele, w kuchni i łazience płytki.Ściany są wygipsowane i pomalowane oczywiście.Cena podana jest z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Działdowo

Działdowo,warmińsko-mazurskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

w mieszkaniu sa wymienione okna,w pokojach panele w kuchni i łazience płytki.Mieszkanie ocieplone ze wszystkich stron.Wraz z mieszkaniem jest garaż murowany ok.20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Jasło,podkarpackie

74 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe74 m2 w Jasle na 4 pietrze, polozone w spokojnym miejscu , centralne ogrzewanie opomiarowane, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sromowce Wyżne,małopolskie

325 000 zł81 m² 4 012,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, kuchnia, łazienka, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

286 000 zł22 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Apartament dla 2 osób w Świnoujściu w dzielnicy nadmorskiej - 50 metrów od wejścia na plażę. Ogłoszeniodawcą jest bezpośrednio właściciel. Apartament zlokalizowany jest w luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

576 000 zł96 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w Piasecznie, 96 m2, rok budowy 2001. Pietro 3/4. Pierwszy poziom - salon z aneksem kuchennym, łazienka (kabina prysznicowa), gabinet/pokój do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachnąca

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł90 m² 8 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie z niezwykłym klimatem. W obrysie podłogi ok. 90 m2 + stryszek ok. 15 m2 + 40 m2 tarasów (z każdego pokoju wyjście na taras) + kominek. Pokój kominkowy (wys. 3,5m) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rycerza Blizbora

Gdańsk,pomorskie

603 000 zł133 m² 4 533,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Przepiękne dwupoziomowe mieszkanie o pow.133 m2. 6-pokojowe. Super lokalizacja, spokojna okolica, szkoły, przedszkole, sklepy, przychodnia. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się w bardzo cichej okolicy. Wszystko w mieszkaniu jest nowe (blok zbudowano w 2006r. i jestem pierwszym właścicielem). W mieszkaniu pozostaje sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie środkowe w bloku z cegły, położone na nowoczesnym osiedlu na obrzeżach miasta. 2 pokoje (24 i 12 mkw - duży z możliwością podziału), kuchnia (11 mkw), przedpokój (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie,opolskie

210 000 zł81 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

.Wymienione okna na pvc, liczniki na wodę, osobna łazienka i ubikacja. Mieszkanie słoneczne z dużą loggią, na którą można wyjść z kuchni oraz dużego pokoju. W największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Nysa,opolskie

125 000 zł46 m² 2 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie hipoteczne, piecyk gazowy, balkon, piwnica,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalska

Olkusz,małopolskie

108 000 zł31 m² 3 483,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pilnie sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 31,2 m2 z oddzielną widną kuchnią oraz z piwnicą - pow. 7,6 m2. Możliwość nabycia z pełnym umeblowaniem. Trzecie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł99 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Funkcjonale i tanie w utrzymaniu tak po krótce można określić oferowane mieszkanie. Okolica idealna: cicha przy lesie, z dobrym dojazdem do obwodnicy, niedaleko w nowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Degucie

Degucie,warmińsko-mazurskie

80 000 zł58 m² 1 379,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i poddasza z możliwością adaptacji, o łącznej powierzchni użytkowej 57,8 m2, znajdujące się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie rozkładowe,wc osobno.Ścisłe centrum ,ale cisza i spokój.Okna na południe i zachód(piękny widok-na Jasną Górę).Duży balkon.Blok ocieplony,zamykany.Korytarz także.Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł79 m² 6 708,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

świeżo wyremontowane, dwupoziomowe, ciepłe i ciche mieszkanie, z dwoma łazienkami i balkonem i piwnicą. Na piętrze sypialnia i urządzony pokój dla dziecka. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Iława,warmińsko-mazurskie

205 000 zł49 m² 4 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Informacje dodatkowe: mieszkanie po kapitalnym remoncie.W pokojach i w przedpokoju-parkiet.W mieszkaniu pozostaje komplet wypoczynkowy z jasnej skóry,meble w sypialni,zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

270 000 zł83 m² 3 253,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ladne mieszkanie, 4 pokoje, 2 lazienki, 2 balkony, na podlodze pergo, lazienki w lazience z halogenami, jasna kuchnia, od poczatku zrobione z polaczenia 2 mieszkan,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienie mieszkanie W brzegu na dom W okolicach brzegu do 10 km Z moja doplata moze byc do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodnika

Gdańsk,pomorskie

316 800 zł58 m² 5 462,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,6 m2 na I piętrze w 3,5 kondygnacyjnym budynku z windą, z pięknym dużym 16,5m2 tarasem, z wyjściem na taras z każdego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 10 Marca

Lisewo Malborskie,pomorskie

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokojowe, o powierzchni 70 m2 na parterze,w domu czterorodzinnym, położone w Lisewie, niecałe 5 km od centrum Tczewa, + duża piwnica + garaż; duże podwórko - za domem dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewinowska

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie składa się z jasnego przedpokoju w którym znajduje się duża szafa wnękowa wraz z lustrem,na podłodze terakota.Z pokóju dziennego z dwoma oknami wychodzącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Namysłów,opolskie

205 000 zł55 m² 3 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe 3 pokojewe 55 m2 w centrum Namysłowa (rynek). Wc i łazienka osobno. Mieszkanie posiada balkon, dodatkowo piwnica, strych, i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadstawna

Biłgoraj,lubelskie

210 000 zł46 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie przy ul. Nadstawnej - blok nr 60 (spółdzielcze, własnościowe) - usytuowany po środku miasta, blisko szkoły Nr 5, 100m do głównej ulicy Kościuszki. Okolica cicha i spokojna, nie daleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

272 000 zł33 m² 8 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka na nowym, kameralnym osiedlu z 2000 roku. Spółdzielcze własnościowe prawo. Mieszkanie położone na parterze, jest jednostronne z dość dużym balkonem, umiarkowanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupoziomowe 61,24 z przełomu lat 2004/2005. Usytuowane w dzielnicy Ujeścisko na ul. Przemyskiej. Spółdzielcze- własnościowe. Bez hipoteki. Przestronne, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w nowoczesnym stylu: podwieszane sufity z halogenami, półki z regipsów, podłogi w kaflach i panelach, łazienka robiona od podstaw łocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

328 255 zł55 m² 5 968,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie C-2p-b/16, 2 pokoje, komórka lokatorska 3m2, garaż 16m2, jest zlokalizowana w poł - zachj części Krakowa na Klinach. Atutem jest atrakcyjna lokalizacja wśród zieleni, nieopodal Fortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł96 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na osiedlu "dębina". Największym jego atutem jest położenie. Osiedle posiada własny teren spacerowo-rekreacyjny. Położone jest pomiędzy ul. Rosoła, a laskiem na skarpie wiślanej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolińska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zaciszne na zaciszu - sprzedam! Piekne, dwupoziomowe, spółdzielcze- własnościowe mieszkanie o powierzchni 100m2/59m2 (całkowita "po podłodze"/ wg. dokumentów) na zamkniętym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okna pcv, panele, glazura, nowe drzwi. Mieszkanie słoneczne, dobra lokalizacja (dzielnica Tysiąclecie), świetny dojazd do centrum. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

130 000 zł31 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam kawalerke w stargardzie szcz. na os. zachod B1. pokoj z wnenka i z duza kwadratowa lazienka. nr telefonu:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 38m, ul. Dąbrówki, 2 pkoje, 2 piętro. Bardzo blisko szkoła, przedszole, kościół, sklepy. Możliwość podłączenia Internetu i kablówki. Cena mieszkania 180 tys. Pln. Komplet.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij