dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

455 000 zł78 m² 5 803,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

bardzo dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2003

Jednopokojowe mieszkanie 33 m2 z balkonem 3,6 m2, piętro 2, ładnie wykończone. Pokój 19 m2, wychodzi na płd-wsch.Oddzielna widna kuchnia zabudowana szafkami. W pokoju i przedpokoju parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Bielsko-Biała,śląskie

210 000 zł62 m² 3 403,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 61,7mkw, M-4 na parterze, blok cztero piętrowy na osiedlu Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoi,przedpokój łazienka i ubikacja oddzielnie, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł37 m² 4 967 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie 37,24m 2 z pięknym widokiem na Wyspę Młyńską, co jest jego bardzo dużym atutem. W mieszkaniu znajduje się pokój wraz z kuchnią ok 20m 2 , pokój 6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Przewóz (płaszów), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

90 000 zł34 m² 2 647 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pokoje, do remontu. Mieszkanie od strony południowej, jasne b.ciepłe słoneczne. Wstawione nowe okna pcv. Blok ocieplony , podwórko ogrodzone, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na wysokim parterze w bloku pięciopiętrowym , wybudowanym w 1980r. położonym w Katowicach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

138 000 zł40 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.40 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem.~Mieszkanie jest do odnowienia, na podłodzw w całym mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

158 000 zł44 m² 3 590,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam piękne mieszkanie 44m2, 2 pokoje,kuchnia,przedpokój,balkon po kapitalnym remoncie na oś.Śródmiejskim,ścisłe centrum z pięknym widokiem na góry. Remont: -nowe okna pcv -nowe gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:13/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie ciche-strona zachodnia-przestronne-bardzo ładne-sprzedam bezpośrednio bardzo tanio biorąc pod uwage lokalizację oraz standart mieszkania!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł61 m² 5 573 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie grodzonym o powierzchni 61 m2. Wnętrze mieszkania urządzone bardzo starannie, materiałami dobrej klasy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grochów

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł34 m² 8 062,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w Warszawie. Sprzedaż notarialnie. 34,11 m2 Mieszkanie posiada widną kuchnię, łazienkę, przedpokój i pokój. Zamontowane nowe okna i drzwi wewnętrzne. Znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nidzica,warmińsko-mazurskie

129 000 zł47 m² 2 744,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 47m2, na parterze, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie jest po remoncie. Nie wymaga zadnych wkladow finansowych, wystarczy sie tylko wprowadzic i zamieszkać:) Mieszkanie ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

230 000 zł51 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* mieszkanie 2 pok (50,6m2, VI p. blok ocieplony, cegła) przy Al. Piłsudskiego. Spokojne sąsiedztwo. Pełna infrastruktura w pobliżu. Mieszkanie przestronne. Słoneczne i ciepłe. Dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja! Sprzedam ładne ,ciepłe ,słoneczne w cichej okolicy z doskonałą lokalizacją.TVP i Polskie radio.Metro , autobus , tramwaj. Oś Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Cena do negocjacji Mieszkanie, 2 pokoje, 3 piętro (3/3) Blok mieszkalny, cegła, rok bud. po 1997 Województwo: mazowieckie Powiat: piaseczyński Miejscowość: mysiadło Powierzchnia całkowita: 75,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

236 000 zł33 m² 7 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe, słoneczne mieszkanie w bliskiej okolicy Katedry i Ogrodu Botanicznego (po remoncie, częściowo umeblowane). Mieszkanie cechuje doskonała lokalizacja, bliskość większości wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 397zł.[z kablówką] Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokój 20m-panele , wc i łazienka-płytki , przedpokój- panele , garderoba 2m , balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Porzeczkowa

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł73 m² 3 283 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Porzeczkowa

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł62 m² 3 531 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam Lub zamienię na dom! Mieszkanie w Rumi Wysoki standard wykończenia Parkiety I klasa umeblowane zabudowa komandor Kuchnia niemiecka, zabudowa Siemens, dwie sypialnie, drzwi drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Łeba,pomorskie

370 000 zł82 m² 4 512 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W cenie mieszkania garaż murowany na posesji. Wystawiam f. Vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

210 000 zł67 m² 3 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie 67m2, na 2 piętrze, cztery pokoje,łazienka i toaleta osobno, kuchnia osobno. Lokalizacja bardzo spokojna i przyjemna, w centrum miasta, blisko urzędu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włóczków

Kraków,małopolskie

1 056 000 zł118 m² 8 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie ulicy Włóczków / Kościuszki (salwator), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy. Teren ogrodzony. Mieszkanie po remoncie. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

195 000 zł49 m² 4 012,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 48,6m2. Mieszkanie umeblowane po całkowitym remoncie.Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Gryfino,zachodniopomorskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze - powierzchnia 53 M2,osiedle górny taras. Mieszkanie W klasycznym układzie - pokoje rozkładowe, oddzielnie łazienka I toaleta, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

115 000 zł48 m² 2 395 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Bystrzycy Kłodzkiej o powierzchni użytkowej - 48m , w budynku 4-piętrowym (3 piętro) : 3 pokoje , kuchnia , łazienka +wc, loggia , piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

240 000 zł49 m² 4 897,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, umeblowane, przestronne i funkcjonalne mieszkanie polecam. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w Katowicach Wełnowiec powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kłodawa,wielkopolskie

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie przestronne, słoneczne, ciepłe, miłe sąsiedztwo, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce parkingowe. przyjdź, zobacz, negocjuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Dęblin,lubelskie

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie - wymiana okien, podłóg, przebudowana kuchnia (usunięcie ściany - aneks kuchenny) - nowe meble kuchenne. Blisko szkoła, poczta, biedronka, kościół, punkty bankowe, sklepy, bary, pizzerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

195 180 zł65 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny usytuowany na IV piętrze sześciokondygnacyjnego budynku położonego w Chorzowie przy ul. Katowickiej. Mieszkanie o powierzchni 65m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jastrzębia

Radom,mazowieckie

220 000 zł64 m² 3 437 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W cene wliczony jest garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

165 000 zł54 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe na położone na parterze na os. Górczyn w bloku 4-piętrowym. Okna pcv, na podłogach terakota,panele i klepka barlinecka. Duży pokój otwarty na przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł60 m² 9 800,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Luksusowo wykończone mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na prestiżowym osiedlu Nordic Star. Najlepsza część Ursynowa, 10 min do Lasu Kabackiego, 10 min do metra - Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kopa

Kępno,wielkopolskie

170 000 zł62 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Pilnie sprzedam mieszkanie na osiedlu Kopa w Kępnie. Mieszkanie własnościowe. Trzy pokoje, kuchnia z przejściem do salonu, duży przedpokój, łazienka, wc, duży balkon o powierzchni 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Piekary Śląskie,śląskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PO remoncie-2 pokoje!~atrakcyjne mieszkanie! pozostaje zabudowana kuchnia wraz ze sprzetem agd!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie o podwyższonym standarcie usytuowane na 9 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewskiego

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł57 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W cenie: mieszkanie 2-pokojowe (aneks kuchenny), 57 mkw, pomieszczenie gospodarcze - 10 mkw, balkon - 5 mkw. Miejsce w garażu podziemnym w atrakcyjnej cenie! Wykończone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne dwa pokoje z dużym balkonem, widna kuchnia, łazienka. Okna wychodzą na zachód, widok na podwórko - dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci.W pobliżu sklepy, banki, poczta, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Tulce,wielkopolskie

291 000 zł57 m² 5 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na os. Kwiatowym w Tulcach. Osiedle zlokalizowane jest przy samym lesie. Budowa bloku rozpoczęła się w 2000 roku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

323 000 zł76 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Okazja! Mieszkanie trzypokojowe w nowoczesnym apartamentowcu na Białych Błotach w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

98 000 zł38 m² 2 573 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Sprzedaż. Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 38,08 m2, usytuowanie na 4 piętrze w niskim budynku,zlokalizowanym w Lewinie Brzeskim. Mieszkanie.