dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, klimatyczne mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w zadbanej kamienicy w pobliżu Galerii Świdnickiej o dokładnej powierzchni 69 m . Dogodna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

379 500 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe bo takie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

360 000 zł23 m² 15 652 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie w zabudowie loftowej, w nowym budownictwie, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Lubelskiej blisko historycznego centrum miasta. Od Starego Miasta dzieli je tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

457 188 zł39 m² 11 592 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera 0% prowizji I bez podatku pcc. Elegancja, przestrzeń oraz spokój to zalety historycznego osiedla położonego nad rzeką Odrą. Świetnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

524 690 zł74 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na sprzedaż na Wrocławskim Jagodnie! Jagodno to peryferyjne osiedle w południowej części Wrocławia, graniczące na wschodzie z osiedlem Brochów i wsią Iwiny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

374 374 zł40 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Przy rzece, z przystaniami, sklepami i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

914 760 zł82 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera 0% prowizji I bez podatku pcc Elegancja, przestrzeń oraz spokój to zalety historycznego osiedla położonego nad rzeką Odrą. Świetnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

284 263 zł28 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka w inwestycji deweloperskiej, której budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

664 000 zł49 m² 13 551 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam 2 mikro apartamentowego gotowca w śródmieściu na ul. Nowolipki 8 Opis: budynek otoczony zielenią, spokojna, idealna do zamieszkania okolica, róg karmelickiej/nowolipki 3p/3 czynsz: 480 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

374 170 zł44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja, sprzedaż bez podatku pcc. Odbiory od września tego roku. Lokalizacja: gazowa 1-2 to kameralny kompleks mieszkalny , na który składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gminna

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł69 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Rozkładowe *** *** Taras *** *** Garaż *** Nieruchomość o powierzchni ok. 70 m2 składa się z kuchni, 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Sosnowiec,śląskie

237 500 zł48 m² 4 994,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, sprzedam bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w dzielnicy Pogoń z bardzo wygodnym wyjazdem na dk 86. Mieszkanie bezpośrednio po remoncie. - trzy niezależne pokoje - Bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bytnara Rudego

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Finest Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Mokotowie Opis nieruchomości W tym wyjątkowym miejscu mamy do zaoferowania dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 459 zł65 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie: mieszkanie z założoną księgą wieczystą przy ul. Białoprądnickiej (rejon Prądnik Biały) w bloku wybudowanym w 2018 r. o pow. 71m2 jest dwustronne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 189 721 zł112 m² 10 632 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Międzyrzecz,lubuskie

340 000 zł81 m² 4 198,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość idealna dla osoby prowadzącej nieuciążliwą działalność gospodarczą. Mieszkanie przestrzenne, słoneczne, z praktycznym układem pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

371 789 zł38 m² 9 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania bez prowizji I podatku pcc! Piękne rodzinne osiedle położone w zielonej części Krzyków przy ul. Racławickiej. W najbliższej okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

543 860 zł77 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

571 050 zł63 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwu pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Grabówku w pobliżu Akademii Morskiej! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z oknami od strony ul. Morskiej. Z okien rozciąga się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

417 087 zł42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

549 540 zł52 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

594 374 zł61 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

483 226 zł70 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

399 585 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

431 442 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

293 202 zł39 m² 7 590,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,19 m2 z ogródkiem na wrocławskich Maślicach Inwestycja będzie posiadała wewnętrzny park dostępny wyłącznie dla mieszkańców, podziemne garaże oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

564 960 zł26 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez Podatku pcc i prowizji. Prestiżowa lokalizacja, nowa inwestycja, apartamenty inwestycyjne. Przy spacerowej promenadzie, w ścisłym centrum Świnoujścia. Inwestycja na ukończeniu, odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

405 615 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł83 m² 9 849,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie, apartament, inwestycja, stare miasto Na sprzedaż ogromny, słoneczny, 4- pokojowy apartament w ścisłym centrum Gdańska! Lokal w stanie deweloperskim co zapewnia pełen komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł58 m² 8 054,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: plac zabaw, klub fitness, inteligentny dom. W Ursusie zaplanowane są rozległe tereny zielone przy ul. Gierdziejewskiego, ekopark o wielkości 5ha, ekologiczne ścieżki edukacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

496 920 zł61 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

749 269 zł67 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Kępa Mieszczańska to najbardziej zielona wyspa w centrum Wrocławia, która w ostatnim czasie dynamicznie się zmienia. Wokół powstają nowe inwestycje, a wraz z nimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

466 385 zł25 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

403 410 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Wielickiej w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wola

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł35 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie na styku woli/żoliborza i Śródmieścia. Dogodna lokalizacja zapewnia szybką dobrą komunikację (skm Powązki, metro, tramwaje, autobusy) W promieniu kilku minut znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Storczykowa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł114 m² 5 429,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwa poziomy-bielany wrocławskie/storczykowa Lokalizacja: bielany wrocławskie/storczykowa Metraż:114m2 (użytkowa), 169m2(całkowita) Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, sprzedawane z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

260 000 zł18 m² 14 176,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 1 pokojowy apartament położony na 1 piętrze całkowicie rewitalizowanego budynku z windą Budynek znajduje się na terenie zamkniętym, na którym jest również restauracja, bar, czynny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł49 m² 10 303,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Firma propstar ma przyjemność zaprezentować rozkładowe, dwustronne mieszkanie na trzecim piętrze w Kamienicy, zlokalizowane na Pradze Północ przy Placu Hallera ul. Skoczylasa. Mieszkanie.