dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

98 000 zł38 m² 2 573 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Sprzedaż. Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 38,08 m2, usytuowanie na 4 piętrze w niskim budynku,zlokalizowanym w Lewinie Brzeskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młota

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł59 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Strzegom,dolnośląskie

165 000 zł76 m² 2 171,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 76m kw. do sprzedania. Ogrzewanie piece kaflowe, parkiet na podlogach, okna nowe pcv , parapety wewn. granitowe, instalacja wodna i gazowa. Wspolnota moeszkaniowa- niski czynsz. Piwnica +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wspólny Dom

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie strychowe z kominkiem, dla indywidualistów. Zajmuje całe 2 piętro. Możliwość adaptacji dodatkowej powierzchni około 60 m2 na poddaszu. Elegancka klatka schodowa po renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

247 500 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55m2 + garaż w tym samym bloku ( do sprzedania) Wysoki parter. Kuchnia i sypialnia są po stronie wschodniej, salon z balkonem po zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Krzyż Wielkopolski,wielkopolskie

188 000 zł63 m² 2 984,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. W cenie 2 szafy wnękowe. Zapraszamy do obejrzenia mieszkania!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w idealnym miejscu, położone na 10-tym piętrze w wieżowcu na Wyszyńskiego. Na jednym ze zdjęć jest widok z balkonu. W pobliżu dużo sklepów, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe 42 mkw na 3 piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. Spiżowej. Mieszkanie składa się z pokoju ok. 18 mkw z antresolą i sypialni ok. 12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alpejska

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł76 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Super komfortowe mieszkanie na prestiżowym monitorowanym osiedlu. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok.76mkw, pełny rozkład, z balkonem. Pokoje o powierzchni ok.22mkw (salon) oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Batorego

Kutno,łódzkie

140 000 zł39 m² 3 589,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 39m2 2-pokojowe 4 piętro na osiedlu Batorego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie nowa instalacja elektryczna, wymienione okna i drzwi,terakota w kuchni i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m2 w apartamentowcu Górczewska 228 Prestige (w budynku znajduje się recepcja 24/7). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

178 000 zł46 m² 3 869,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, 2 pokojowe z balkonem, o powierzchni 46,2m2, zlokalizowane w atrakcyjnej części osiedla Przylesie, przy ulicy Wańkowicza. W bliskim sąsiedztwie bloku: plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Radzymin,mazowieckie

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe 44m2 na nowym osiedlu strzeżonym, zamkniętym w Radzyminie przy ul. Reymonta (budynek 12b). Kuchnia wyposażona (meble kuchenne, agd), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

137 000 zł47 m² 2 933,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, osobna kuchnia, łazienka z wc, 2 balkony. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Góra Kalwaria,mazowieckie

229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie wlasnosciowe na osiedlu Kard.St Wyszynskiego. Metraz 55 m2 - 3 pokoje z widna kuchnia. Mieszkanie jest usytuowane na 4 pietrze, przez co jest ciche i spokojne. Okna wychodza na wschod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miarki

Świnoujście,zachodniopomorskie

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada dodatkową powierzchnię. Do mieszkania należy również ogrodzony teren zieleni o powierzchni ok. 300m2, na którym znajduje się murowany grill, ławka drewniana, drzewka iglaste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łężyca

Łężyca,lubuskie

201 300 zł61 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Widok na las. Cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Żarów,dolnośląskie

120 000 zł64 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe, w Żarowie o powierzchni 64 m2, do remontu. Dwie duże piwnice, strych. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze w centrum miasta. Ogrzewanie piec kaflowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- 2 poziomowe mieszkanie + strych - 105 (m2) - Na cichym i spokojnym osiedlu strzeżonym - Mieszkanie umeblowane, niewymagający remontu - Miejsce garażowe + duża piwnica ok 5 m2 - Bezpieczny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

459 000 zł39 m² 11 769 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wrocławskiej (krowodrza), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego apartamentowca z 2005 roku. Budynek chroniony, monitorowany. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Kraków,małopolskie

580 000 zł74 m² 7 837 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szafera (grzegórzki), usytuowane na pierwszym piętrze ośmiopiętrowego bloku z 1989 roku. Blok ocieplony. W mieszkaniu okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Siedlce,mazowieckie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, nasłonecznione mieszkanie przy ulicy Poznańskiej nieopodal siedleckiego zalewu.Trzy pokoje, oodzielnie łazienka z wanną, toaleta z prysznicem i kuchnia. W korytarzu szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sochaczewska

Brwinów,mazowieckie

280 000 zł48 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe, pow. 47,5 m2, w Brwinowie przy ul. Sochaczewskiej (osiedle Źródlane). Nowe, ciche i spokojne osiedle, o niskiej zabudowie (bloki 2-3 piętrowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

145 000 zł46 m² 3 152,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na większe (z dopłatą) słoneczne, środkowe, 2 pokojowe mieszkanie własnościowe w bloku na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Sady

Wieluń,łódzkie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszknie 60 m2 na parterze w stanie bardzo dobrym po remoncie blok ocieplany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kraków,małopolskie

480 000 zł58 m² 8 163 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Nowowiejskiej (krowodrza), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1993 roku. Mieszkanie posiada balkon. Pokoje 21 m2, 11 m2, 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne mieszkanie położone w centrum Wrocławia. Do rynku 15 minut spacerkiem. W pobliżu Ostrów Tumski, ogród Botaniczny, siedziby uczelni. Mieszkanie urządzone, wygodne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żywiec

Żywiec,śląskie

190 000 zł73 m² 2 602,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bez czynszowe o pow. 73 m2 na pierwszym piętrze w centrum Żywca. Do mieszkania przynależy taras o pow. 40 m2 , balkon i dwie duże piwnice. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

355 000 zł65 m² 5 461 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Skarpie (nowa Huta), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z lat 60 - tych. Blok odnowiony. W mieszkaniu nowe okna pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł32 m² 8 212,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wrocław, stare Miasto, podwale, blisko centrum miasta i Starego Rynku, w pobliżu dworca pkp i pks, tuż przy galerii handlowej, parter 4 kondygnacyjnego budynku, wejście od podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Ruda Śląska,śląskie

65 000 zł56 m² 1 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska Wolności 2 pokoje - 56m2 65.000 zł. Tanio! Mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Wolności, 2 pokoje, kuchnia, wc, piece, 1 pietro - 56 mkw, do remontu. Świetna lokalizacja. 65.000!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Kraków,małopolskie

470 000 zł58 m² 8 034,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 58,5m w centrum Krakowa ul. Kotlarska (blisko Galerii Kazimierz) Mieszkanie własnościowe hipoteczne mieści się na 4 piętrze (blok 4 piętrowy) W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł55 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ponownie nowa cena! super oferta! Trzypokojowe mieszkanie (55,5m2) na Bartodziejach. Pokoje (16m2, 11m2, 10m2) w panelach podłogowych i gładziach lub tapetach. W salonie duży balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Łódź,łódzkie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania duże komfortowe 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Retkinia w nowym budownictwie. Wszędzie w mieszkaniu znajdują się drewniane okna. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tuwima

Siemianowice Śląskie,śląskie

167 000 zł48 m² 3 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników tj. bez prowizji mieszkanie (pełna własność) w Siemianowicach Śląskich w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Tuwim. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Staszów,świętokrzyskie

165 000 zł61 m² 2 722,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie do sprzedania o powierzechni 60,60m2,3pokojowe.w pokojach na podlogach panele,w lazience oraz w kuchni na podlogach plytki,w kuchni oraz w lazience podwieszane sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

70 000 zł27 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Połaniec,świętokrzyskie

96 000 zł38 m² 2 493,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Mieszkanie własnościowe położone w centrum Połańca. Dwa pokoje, kuchnia i łazienka do remontu lub wykończenia. Tani czynsz. W kuchni i łazience płytki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tyniecka

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł145 m² 2 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie, ok. 130 m2, dwupoziomowe, 5-pokojowe. Mieszkanie w zabudowie jednorodzinnej szeregowej, w każdym segmencie 2 mieszkania. Łącznie tylko 14 mieszkań w budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Kraków,małopolskie

450 000 zł51 m² 8 823 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w centrum Krakowa, w pobliżu dworca pkp i Parku Strzeleckiego. W zadbanej kamienicy (klatka schodowa i dach po remoncie, nowa brama wejściowa, domofon). Mieszkanie sklada.