dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

220 000 zł36 m² 6 082 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Uroczym (nowa Huta), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 1956 roku. W mieszkaniu okna pcv, drzwi antywłamaniowe, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 260zł. Blok cegła z 2000 roku. Jasna kuchnia-płytki , pokój 20m-parkiet , przedpokój-płytki , wc i łazienka-płytki , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

299 000 zł31 m² 9 645 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kluczborskiej (krowodrza Górka), usytuowane na drugim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z lat 70-tych (odnowiony w 2009 roku). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

340 000 zł59 m² 5 762,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż Piękne mieszkanie na Osiedlu Mlecznym w Olsztynie - 59m2, pierwsze piętro w budynku pięciopiętrowym trzypokojowe z dużym balkonem, łazienką, toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

210 000 zł24 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do kupienia przytulna, słoneczna kawalerka we wspaniałej lokalizacji, blisko centrum (15 min tramwajem do Rynku) i uczelni wyższych, przystanek tramwajowy pod blokiem, autobusowy w odległości 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Mysłowice,śląskie

199 000 zł76 m² 2 618,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie własnościowe, bez pośredników, bez czynszu!, w kamienicy - całe piętro kamienicy , w kamienicy są tylko 3 mieszkania, 550 m2 ogrodu, piękny, zadaszony częściowo taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

235 000 zł75 m² 3 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Samodzielny lokal mieszkalny, z odrębnym wejściem (parter), składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, sieni, korytarza i przedpokoju. Mieszkanie ciche, z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

143 096 zł46 m² 3 110 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe środkowe po remoncie 46,16 m 2 położone na parterze w 4 piętrowym bloku na Oś.Słowiańskim.W skład mieszkania wchodzą kuchania-zabudowana,łazienka,wc,przedpokój-szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

480 000 zł63 m² 7 570 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Fatimskiej (bieńczyce), usytuowane na poddaszu czteropiętrowego budynku z 1997 roku. Kuchnia oddzielna. W mieszkaniu garderoba. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zamoyskiego

Zamość,lubelskie

231 000 zł77 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

toaleta oddzielnie od łazienki, podłogi drewniane, w łazience, toalecie i kuchni - glazura i tarakota, kuchnia w zabudowie, w przedpokoju wnęki w zabudowie, okna pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Ochocie. Dwa pokoje, widna kuchnia. Piętro 2, blok 4-piętrowy. Mieszkanie jest odnowione, nowe plastikowe okna, parkiety, nowa glazura i terakota. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

390 000 zł105 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lokal W centrum elbląga-idealny na wygodne, przestronne mieszkanie lub cele użytkowe-biura, kancelarie, usługi. Pow. 105M2. UL. 1 maja-okolice parku I fontanny, 2 piętro eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

245 000 zł53 m² 4 631,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania 3 pokojowego na Radogoszczu? Zadzwoń! Do sprzedania mieszkanie o pow. ok. 53m2 trzy pokojowe (16m2, 10m2, 9m2). W mieszkaniu 5 lat temu przeprowadzono kapitalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Nowa Sarzyna,podkarpackie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam okazyjnie komfortowe mieszkanie w Nowej Sarzynie,gotowe do wprowadzenia sie,. mieszkanie jest słoneczne po generalnym remoncie.Calkowicie zaprojektowana lazienka i kuchnia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63m2 w ocieplonym budynku na osiedlu Nowy Dwór przy ul. Budziszyńskiej, piętro 5. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, doskonała komunikacja do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

175 000 zł55 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Do sprzedania własnościowe mieszkanie dwu pokojowe 55m w oficynie w kamienicy.Nowe okna,domofon,płytki na podlodze w kuchni i przedpokoju.Pokoje przejsciowe.Ogrzewanie piecem kaflowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

220 000 zł50 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na osiedlu ekologicznym-domy w konstrukcji drewnianej zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu - Zieleniewie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł34 m² 7 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły w dzielnicy Praga Północ. Dwa niezależne pokoje (13,5 i 9 m2), kuchnia w prześwicie na wiekszy pokój. Duży balkon 6m2. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bałtycka

Koszalin,zachodniopomorskie

120 000 zł27 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne, zadbane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,09 m2, usytuowane na III- piętrze, w budynku czteropiętrowym. W okolicy pełna infrastruktura, szkoła, przedszkole, sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lecha

Poznań,wielkopolskie

232 000 zł42 m² 5 523,81 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 400zł. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 18m i 10m-wykładzina , okna pcv , wc i łazienka-płytki , brak balkonu , piwnica , wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

205 000 zł30 m² 6 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Złotego Wieku (mistrzejowice), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. W mieszkaniu okna drewniane starego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaniawskiego

Legnica,dolnośląskie

189 000 zł64 m² 2 953,13 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu piekary C, calosc w kafelkach, podgrzewana podloga w lazience, mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowana kuchnia,wbudowana szafa na przedpokoju

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe, na piętrze trzecim salon z aneksem kuchennym. Na piętrze czwartym pokój ok10m2, drugi pokój ok18m2 (możliwość podziału na dwa mniejsze), łazienka ok6m2. Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krukowska

Sandomierz,świętokrzyskie

252 000 zł63 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja. Bezczynszowe. 62.8mkw + 40mkw poddasza częciowo zrobionego. Piwnica 11mkw + miejsce parkingowe. Bez stałych opłat! Zapraszam tylko poważnie zaiteresowanych. Więcej pytań na gg 13561825 lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagłoby

Łódź,łódzkie

460 000 zł83 m² 5 542,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na terenie pięknego,zielonego i zadbanego osiedla zamkniętego -w apartamentowcu,środkowe,ciche na Janowie. Salon 25 m kw.pokój dziecka 10,2m.kw.,sypialnia 8,5, pokoik 6 m.kw.,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

175 000 zł63 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie. Sosnowiec-Zagórze. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

255 000 zł33 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wielickiej (płaszów), usytuowane na czwartym piętrze dziewięciopiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada balkon. Pokój 17 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

159 000 zł21 m² 7 571 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kalwaryjskiej (podgórze), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Budynek odnowiony. Mieszkanie po remoncie, nowe okno, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł31 m² 5 741 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 31m2 na Górzyskowie Powierzchnia: 31m2 Piętro: 1 Liczba pięter w bloku: 1 Rok budowy: 2005 Wykonanie: cegła Ilość pokoi: 1 Powierzchnie pokoi: 21m2 Kuchnia: aneks kuchenny Łazienka: 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

277 000 zł61 m² 4 540 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedaż - mieszkanie. Oferujemy Państwu wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. ok. 61 m2, usytuowanie na 4 piętrze w 12 kondygnacyjnym budynku, na Osiedlu "nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

60 000 zł40 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małe mieszkanko o pow 40m2 w malowniczym Pasymiu, usytuowane nad jeziorem, na 1 piętrze, widok z okien na jezioro Kalwa. Blisko do centrum. Cena do negocjacji, telefon kontaktowy :  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Armii Krajowej

Opole,opolskie

144 900 zł33 m² 4 351 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż - mieszkanie. Oferujemy Państwu mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni użytkowej 33,30 m2, usytuowanie na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku, na Osiedlu zwm- armii Krajowej- opole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

240 600 zł48 m² 5 012 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Najbardziej prestiżowe miejsce do mieszkania w Brodnicy! Mieszkanie położone jest na najbardziej prestiżowym osiedlu w Brodnicy – tuż obok plaży miejskiej nad samym brzegiem jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

130 000 zł44 m² 2 947,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie,ciepła woda-bojler elektryczny,odczyt zużytego ciepła elektroniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Oława,dolnośląskie

100 000 zł51 m² 1 960,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odstąpię piękne mieszkanie w tbs na oś. Sobieskiego w Oławie. Mieszkanie ma 51 m2. Składa się z kuchni otwartej na salon , pokoju dziecięcego i małej sypialni. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pionki

Pionki,mazowieckie

158 400 zł72 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku położone w pięknej malowniczej miejscowości w Puszczy Kozienickiej,dobra lokalizacja.Na osiedlu znajdują się sklepy,blisko szkoła,przedszkole miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

360 000 zł48 m² 7 422 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wielickiej (płaszów), usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada balkon typu loggia. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chocz

Chocz,wielkopolskie

70 000 zł65 m² 1 076 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe do odświeżenia, 65m^2, w Choczu - 12 km od Pleszewa; duża kuchnia, do mieszkania przynależy szopa i ogródek. Więcej informacji pod tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

220 000 zł71 m² 3 111,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Bielsko - Biała oś. Karpackie, sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o pow. 70,70m. W budynku 4 piętrowym, 4 piętro - cisza i spokój, tylko 2 mieszkania na piętrze. Blok jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Zabrze,śląskie

176 000 zł64 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam bez pośredników atrakcyjne mieszkanie w Zabrzu przy ul. Struzika (dzielnica Zaborze). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki i oddzielnego wc.Piętro IV. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie o powierzchni 40m2, 2 pokoje bardzo przestronne ,kuchnia i łazienka, balkon(taras 14m + Meble tarasowe) piętro III + miejsce postojowe na zamkniętym osiedlu. Rok budowy 2007. Okna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij