dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowskiego

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Polecam mieszkanie 2 pokojowe 55m2, położone na Gocławiu, w pobliżu jeziorka Balaton- centrum rekreacyjno-parkowego dzielnicy. Mieszkanie rozkładowe, ciche, przestronne. Trzy lata temu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Morąg,warmińsko-mazurskie

120 000 zł49 m² 2 441,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

mieszkanie ciepłe - docieplony blok, 3 okna na południe, okna plastikowe, drzwi zewnętrzne z sosny, terakota we wszystkich pomieszczeniach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

123 000 zł48 m² 2 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne mieszkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Duży Balkon, plastikowe pięciokomorowe okna, glazura, a w pokojach panele. Nowe drzwi wejściowe, nowa plastikowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Zielona Góra,lubuskie

210 000 zł63 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, podłoga panele ac4, łazienka i kuchnia w kafelkach, wymieniona cala instalacja elektryczna gazowa i wodna, wszystkie pokoje maja łącza medialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

230 000 zł46 m² 4 908 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,86m2 położone na trzecim piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Centrum Opola. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

255 000 zł43 m² 5 930 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Kazimierzowskim (bieńczyce), usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 60 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pasternik

Kraków,małopolskie

440 000 zł62 m² 7 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Pasternik (bronowice), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł63 m² 4 285 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Bielawach, parter.Salon z aneksem,(20m2) dwa pokoje oddzielne(17,16m2). Lokal zadbany,po remoncie. Okna pcv, nowa stolarka drzwiowa, gładzie na ścianach, panele na podłodze. Zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

178 000 zł49 m² 3 632,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane na piątym piętrze 10 kondygnacyjnego budynku w Katowicach Oś. Paderewskiego.~Mieszkanie nadaje sie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 znajdujący się na II piętrze niskiego budynku mieszkalnego na osiedlu Zachód. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, 2 przedpokoji, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermisza

Zabrze,śląskie

179 000 zł63 m² 2 841,27 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam M4 w Zabrzu na osiedlu Hermisza. Mieszkanie składa się z 3 pokoji, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju, balkonu, własnego korytarza i piwnicy. Mieszkanie odświeżone, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

220 000 zł33 m² 6 547 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Wzgórzach (grębałów), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. Blok ocieplony. W mieszkaniu okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

396 000 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ksawerów 2 pokoje! Bardzo ładne, zadbane i rozkładowe mieszkanie na Mokotowie w odległości 150 m od stacji Metro Wilanowska, blisko zbiegu ulic : Domaniewska, puławska, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołaśka

Kraków,małopolskie

450 000 zł52 m² 8 653 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Gołaśka (wola Duchacka), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

163 000 zł48 m² 3 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***monika***~~do sprzedania mieszkanie o pow.48 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej osobnej kuchni w kwadracie oraz łazienki i wc razem. Do mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bobrowskiego

Kraków,małopolskie

300 000 zł41 m² 7 317 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bobrowskiego (grzegórzki), usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie do remontu. Kuchnia oddzielna. W łazience wanna, razem wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

278 000 zł38 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bajecznej (dąbie), usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. Mieszkanie po remoncie, okna pcv. Kuchnia - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sikorskiego

Skarszewy,pomorskie

200 000 zł64 m² 3 105,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagii. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

139 000 zł37 m² 3 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Prezentuję Państwu mieszkanie na Zabobrzu III. Nieruchomość posadowiona jest na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanko składa się z salonu z dużym balkonem, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdrojowa

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

170 000 zł59 m² 2 881,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Ladku Zdroju o powierzchni 59m2,2 pokoje,kuchnia ,łazienka,przedpokój.Mieszkanko jasne i ciepłe,centralne ogrzewanie(gaz) 3-cie pietro okna na Rynek.Centrum miata.Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.35 m2 składające się z dużego pokoju połączonego z kuchnią , sypialni, łazienki i wc.~Mieszkanie jest do wejścia bez żadnych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

255 000 zł37 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Teligi (prokocim), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2011 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie posiada taras. Kuchnia - aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

185 000 zł17 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie po wymianie wszystkich instalacji. Odświeżone. Okno pcv, nowe drzwi wejsciowe antywłamaniowe. Po wymianie pionów w budynku. W pokoju panel, w aneksie kuchennym terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Narutowicza

Mława,mazowieckie

108 000 zł27 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Mławie ul.Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Fiołkowa

Kraków,małopolskie

860 000 zł144 m² 5 972 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Fiołkowej (ugorek), usytuowane na trzecim i czwartym piętrze budynku z 2001 roku. Mieszkanie dwupoziomowe, powierzchnia całkowita 144m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 500 zł32 m² 5 765 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowa niższa cena! Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim o powierzchni 32m 2 na osiedlu Czyżkówko. Mieszkanie będzie gotowe do odbioru za 3 miesiące. Na ścianach gładź, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł39 m² 4 507 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe i nowocześnie wyposażone, jednopokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w Fordonie na osiedlu Nad Wisłą. Mieszkanie ma powierzchnię 39 metrów, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Gorlice,małopolskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Hallera. Wymienione okna na pcv Blok nr 24 przy zadrzewieniach. Bardzo ciche. Dwie piwnice. Bliższe informacje pod nr telefonu:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Stronie-Wieś,dolnośląskie

150 000 zł144 m² 1 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

pilnie sprzedam mieszkanie w stroniu śląskim,dużo atrakcji turystycznych góry ,wyciągi narciarskie,jaskinia niedżwiedzia i wiele innych.mieszkanie jest do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemodlińska

Opole,opolskie

155 000 zł33 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 2-pokojowe 33m/ kw, w bloku ( zadbanym , po remoncie) na Zaodrzu, ul. Niemodlińska 4p/4p. Jest wyremontowane, gotowe do zamieszkania, sklada sie z kuchni (malej), salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Łódź,łódzkie

248 000 zł53 m² 4 679,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania na Radogoszczu zachód, 3-pokojowego, na parterze? Zadzwoń tel:. Mieszkanie na parterze w bloku 4-piętrowym, rozkładowe, 3 pokojowe (16m2, 12m2, 10m2) na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

210 000 zł26 m² 8 076 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piastów (mistrzejowice), usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2008/2009 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł56 m² 3 660 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wyżynach w wieżowcu na czwartym piętrze. Pokoje (16,12,9m2). Na podłogach parkiet, na ścianach gładzie i tapety. Zostaje zabudowa w kuchni wraz ze sprzętem agd.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Józefowiec

Katowice,śląskie

199 000 zł50 m² 3 995,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,80 m2 w Katowicach na Józefowcu. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w wysokim odnowionym budynku i składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

370 000 zł49 m² 7 551 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na wysokim parterze dziewięciopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada taras. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł31 m² 3 870 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Bartodziejach w wieżowcu. Powierzchnia 31 m2 , do lekkiego odnowienia. Pokój 18 m2 z wnęką. Na ścianach gładzie, na podłodze płytki pcv. Czynsz 320 zł na dwie osoby. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Lipowe

Pionki,mazowieckie

65 000 zł38 m² 1 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe (38,5m2) z możliwością zrobienia dwóch osobnych pokoi. Ogrzewanie piecowe kaflowe,w łazience znajduje się piec gazowy na ciepłą wodę. Kuchnia widna. Księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dostojewskiego

Łódź,łódzkie

247 000 zł60 m² 4 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe,rozkładowe,3-pokojowe, na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku, położone na Widzewie Wsch. w ok. ul. Dostojewskiego. Mieszkanie przygotowane do zrobienia remontu.Wystawa okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Owocowa

Ruda Śląska,śląskie

54 000 zł32 m² 1 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w Rudzie Śląskiej osiedle Paryż o powierzchni 32 m2. Bardzo słoneczne i przytulne mieszkanie na drugim piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorzowska

Barlinek,zachodniopomorskie

315 000 zł101 m² 3 118,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 101 m2, 4 pokoje (21 m2,21 m2 ,21 m2, 16m2) + duży przedpokój, kuchnia ok 11 m2 i łazienka. Dodatkowo mieszkanie posiada 2 balkony, piwnicę oraz do wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

269 000 zł37 m² 7 270 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Gnieźnieńskiej (azory), usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. Blok ocieplony. W mieszkaniu okna pcv, na.